رفتن به مطلب

مشکل خوردن مطالب سایتم بعد انتشار !!

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان ..واقعا عجب سایت هایی پیدا میشه !!

اول اگر میشه به این سایت رو نگاهی بندازید و بگید این سایت اسپم هست یا خیر ؟؟

/bia2news.com

اگر در لینک های این سایت دقت کنید میبینید که هر کدام از لینک های این سایت مربوط میشه و لینک میشه به یک سایت دیگه !!

این سایت تا مطلبی در سایتم انتشار میدم بلافاصله مطالبم در سایتش اضاف میشه !!

از انتشار دادن مطالبم نگران نیستم از این نگرانم ...

آخه تمامی مطالبی که من در سایتم قرار میدم در گوگل اولین سایت این سایت نمایش داده میشه !!

برای مثال در لینک زیر(در یکی از مطالب سایتم) این سایت 1_یک بار با دامنه خودش در رتبه اول گوگل در صفحه اول نمایش داده شده و 2_یک بار با دامنه من در صفحه اول گوگل رتبه 4!و3_لینک من برای این مطلب در صفحه 5

1_

/bia2news.com << دامنه اسپم

2_

<<دامنه اسپم

3_

bendownload.ir << دامنه خودم

https://www.google.com/search?q=%D8%B9%DA%A9%D8%B3+%D9%87%D8%A7%DB%8C+%D8%B9%D8%B1%D9%88%D8%B3%DB%8C+%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87%D8%B1+%D8%A8%DB%8C%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%87&client=firefox-a&hs=5DM&rls=org.mozilla:en-US:official&channel=rcs&biw=1280&bih=905&ei=wgh8VOi6MMy7aeuEgHA&start=0&sa=N

لطفا لینک مورد نظر در لینک شماره 2 را چک کنید تمامی مطالب سایتم اونجا هست!@! بگید مدل دامنه دوم چطوریه ؟!!!!!!

بنظرتون چیکار کنم که دیگه این سایت نتونه مطالب سایتم رو در سایتش انتشار بده ؟؟

با تشکر از همتون

لینک به ارسال

این موارد از 1 سال پیش قابل پیگیری قضایی در پلیس فتا هستند و از 6 ماه تا 2 سال زندان در پیش دارند

زیرا مطالب زائد و فقط جهت تبلیغات منتشر میکنند

اگر بتوانید شکایت کنید خیلی خوب هستش چون سایت از بیخ کنده میشه

لینک به ارسال

دوستان لطفا راهنمایی کنند.

بله اگر اینجوری پیش بره فکر کنم گوگل سایت منو اسپم بدونه !@!!

بنظرتون feedسایتم رو ببندم مشکل رفع میشه ؟

باتشکر

لینک به ارسال

شما فید را ببند مشکل حل میشه . ولی اگر خودش بیاد کپی کنه قابل پیگیری هست البته بدون منبع

لینک به ارسال

شما فید را ببند مشکل حل میشه . ولی اگر خودش بیاد کپی کنه قابل پیگیری هست البته بدون منبع

باتشکر

خب میشه آموزش بستن فاید رو بدید ؟

فاید رو ببندم مشکلی پیش نمیاد از نظر گوگل وبمستر و امار بازدید

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

بستن فید به هیچ وجه توصیه نمیشه

فید ابزاری برای رشد و افزایش آمار و ارتقا سئوی سایت هستش (انتشار در شبکه های اجتماعی ، بک لینک و ... )

بهتره شما لینک های سایتتون رو توسط افزونه Yoast در فید قرار بدین

تا این جوری بک لینک هم براتون محسوب بشه

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

بهتره شما لینک های سایتتون رو توسط افزونه Yoast در فید قرار بدین

ممنون ..

اینکاررو انحام میدم

اما بنظرتون این کار رو انجام بدم دیگه نمیتونه مطابم رو در سایتشون نمایش بدن ؟؟؟!

باتشکر

لینک به ارسال

ممنون ..

اینکاررو انحام میدم

اما بنظرتون این کار رو انجام بدم دیگه نمیتونه مطابم رو در سایتشون نمایش بدن ؟؟؟!

