رفتن به مطلب

تعیین مقدار برای تغییر / رسپانسیو

پست های پیشنهاد شده

سلام

حقیقتش اسم مشکل را خودمم نمیدونستم واسه همین برای موضوع تاپیک این چنین استفاده کردم!

من یک قالب ریسپانسیو طراحی کردم

اومدم تو صفحه اصلی پستام رو به صورت ردیفی گذاشتم

یعنی تو هر ردیف 2تا پست هستش

همانطور که میدانید ریسپانسیو در 4 حالت نمایش داده میشه

به اینصورت :

<div class="col-lg-6 col-md-6 col-sm-6 col-xs-12">

حالا من میخوام تا sm در هر ردیف 2تا پست در هر ردیف نمایش بده و فقط در حالت آخر بیاد در هر ردیف یک پست نمایش بده که با استفاده از کد بالا دقیقا همان چیزی هست که میخوام / منتها یک ایرادی هست

اینکه من میخوام زمانی بره رو حالت آخر که مثلا عرض صفحه 500 پیکسل است

الان به اینصورت هستش که تا زمانی که عرض صفحه 780 پیکسل است (یعنی حالت sm) در هر ردیف 2 پست نمایش میده و وقتی عرض صفحه از 780 پیکسل کمتر میشه تو هر ردیف یک پست نمایش میده (یعنی میره رو حالت xs) حالا من میخوام زمانی بره رو حالت xs که عرض صفحه 500 بشه

امیدوارم منظورم رو خوب رسونده باشم

اگه کسی میتونه لطفا راهنمایی کنه

ممنون

لینک به ارسال

فایل bootstrap.css یا bootstrap.min.css را باز کنید و

@media (min-width:768px)

و

@media (max-width:767px)

را جستجو و ویرایش کنید به مقدار دلخواه

اما بوت استراپ این اعداد را اتفاقی نگذاشته و مطابق با اندازه ی دیوایس های مختلف چیدتشون lg برای pc و md برای لب تاپ و sm برای تپلت و xs برای موبایل

اندازه کاملا حساب شده هستند و دستکاریشون باعث خراب شدن شکل سایت در بعضی دیوایس ها خواهد شد که ممکنه امکان امتحانش هم نباشه و مدتها سایت برای تعدادی از کاربران درست نمایش داده نشه

لینک به ارسال

فایل bootstrap.css یا bootstrap.min.css را باز کنید و

@media (min-width:768px)

و

@media (max-width:767px)

را جستجو و ویرایش کنید به مقدار دلخواه

اما بوت استراپ این اعداد را اتفاقی نگذاشته و مطابق با اندازه ی دیوایس های مختلف چیدتشون lg برای pc و md برای لب تاپ و sm برای تپلت و xs برای موبایل

اندازه کاملا حساب شده هستند و دستکاریشون باعث خراب شدن شکل سایت در بعضی دیوایس ها خواهد شد که ممکنه امکان امتحانش هم نباشه و مدتها سایت برای تعدادی از کاربران درست نمایش داده نشه

آخه سایت همیار وردپرس را نگاه کنید

زمانیکه مرورگر رو کوچیک میکنم قسمت پستها هزار بار مدلش عوض میشه

یعنی تغییر شکل از 4 بار هم بیشتر میشه

http://www.hamyarwp.com/

لینک به ارسال

از شما دوست عزیز با 200 تعداد پست بعید بود که همچین عنوان قرار بدید و اگر سوالی درباره ریسپانسیو دارید باید در بخش خودش بپرسید

درصورت تکرار اخطار خواهید گرفت

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...