رفتن به مطلب

چگونه وقتی اسم سایت سرچ میشه به این شکل نمایش داده بشه؟

aliali100

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

با یک سایتی روبرو شدم که خدماتش به اینصورت است که کاری می کند وقتی کسی اسم سایت شما را به فارسی در گوگل جستجو می کند سایت شما به این شکل در گوگل نمایش داده میشه

کسی میدونه که چه طوری باید این کار رو انجام داد؟

اصلا به این کار چی میگند؟ اگه کسی اسم این نوع حرکت رو میدونه لطفا بگه تا خودم یک جستجویی کنم ببینم چیه

post-3914-0-65376400-1417297854_thumb.pn

لینک به ارسال

باید در گوگل مپ نشانی شرکت موسسه یا سازمان همراه با نشانی اینترنتیش و تایتل سایتش ثبت بشه

لینک به ارسال

جهت تکمیل دوست خوبم imanfakhar

علاوه بر ثبت در گوگل مپ گوگل ارث باید لینک سایت رو درون مشخصات وارد کنید و بهتر است در بخش تماس با مای سایتتون از کد گوگل مپ جهت نمایش ادرس استفاده کنید و بعد از گذشت مدت زمانی در نتایج گوگل به این شکل در اید

لینک به ارسال

دوستان از همتون سپاسگزارم

یک سوال دیگه هم در همین رابطه دارم

اینکه وقتی اسم سایت سرچ میشه گوگل میاد تو نتایج لینکهای اون سایت رو طبقه بندی میکنه

این کار رو باید چه جوری انجام داد؟

عکس رو ببینید متوجه منظورم میشید

post-3914-0-63191500-1417381002_thumb.pn

لینک به ارسال

این لینک ها اتوماتیک توسط گوگل ساخته میشن شاید برای یه سایتی ساخته بشن واسه یکی نشن (انواع مختلفی هم دارن)

اما الگوریتم ساخته شدن این نوع لینک ها تقریبا قابل حدس هست

شما باید اعتبار اون صفحات رو بالا بیارید و امار ورودی به اون بخش ها بالا باشه و لینک داخلی مناسبی داشته باشند که ساخته بشن

برای اطلاع دقیق بهتره توی اینترنت سرچ کنید (زیاد چیز مهم و اثر بخشی نیستن)

لینک به ارسال

اگرمنظورتون توی باکس کنار نتایج جستجوگره اینها را کسی خودش نمی گذاره (بجز سایتهایی که سفارش تجاریش رو به گوگل می دن) فعلا اکثرش رو گوگل از بین معروف ترین سایتهایی که نشانی یا تایتل اصلیشون جستجو بشه قرارشون می ده و به زودی جاش رو با سایتهایی که به صورت تجاری سفارشش بدند عوض می کنه (تا جایی که می دونم ایران تحریمه)

ولی قاعده اولیه اش شبیه سایت مپ اما ثبت سایت در سرچ انجین گوگل و قرار دادن جستجوگر گوگل در سایته (مثل همین سایت) و مسیر ثبت دریافت کد جستجوگرش هم

https://www.google.com/cse/

لینک به ارسال

سلام و عرض ادب در مورد راهنمایی که رسول جان سایت bigtheme.ir کردن ؛ به نظرتون یه ذره تغییرات نیاز نداره؟

چون demote برای این هست که برخی از لینک ها رو نمایش نده به عنوان sitelink.

همونطور که خودش هم در بالای کادر گفته:

If you don't want a page to appear as a sitelink, you can demote it.

امّا توی عکس گفته که:

افزودن یک پیشنهاد به گوگل

البتّه در پایین همین عکس توضیح داده که این لینک ها که شما پیشنهاد میدید درج نمیشه امّا توی عکس به صورت گیج کننده ای نوشته.

فقط اگه میشه عکس هم تصحیح کنین تا بازدید کنندگان گیج نشن.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...