باتشکر

سلام

اگر فید رو ببندین دیگه نمی تونه نمایش بده

شما توسط فید هر چی بخواین می تونین منتشر کنید

حتی تبلیغ لینکی و بنری

ولی اگر طرف بفهمه ممکنه فید رو برداره

که در نتیجه همونی که شما می خواین میشه

ولی تجربه نشون داده سایت های کپی بردار از طریق فید مدت محدودی تو نتایج هستند

لینک به ارسال

سلام

اگر فید رو ببندین دیگه نمی تونه نمایش بده

شما توسط فید هر چی بخواین می تونین منتشر کنید

حتی تبلیغ لینکی و بنری

ولی اگر طرف بفهمه ممکنه فید رو برداره

که در نتیجه همونی که شما می خواین میشه

ولی تجربه نشون داده سایت های کپی بردار از طریق فید مدت محدودی تو نتایج هستند

با تشکر از دوست عزیزwp_sign

. لطفا بگید فید رو چطوری میتونم ببندم .

اگه این بلا سر سایت خودتون میومد چیکار میکردید ؟؟؟؟ :huh::wacko:

لینک به ارسال

اینکه سایتی در صفحه اول گوگل دیده می شه به صدها آیتم مربوطه که یکیش محتوای مطلبه

در نتیجه اگر جلوی بازنشر مطالبتون رو بگیرید باعث رشد سایتتون در گوگل نمی شید و حتی باعث افتش هم می شید چون همینکه سایتتون مرجع یک سایت خبری باشه خودش برای گوگل ارزشمنده و با بستن فید جلوی این ارزش را می گیرید

اگر سایت خبری به سایتتون لینک داده باشه از لحاظ قانونی هیچ خطایی انجام نداده و شما باید ازش بخاطر باز نشر مطالبتون تشکر هم بکنید

آر اس اس برای موتورهای جستجو گر قابل شناساییه و در واقع هر بازدیدی اون سایت از مطالب شما داشته باشه امتیازی هم نصیب سایت شما می شه

لینک به ارسال

1_اینکه سایتی در صفحه اول گوگل دیده می شه به صدها آیتم مربوطه که یکیش محتوای مطلبه

2_در نتیجه اگر جلوی بازنشر مطالبتون رو بگیرید باعث رشد سایتتون در گوگل نمی شید و حتی باعث افتش هم می شید چون همینکه سایتتون مرجع یک سایت خبری باشه خودش برای گوگل ارزشمنده و با بستن فید جلوی این ارزش را می گیرید

اگر سایت خبری به سایتتون لینک داده باشه از لحاظ قانونی هیچ خطایی انجام نداده و شما باید ازش بخاطر باز نشر مطالبتون تشکر هم بکنید

آر اس اس برای موتورهای جستجو گر قابل شناساییه و در واقع هر بازدیدی اون سایت از مطالب شما داشته باشه امتیازی هم نصیب سایت شما می شه

lممنون استاد جان .

در مورد گزینه 1 _گفتید : اینکه سایتی در صفحه اول گوگل دیده می شه به صدها آیتم مربوطه که یکیش محتوای مطلبه

اگر لینک های مثال رو ببینید این سایت هیچی محتوای جدیدی تولید نمیکنه و فقط از هر سایتی یک تصویر در سایتش قرار میده که بعد از کلیک وارد سایت منبع میشه .

با اینکه محتوای کاملا تکراری و کپی داره تمامی مطالبی که از سایت من منتشر میکنه در رتبه های اول نمایش داده میشه !!

الیته این گونه سایت ها مانند یک سرویس وبلاگدهی کار میکنند یعنی یک دامین اصلی دارند و یک سابدامین برروی سایت هایی که مطالب رو از اون ها میگیرند و منتشر میکنند (یعنی یک مطلب از اینگونه سایت ها 2 بار در نتایج گوگل یافت میشود(یک بار با دامین اصلی و یک بار با سابدامینی که برروی سایت های دیگه قرار دادند))

درنتیجه در گوگل نتیجه بهتری میگیرند و بازدهی بهتری دارند .

در مورد گزینه 2گفته شما : باید بگم که من از این سایت بدم میاد چون همونطور که گفتم در تمامی مطالب سایتم در رتبه بهتر و بالاتری قرار داره و به نظر خودم فکر کنم گوگل سایت بنده رو کپی کار بدونه !!

