رفتن به مطلب

تبدیل پست های تامب به وبلاگ یا بالعکس

پست های پیشنهاد شده

درود

دوستان من تقریبا در سایت 700 پست وبلاگی زدم ( پست های وبلاگی یا همون قدیمی که یک پوستر بزرگ با توضیحات زیرش دستی میزدی)

و حالا قالبی طراحی کردن برام که پست هاش تامب شده هست ( پست هایی که تصاویر به صورت کوچک شده هست و فیلد هایی دارد برای وارد کردن اطلاعات پست )

یکی گفت میشه همه ی پست هات اتوماتیک بیاد داخل فیلد چون همه ی پست هام طبق یک الگو هست مثلا :

پوستر

نام :

سال :

و ....

میخوام ببینم کسی میتونه کمکم کنه ؟

یا اگه نمیشه چطوری قالب جدید رو پست هاش رو تبدیل کنم به وبلاگی؟

ممنون

لینک به ارسال

سلام

برای تصویر شاخص راهش اینه که اولین تصویر پست به صورت خودکار برای شاخص انتخاب بشه.

برای زمینه های دلخواه هم به این صورت میشه عمل کرد که مثلا یک فیلد رو با عنوان، یک فیلد رو با دسته و ... که تابع دارن پر کرد.

لینک به ارسال

سلام

برای تصویر شاخص راهش اینه که اولین تصویر پست به صورت خودکار برای شاخص انتخاب بشه.

برای زمینه های دلخواه هم به این صورت میشه عمل کرد که مثلا یک فیلد رو با عنوان، یک فیلد رو با دسته و ... که تابع دارن پر کرد.

درود

ممنون از پاسختون

خب چطور این کارو انجام بدم ؟(زیاد حرفه ای نیستم تو این چیزا)

لینک به ارسال

من متوجّه منظورتون نشدم!

میشه 2 نمونه عکس بدین + توضیحات بیشتر؟

پسته ای تامب منظورم پست هایی هست که تصویر شاخص به همراه توضیح کوتاه که در ادامه مطلب متن کامل به همراه عکس کاملی ک گذاشتی میاد

وبلاگی هم همون ادامه مطلبی که گفتم در صفحه اصلی ...

دقیق بگید ورودی های قالب جدیدتون چیه؟

متوجه منظورتون نشدم ؟ منظو.رتون الگو فیلد هاست ؟

تو یاهو میایید ؟

لینک به ارسال

اگه نمونه بذارین از سایتتون که ببنیم چه فیلد هایی رو میخواین جایگزین فیلد های دیگه بکنین ممنون میشم...

لینک به ارسال

اگه با وردپرس و توابعش آشنایی دارید می تونید انجام بدید. کافیه کدهای موجود داخل قالب رو با توابعی که نیاز دارید جایگزین کنید. اگه آشنا نیستید می تونید بدید یه وردپرس کار براتون انجام بده.

لینک به ارسال

اگه با وردپرس و توابعش آشنایی دارید می تونید انجام بدید. کافیه کدهای موجود داخل قالب رو با توابعی که نیاز دارید جایگزین کنید. اگه آشنا نیستید می تونید بدید یه وردپرس کار براتون انجام بده.

بله اشنایی ندارم

شما انجام میدید ؟

میتونید کاری کنید همه ی پست های وبلاگی تبدیل به تامب بشن ؟

لینک به ارسال

کار کاره آسونی نیست که ماله یکی دو دقیقه باشه که رایگان انجامش بدن...

بهتره در بخش خرید مطرح کنین

لینک به ارسال

کار کاره آسونی نیست که ماله یکی دو دقیقه باشه که رایگان انجامش بدن...

بهتره در بخش خرید مطرح کنین

خوب بالعکسش فکر می کنم راحت تر باشه ...

این رو چی ؟

اگر کسی آفر داره بم پ.خ کنه

ممنون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...