رفتن به مطلب

لینک بندی داخل صفحه

پست های پیشنهاد شده

درود دوستان

میخوام داخل یک منو لینک بندی کنم، البته مطالب انجمن رو خوندم، فقط این ارسال شبیه سوال من بود، ولی خب نفهیدم چی بود!

http://forum.wp-parsi.com/topic/26414

فرض کنید یک منو هست با اسم کتابخانه شعر، وقتی کلیک میشه صفحه مورد نظر باز میشه، حالا من اگه بخوام از شعرا کتاباشون رو تایپ کنم، شاعر زیاده و در هم و برهم میشه، میخوام این صفحه رو لینک بندی کنم، مثلا:

کتابخانه شعر/

حافظ

سعدی

مولانا

عراقی

یعنی کاربر روی هر کدوم کلیک کرد، صفحه مربوط به همون شاعر نمایش داده بشه، حالا ممکنه همون شاعر باز دسته بندی کتاب داشته باشه، مثلا:

سعدی/گلستان سعدی

ممنون میشم راهنمایی کنید

سپاس

لینک به ارسال

نمیدونم ضد قوانین انجمن هست سایت نمونه نشون بدم که منظورم چیه؟ اگر مشکل نداره سایت نمونه رو آدرس بدم

لینک به ارسال

درود و شب بخیر

این سایت رو ببینید؛ http://www.iranweblearn.com/category/html

ساختار درختی داره، مثلا نوشته:

فصل اول : معرفی HTML4

HTML چیست؟

رویدادها در HTML

وقتی کلیک میکنی هر کدوم صفحه مربوط به خودش رو نشون میده، اگه بشه خیلی عالی میشه ;)

لینک به ارسال

بله درسته. دستی بنده شده . داخل فایل Archive.php لود میشه. شما زمان ارسال نوشته هر دسته ای که انتخاب کنید پست به همون دسته وصل میشه.

لینک به ارسال

یه فایل archive.php داخل قالب بسازید و محتوای index.php رو داخلش کپی کنید کارتون راه میوفته.

لینک به ارسال

یه فایل archive.php داخل قالب بسازید و محتوای index.php رو داخلش کپی کنید کارتون راه میوفته.

فایل archive.php داخل قالب هست، ولی index.php زیاده،

یک ـ کدوم رو باید کپی کنم داخل آرشیو؟

دو ـ بعد کدوم کد باید کپی کنم؟

لینک به ارسال

درود

این راه رو در یه جای دیگه به نحو دیگه توضیح داده بود، ولی مشکل اینجاست که هم در روش شما و هم روش سایت دیگه میاد از دسته بندی استفاده میکنه و اون رو در صفحه به صورت درختی نشون میده، یعنی حتما باید دسته بندی داشته باشی، ولی من میخواستم کلک رشتی بزنم و دسته بندی ایجاد نکنم، انگار وردپرس از من زرنگتره!! :D باید یه راه دیگه پیدا کنم!

لینک به ارسال

یه سایت نمونه دیگه، سایت سمت خدا

روشی هست که من دنبالشم، ولی نمیدونم چجوری در وردپرس ایجاد کنم

منتظر آموزش اساتید هستم :wub:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...