بهر حال بنده فید را بنا به گفته شما نمیبندم .

با تشکر از استاد

لینک به ارسال

عرض کردم که صدها آیتم برای گوگل مطرح که یکیش محتواست یعنی یک درصد محتواست

قدمت سایت

میزان سرمایه ی سایت (نوع هاست و مدت زمان اجاره هاست و دامین)

نوع ثبت سایت در گوگل

و میزان دستیابی جستجو کنندگان به نتیجه های دلخواهشون مهمترین عوامل بالا اومدن سایتها در گوگل هستند

لینک به ارسال

نکته: اینکه شما از سایتی بدتون بیاد و اینکه اون سایت قانون رو زیر پا گذاشته باشه دو مطلب متفاوتند

باز نشر مطالب سایتهای دیگه به شرط رعایت اصول کپی برداری (قید نام یا لینک مرجع) نه طبق قوانین گوگل نه طبق قوانین حقوق مولفین ایران جرم نیست مطلبی که منتشز می کنید یعنی برای مشاهده عموم قرارش دادید حالاچه کسی بیاد مطلبتون رو بخونه بره جای دیگه نقلش کنه که با خودکار و کاغذ کپی برداری کنه چه کپی پیست کنه چه با آراس اس کپی کنه چه با اسکریپتها و رباتهای php هیچ فرقی نمی کنه اگر مولف اولیه مطلب را جعل نکنه و درست عنوان کنه کارش قانونیه (شما که نمی تونید به خوانندگانتون بگید مطالب سایت منرا بخونید ولی حفظ نکنید و بعد از رفتن از سایتم فراموش کنید، می تونید بگید؟)

برای رشد در گوگل بجز عمر سایت که لازمه اش صبر و بردباریه سرمایه ی سایتتون رو افزایش بدید هاست اختصاصی بگیرید و دامینتون رو ده ساله و پنج ساله ثبت کنید ....

لینک به ارسال

نکته: اینکه شما از سایتی بدتون بیاد و اینکه اون سایت قانون رو زیر پا گذاشته باشه دو مطلب متفاوتند

باز نشر مطالب سایتهای دیگه به شرط رعایت اصول کپی برداری (قید نام یا لینک مرجع) نه طبق قوانین گوگل نه طبق قوانین حقوق مولفین ایران جرم نیست مطلبی که منتشز می کنید یعنی برای مشاهده عموم قرارش دادید حالاچه کسی بیاد مطلبتون رو بخونه بره جای دیگه نقلش کنه که با خودکار و کاغذ کپی برداری کنه چه کپی پیست کنه چه با آراس اس کپی کنه چه با اسکریپتها و رباتهای php هیچ فرقی نمی کنه اگر مولف اولیه مطلب را جعل نکنه و درست عنوان کنه کارش قانونیه (شما که نمی تونید به خوانندگانتون بگید مطالب سایت منرا بخونید ولی حفظ نکنید و بعد از رفتن از سایتم فراموش کنید، می تونید بگید؟)

برای رشد در گوگل بجز عمر سایت که لازمه اش صبر و بردباریه سرمایه ی سایتتون رو افزایش بدید هاست اختصاصی بگیرید و دامینتون رو ده ساله و پنج ساله ثبت کنید ....

ممنون از پاسخ کاملتون استاد عزیز..

فقط یک سوال داشتم اینکه مگه مدت زمان اجاره هاست و دامین 1 ساله یا 5 ساله یا..

برای رشد در گوگل کمک میکنه و تاثیر داره !!؟

باتشکر

لینک به ارسال

بله خیلی زیاد

گوگل تعداد زیادی کارمند داره که بخش عمده ایشون درگیر ایندکس درست کردنند و حالا اگه برای سایتی زحمت بکشند که شش ماه دیگه تعطیل می شه کل پولشون رو ریختن دور در نتیجه در مرحله اول نیازمند تضمینهایی هستند که سایت ماندگار و به این زودی ها برچیده نمی شه که قدمت سایت و طول مدت اجاره دامین و حتی نوع هاست می تونند این تضمین ها را ایجاد کنند

