رفتن به مطلب

درخواست آموزش کامل Css

پست های پیشنهاد شده

سلام

از اونجایی که من زیاد به طراحی وب علاقه ای ندارم دنبال یادگیری حرفه ای با این موضوع نرفتم !!

برای پروژه دانشگاهی میخوام یه آموزش کامل css از 0تا 100 تهیه کنم که هم یک مرجع خوب و کاملی باشه برای کسی که میخوندش و هم یه پروژه ی خوبی تحویل داده باشم :)

حالا دوستان اگر کسی سایت خاصی میشناسه که این اموزش را کامل داشته باشه چه به صورت PDF یا فیلم آموزشی معرفی کنه یا اگه خودتونم میتونید یه راهنمایی کنید از کجا شروع کنم و به کجا برسم خیلی ممنون میشم :wub:

یه دنیا ممنون/.

لینک به ارسال

www.w3schools.com به نظر من بهترین مرجع آموزشی کلیّه زبون هست (هم کامل هست و هم نمونه آنلاین برای تنظیم خود دانش آموز داره)

لینک به ارسال

ممکنه بفرمایید رشته دانشگاهیتون چی هست؟ و برای کدوم واحد این پروژه رو لازم دارید؟

سلام

فرقی میکنه ؟ :) رشته IT - برای واحد کارگاه کامپیوتر!!!

www.w3schools.com به نظر من بهترین مرجع آموزشی کلیّه زبون هست (هم کامل هست و هم نمونه آنلاین برای تنظیم خود دانش آموز داره)

سلام

ممنون اینو دیده بودم ، ولی مرجع فارسی وجود نداره ، چون ایجوری شروع کنم زبانش انگلیسی یکم زمان میبره تا فارسیشو درست درک کنم ببینم.

فقط نمیدونم از کجا شروع کنم و به کجا برسم

منظورم سر فصل هاشه و گرنه پیدا کردم آموزش کار سختی نیست میخواستم به ترتیب برم جلو..

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...