رفتن به مطلب

سوال درباره لپتاپ لنوو G50-70

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت همگی بخیر. دوستان من خیلی سرچ کردم ولی چیز خاصی دستگیرم نشد! میخواستم بدونم کسی لپتاپ لنوو مدلی که عرض کردم داره؟ چندتا سوال دارم:

1- cpu کور آی 5 قوی هست؟ میشه نرم افزار های سنگین رو باهاش کار کرد؟

2- من تقریبا 24 ساعته باید لپتاپم روشن باشه پس مسلما باید همیشه توی شارژ باشه چجوری میتونم کاری کنم که از باتری استفاده نکنه و از برق مستقیم استفاده کنه چجوری میشه این کار رو کرد؟

اگه کسی آشنایی داره ممنونم میشم راهنماییم کنه. مرسی

لینک به ارسال

1-از نظر سی پی یو که کور آی 5 خیلی خوبه چون رو کامپیوترم دارم و ازش راضیم و نرم افزار های مهم مثل فتو شاپ و دریم ویور و هر چیزی که فکر کنید نصب کردم و خوب جواب پس داده ولی اگه امکان داره از کور آی 7 استفاده کنید بهتره.

2-خب چرا از کامپیوتر خانگی استفاده نمیکنید؟ به هر حال همون که هنگام شارژ با لپتاپ کار کنید میشه همون مستقیم.(اینو دقیق نمیدونم ولی دو ساله اینطوری با لپتاپ کار کردم اتفاقی براش نیافتاده :) )

خب با این مشخصات مدل های زیادی وجود داره مثلا ایسوز و سامسونگ و دل و اچ پی و ... خیلی مدل های خوبی با این مشخات میزنند که از نظر قیمت هم بد نیستند. حتما نباید لنوو باشه که!

موفق باشید

ویرایش شده توسط Night Wolf
لینک به ارسال

مرسی.

الان مشکل من فقط سوال دومم هست که میخوام کاری کنم که موقع کار با لپتاپ وقتی کابلشو به برق میزنم فقط با برق مستقیم کار کنه نه باتری. اگه میشه اینو راهنمایی کنید که چیکار کنم ممنونم

لینک به ارسال

سلام وقت همگی بخیر. دوستان من خیلی سرچ کردم ولی چیز خاصی دستگیرم نشد! میخواستم بدونم کسی لپتاپ لنوو مدلی که عرض کردم داره؟ چندتا سوال دارم:

1- cpu کور آی 5 قوی هست؟ میشه نرم افزار های سنگین رو باهاش کار کرد؟

2- من تقریبا 24 ساعته باید لپتاپم روشن باشه پس مسلما باید همیشه توی شارژ باشه چجوری میتونم کاری کنم که از باتری استفاده نکنه و از برق مستقیم استفاده کنه چجوری میشه این کار رو کرد؟

اگه کسی آشنایی داره ممنونم میشم راهنماییم کنه. مرسی

سلام

1 ـ بله برای بسیاری از نرم افزارهای معمول مثل فتوشاپ و ... بخوبی کفایت میکنه

2 ـ برای استفاده از برق مستقیم با شرایط مشابه موردی که ذکر کردید می تونید باتری لبتاب رو در این حالت خارج کنید و با برق مستقیم استفاده کنید

البته لنوو مدل ذکر شده لبتاب بدی نیست ولی معایبی هم داره که وضوح تصویر یکی از این معایب هست. میتونید توضیحات کامل و مزایا و معایب لبتابهای مختلف رو در سایتهایی مثل دی جی کالا ملاحظه کنید و با اطلاعات بیشتری خرید کنید

لینک به ارسال

سلام

من لپ تاپ لنوو z500 دارم که با برنامه energy management دیگه به طور مستقیم از باتری استفاده نمیکنه! فکر میکنم energy management با همه لپ تاپ های لنوو اوکی باشه . روی حالت اپتیمایز بگذارید تا 60درصد باتری رو شارژ میکنه و بعد از اون به طور مستقیم از برق شهر استفاده میکنه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...