لینک به ارسال

بله خیلی زیاد

گوگل تعداد زیادی کارمند داره که بخش عمده ایشون درگیر ایندکس درست کردنند و حالا اگه برای سایتی زحمت بکشند که شش ماه دیگه تعطیل می شه کل پولشون رو ریختن دور در نتیجه در مرحله اول نیازمند تضمینهایی هستند که سایت ماندگار و به این زودی ها برچیده نمی شه که قدمت سایت و طول مدت اجاره دامین و حتی نوع هاست می تونند این تضمین ها را ایجاد کنند

استاد جان بابت سوال قبلم یادم رفت بپرسم یعنی من بافید ام کاری نداشته باشم و اجازه بدم این سایت ها تا جاییکه میتونند مطالبم رو منتشر کنندو به کار و کاسبیشون برسند !!؟(اون هم از طریق سایت های دیگه)

فید را نبندم دیگه؟

واقعا جالبه !! :o:blink:

پس باید دفعه بعد حتما دامنه ام رو 5 ساله ثبت کنم که خیال گوگل هم راحت بشه که سایت من واسه همیشه ماندگاره !

ولی دامنه من هنوز 2 ماه دیگه مونده تا تمدیدش ...

بنظرتون الان برم سایت ایرنیک میتونم تمدید 5 ساله کنم ؟آخه هنوز 2 ماه مونده تا تمدیدش >

لینک به ارسال

هر موقع بخواهید می تونید تمدید کنید

بازنشر مطالبتون دو جنبه داره

1. بازدیدکنندگان بیشتری مطالبتون رو می خونند ولو در سایتی دیگه

2. بیشتر در اختیار موتورهای جستجو قرار می گیرند

موتورهای جستجو دیتا های سایت را می خونند و آر اس اس ها با خودشون دیتاهایی را شامل نام ونشانی سایت مرجع حمل می کنند در نتیجه هرچند سایتهای خبرخوان جایگاه بهتری در گوگل دارند اما جایگاه شما را هم به عنوان مرجع خبر بهبود می بخشند و به مرور زمان خدمتی که به سایت شما می کنند بیبش از حد تصوره

لینک به ارسال

هر موقع بخواهید می تونید تمدید کنید

بازنشر مطالبتون دو جنبه داره

1. بازدیدکنندگان بیشتری مطالبتون رو می خونند ولو در سایتی دیگه

2. بیشتر در اختیار موتورهای جستجو قرار می گیرند

موتورهای جستجو دیتا های سایت را می خونند و آر اس اس ها با خودشون دیتاهایی را شامل نام ونشانی سایت مرجع حمل می کنند در نتیجه هرچند سایتهای خبرخوان جایگاه بهتری در گوگل دارند اما جایگاه شما را هم به عنوان مرجع خبر بهبود می بخشند و به مرور زمان خدمتی که به سایت شما می کنند بیبش از حد تصوره

ممنون. درسته استاد جان .

حق باشماست این هایی که شما گفتید خوبی های این سایت هاست.

اما یکی از ضررهایی که این سایت ها دارند اینه که این سایت ها از تصاویر هاست من استفاده میکنندو تعداد درخواست به سرور هاست من افزایش پیدا میکنه .پهنای باند خیلی سریعتر تمام میشه/

یعنی باهر بار لوود شدن این سایت ها مقداری از پهنای باند من تمام میشه .

البته اگر اشتباه نکنم کد یا افزونه ای بود که بوسیله اون میشد تصاویری که از سایت بنده کپی میشه در سایت های دیگه لوود نشه و فقط اسم سایت من در اون تصاویر سایت ها نمایش داده بشه.

لینک به ارسال

کد های زیادی داره در همین انجمن جستجو کنید با کلید htaccess

خیلی گشتم . متاسفانه چیزی دستگیرم نشد !

اگر پیدا کردید لطفا لینک بدید

لینک به ارسال

این کد را بعد از قرار دادن نشانی سایت بجای yourdomain.com به htaccess اضافه کنید.

RewriteEngine on
RewriteCond %{HTTP_REFERER} !^http(s)?://(www\.)?yourdomain.com [NC]
RewriteRule \.(jpg|jpeg|png|gif)$ - [NC,F,L]

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...