رفتن به مطلب

افزونه ای برای آپلود فایل از روی لینک

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت همگی

ایا افزونه ای هست که بشه یک فایل رو به صورت خودکار روی هاست آپلوود کنه؟ مثلا من یک لینک آهنگ (که روی هاست یه سایت دیگه ست) دارم که بزارم توی نوشته و به روزرسانی رو که زدم اون آهنگ هم آپلود بشه روی هاست سایت خودم.. مثل افزونه آپلود خودکار تصاویر که به صورت خودکار با بروزرسانی نوشته عکسها آپلود میشن روی سرور خودت . میخواستم ببینم واسه ویدئو و صدا هم همچین افزونه ای وجود داره؟ مرسی

لینک به ارسال

به این عمل شما میگن لیچ ، یعنی شما یک فایل را از سرور یا آدرسی به سرور یا هاست دیگیری منتقل میکنید. برای اینکار اسکریپت های زیاید هست اما ساده ترینش سوپیر لیچر هستکه خودم نوشتمش اینم آدرس لینکش : سوپر لیچر

اگر هم کمی php بلد هستید اینم آوزش ساخت یه لیچر خیلی ساده : آموزش ساخت لیچر

لینک به ارسال

با استفاده از اسکریپت به سرور فشار میاره قبلا این کار رو کردم ولی از طرف هاستینگ بهم ایمیل دادن که تخلف کردم و دیگه از اینجور اسکریپت ها استفاده نکنم

لینک به ارسال

افزونه هم دقیقا کار این اسکریپت را انجام میده و فرقی نداره

بله لیچ کردن در هاست های معمولی باعث فشار به سرور میشه ، برای لیچ فایل از هر طریقی باید هاست دانلودی که مجاز به لیچ کردن هست خریداری کنید

لینک به ارسال

سلام . اگر لینک هاتون مستقیمه می تونید از این کد استفاده کنید :

<?php
define('BUFSIZ', 4095);
$url = 'http://example.com/myfile.zip';
$rfile = fopen($url, 'r');
$lfile = fopen(basename($url), 'w');
while(!feof($rfile))
fwrite($lfile, fread($rfile, BUFSIZ), BUFSIZ);
fclose($rfile);
fclose($lfile);
?>

این تکه کد رو بزارید توی یک فایل php ذخیره کنید و از براوزر فراخوانی کنید . البته اون لینک توش رو برای هر فایلی باید تغییر بدید.

همچنین اگر مثلا 10 تا آهنگ دارید بزارید توی یک ارایه و مرتب با حلقه تغییر بدید یا اینکه اگر بلد نیستید خود کد رو 10 15 بار با لینک های مختلف paste کنید و بزارید اجرا شه . اما بسته به سرعت سرور ممکنه کمی طول بده برای همین نباید صفحه رو ببندید. اما در عوض خیالتون راحت هیچ کس گیر نمیده. من خیلی جاها ازش استفاده کرده ام و همیشه کار میده.

مزیت این کد این هست که به خاطر تکه تکه کردن تقریبا فشار به سرور وارد نمی کنه.

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...