رفتن به مطلب

مشکل بازدید و الکسا و ربط آن به سرعت لود

پست های پیشنهاد شده

با سلام

دوستان ابتدا قبل از سوال یه نظر خواهی یا مشورت یا هرچی که بشه اسمشو گذاشت

بنظرتون سرعت سایتم چطوره ؟ تو وردپرس تازه کارم ولی حس میکنم سرعت سایتم پایینه از یک تا 10 نمره چند میشه بهش داد ؟

ادرس : 98tarfand.ir

خب حالا سوالم ! زیاد تو اینترنت گشتم ولی اموزش کامل و خوبی پیدا نکردم اینطور که فهمیدم سرعت لود سایت تاثیر زیادی تو بازدید داره

بعد از گذشت 3 ماه رتبه الکسا سایتم خیلی ناجوره ورودی گوگل هم تقریبا میشه گفت صفره چه میشه کرد ؟ مشکل از چیه ؟

سایت سایته دانلود هست و تا اونجا هم که در توانم بوده سعی کردم عوامل تاثیر گذاری مثبت در سئو رو هم رعایت کنم

البته تو شبکه های اجتماعی بخاطر یه سری مشکلات که تو انجمن مطرح کردم اما هنوز جوابی دریافت نکردم هنوز تبلیغ نکردم

منتظر پاسختون هستم

با تشکر

لینک به ارسال

نمره سرعت: 5

حتماً <title> رو به <head> انتقال بده...

بک لینک نداری ، بازدیدم که نداری...

در زمینه ی دانلود نرم افزار و بازی و اینطور چیزا خیلی دیر میشه پیشرفت کرد...

در هر صورت بهتره با تبلیغات خودت رو به یه جایی برسونی...

لینک به ارسال

نمره سرعت: 5

حتماً <title> رو به <head> انتقال بده...

بک لینک نداری ، بازدیدم که نداری...

در زمینه ی دانلود نرم افزار و بازی و اینطور چیزا خیلی دیر میشه پیشرفت کرد...

در هر صورت بهتره با تبلیغات خودت رو به یه جایی برسونی...

کد هدر به این صورته فک کنم title داخل head باشه درسته ؟

<head profile="http://gmpg.org/xfn/11">
<meta name="keywords" content="دانلود رایگان,فایرفاکس,IDM,نرم افزار,موبایل,بازی,آنتی ویروس,ویندوز,اندروید ، مدیریت دانلود ، پرشین تریک" />
<h1><title>دانلود رایگان نرم افزار -پرشین تریک</title></h1>

بنظرتون مشکل سرعت سایتم از کدوم قسمتشه ؟

ویرایش شده توسط alam7o
لینک به ارسال

با سلام

دوستان ابتدا قبل از سوال یه نظر خواهی یا مشورت یا هرچی که بشه اسمشو گذاشت

بنظرتون سرعت سایتم چطوره ؟ تو وردپرس تازه کارم ولی حس میکنم سرعت سایتم پایینه از یک تا 10 نمره چند میشه بهش داد ؟

ادرس : 98tarfand.ir

خب حالا سوالم ! زیاد تو اینترنت گشتم ولی اموزش کامل و خوبی پیدا نکردم اینطور که فهمیدم سرعت لود سایت تاثیر زیادی تو بازدید داره

بعد از گذشت 3 ماه رتبه الکسا سایتم خیلی ناجوره ورودی گوگل هم تقریبا میشه گفت صفره چه میشه کرد ؟ مشکل از چیه ؟

سایت سایته دانلود هست و تا اونجا هم که در توانم بوده سعی کردم عوامل تاثیر گذاری مثبت در سئو رو هم رعایت کنم

البته تو شبکه های اجتماعی بخاطر یه سری مشکلات که تو انجمن مطرح کردم اما هنوز جوابی دریافت نکردم هنوز تبلیغ نکردم

