رفتن به مطلب

نخواندن تصاویر و فایل های CSS توسط وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام

روی سرور با ویندوز سرور 2003 درون یک فلدر وردپرس را نصب کردم . ( به این صورت site.com/wp )

حال که کاربران وارد سایت میشن فقط متن های سیستم وردپرس نشان داد ه میشود حتی CSS ها را هم نمیخونه (حتی با قالب پیشفرض) درحالی که درون سرور که هستم قسمتی از css ها را هم می خونه (ولی عکس ها را خیر نمیخونه).

مشکل از سرور ماست یا از وردپرسه و یا چیزی باید روی سرور نصب میکردم؟؟؟

لینک به ارسال

میشه برای بررسی بیشتر آدرس بذاری؟

آدرس سایت را به علت محدودیت هایی در در پیام خصوصی دادم

نمیتونم وارد صفحه پیشخوان بشم وقتی ادامه آدرس میزنم wp-admin به این آدرس میپره :

http://localhost/wp/wp-login.php?redirect_to=

لینک به ارسال

سلام. به احتمال زیاد مشکل این هست که وردپرس رو با لوکال هاست نصب کردید و بعد دامنه ست کردید. اگر اینطور هست به phpmyadmin برید و توی تیبل ،wp-options siteurl و home رو از لوکال هاست به آدرس دامنه تغییر بدید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

آدرس دامنه رو باید از local به سایتتون تغییر بدین که پارسی گروپ عزیز توضیحات کامل رو داد ، در مورد CSS ها حتماً یادتون باشه کد ها رو انتقال بدین به تگ <head>

لینک به ارسال

سلام. به احتمال زیاد مشکل این هست که وردپرس رو با لوکال هاست نصب کردید و بعد دامنه ست کردید. اگر اینطور هست به phpmyadmin برید و توی تیبل ،wp-options siteurl و home رو از لوکال هاست به آدرس دامنه تغییر بدید.

موفق باشید.

من نتونستم جایی که گفتید را در دیتابیس پیدا کنم میشه بیشتر راهنمایی کنید؟؟

ممنون

لینک به ارسال

اونها یکم تو هم رفتن باید تیبل wp_options رو پیدا کنید و توی اون siteurl و homeurl رو تغییر بدید.

لینک به ارسال

اونها یکم تو هم رفتن باید تیبل wp_options رو پیدا کنید و توی اون siteurl و homeurl رو تغییر بدید.

درست شد ممنون و لی به مشکل دیگه ای برخوردم:

حالا ادامه مطلب را که میزنی صفحه 404 باز میشه و کاملا سفید است (یعنی پوسته لود نمیشه)به هیچ برگه ای هم نمیره.

ممنون میشم بگید این مشکلش از کجاست

لینک به ارسال

لینک های سایت به چه صورتی هستن ؟ عنوان نوشته ؟ یا ای دی اون رو نشون میده اگر به صورت عنوان نوشته هستن به تنظیمات > پیوندهای یکتا برید و بزارید رو حالت معمولی و تست کنید ، اگر درست نشده بود برید به phpmyadmin توی دیتابیسی که وردپرس نصب هست روی wp_options کلیک کنید و از تب های بالا export رو بزنید .

بعد فایل رو توی کامپیوترتون باز کنید و عبارت :

localhost/

رو سرچ کنید و هرچی که پیدا شد رو به :

mysite.com/

تغییر بدید . بعدش به براوزر برگردید و توی phpmyadmin از گزینه های بالا sql رو بزنید هرچی توی اون هست رو پاک کنید و دستور زیر رو وارد کنید:

truncate wp_options;

تا این تیبل خالی بشه ، بعد به تب ایمپورت برید و فایل ویرایش شده رو ایمپورت کنید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...