منتظر پاسختون هستم

با تشکر

درود

سرعت سایت اول یکم طول کشید ولی نه زیاد، شاید مشکل از اینترنت شماست، بعد از اولین بار لود سایت، واقعا خوب بالا میاد (منظورم صفحات دیگه هست) من نمره 7 میدم

تاثیر سرعت سایت در سئو رو فکر کنم جایی دیدم که نوشته بود، ولی حقیقتش ثانیه رو یادم نیست، ولی فکر کنم پایین از 50 زده بود

سایت در الکسا ثبت هست؟ فایل الکسا در هاست آپلوده؟ بستگی به ارسال پست داره، مطالب کپی نباید بزاری که افتضاح به بار میاری، کلمات کلیدی مهم رو پیدا کن

شبکه اجتماعی هم باید مطلب بزاری

عنوان سایت تعداد حروفش کم هست، حدود 60 تا کاراکتر باید باشه، نهایت 70

این اطلاعات رو قبلا از انجمن ها خوندم، راست و دروغش رو نمیدونم

به نظر شخص بنده، کاری ندارم نظرم فنی هست یا نه، ولی باید از دید کاربر نگاه کنی، خودت چی دوست داری؟ همون رو باید روی سایت اعمال کنی

لینک به ارسال

ممنون از پاسختون

فایلش رو نه ولی کدش رو تو متا تک تو هدر گذاشتم عنوان هم 64 کاراکتر هستش

راجب پست کپی ، سایت من سایته دانلوده و خب از هر جایی بخوام پست بذارم یا حتی اگه از سایتای خارجی بگیرم و ترجمه کنم بازم مطالب مشابهش خیلی زیاده و کپی هستش راه چاره چیه ؟!

لینک به ارسال

ممنون از پاسختون

فایلش رو نه ولی کدش رو تو متا تک تو هدر گذاشتم عنوان هم 64 کاراکتر هستش

راجب پست کپی ، سایت من سایته دانلوده و خب از هر جایی بخوام پست بذارم یا حتی اگه از سایتای خارجی بگیرم و ترجمه کنم بازم مطالب مشابهش خیلی زیاده و کپی هستش راه چاره چیه ؟!

راه حلش اینه که تقریبا متن متفاوت بنویسی؛ از زبان خودت بنویس، البته زمان زیادی میبره، گوگل یه سایت های تازه کار در مورد کپی گیر میده، به قول اساتید پنالتی میشی و در سرچ گوگل دیده نمیشی، انگار سایت وجود نداره.

لینک به ارسال

بنظرتون اگه بیام از هر سایتی به قسمت رو کپی کنم و بعد یه کلماتی رو تو هر متن تغییر بدم کفایت میکنه ؟

لینک به ارسال

بنظرتون اگه بیام از هر سایتی به قسمت رو کپی کنم و بعد یه کلماتی رو تو هر متن تغییر بدم کفایت میکنه ؟

احتمال داره، این رو باید دوستانی که سئو کار میکنن بگن، خلاصه باید متفاوت از دیگران باشی

لینک به ارسال

شما نرم افزار ها رو باید بالآخره از سایت ها برداری ! در کل سایت دانلود یعنی زیر پا گذاشتن تمام قوانین...

سایت رو سئو کن.

(مخصوصاً گوگل وب مستر رو اهمیّت بده)

سرعت هم که خب معلومه هر سایتی دفعه اوّل باز بشه از دفعه بعد سرعتش زیاد میشه :)

شما باید لود بار اوّلت رو بیاری پایین که از طریق کم کردن کیفیت های عکس ها و سبک کردن سایتت امکان پذیره...

تکرار میکنم ، کیفیت عکس ها رو پایین بیار...

در مورد کپی کردن متن هم مشکلی پیش نمیاد ، شما فقط سعی کن ضایع کپی نکنی ، از واژگان قلمبه سلمبه استفاده نکن و جوری تایپ من متن رو که کاربر دنبالش میگرده.

بهترین راه نوشتن کتابی هست در این موارد

ویرایش شده توسط علی زینلی
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...