رفتن به مطلب

درخواست افزونه کم حجم کننه تصاویر

پست های پیشنهاد شده

با سلام

اقا تصاویر سایت بنده هر کدوم حداقل دو مگابایت حجمشونه و با کیفیت هستند!ولی خب بنده این همه کیفت نمیخوام و این حجم باعث میشود سرعت لود سایت بنده خیلی کم باشه

میخواستم بدونم افزونه ای برای این کار است که به طور اتواتیک حجم و کیفت رو به اندازه لازم کم کنه؟؟

از افزونه smash.it استفاده کردم ولی روی تصویر اول اینقدر گیر میکنه که هیچی به هیچی

با تشکر

لینک به ارسال

سلام

اگه اینترنت قطعی نداشته باشه smushit خیلی خوب عمل می کنه. من خودم همیشه smushit استفاده می کنم.

لینک به ارسال

سلام

اگه اینترنت قطعی نداشته باشه smushit خیلی خوب عمل می کنه. من خودم همیشه smushit استفاده می کنم.

نه اینترنتم خوبه وسرعت خوبی هم داره ولی اسم تصویر اول رو مینوسه و یهو از لود می ایسته و هیچ تغییری هیچ جا ایجاد نمیشه

مثلا اسم یک تصویر رو مینویسه:

Processing nofollow-wpfpw-ir

و بعد از چند دقیقه لود روی همون یه اسم استوپ میکنه و هیچ تغییری ایجاد نمیشه

ویرایش شده توسط وردپرس برای جهان فارسی
لینک به ارسال

الان چند تا تصویر رو تکی تست کردم این افزونه روی عکس های سنگین جواب نمیده مثل این:

nofollow-wpfpw.ir_.png

ولی روی سبک ها جواب میده

لینک به ارسال

منم امتحان کردم smushit بدرد نمیخوره .

من یک افزونه میخوام برای اینکه کل عکس های هاستم رو کم حجم کنه !

از افزونه smushit استفاده کردم اما میگه باید 2 روز منتظر بمونی تا کل عکس های هاست رو کم حجم کنه .

کسی افزونه بهتر از این سراغ نداره ؟ :rolleyes:

لینک به ارسال

سلام!

نیازی به افزونه نیست!

قبل از آپلود عکس ها از این نرم افزار استفاده کنین:

PNG Gauntlet

برای عکس های PNG خیلی خوبه! طرّاح های حرفه ای هم از شبیه های این استفاده میکنن! مثلاً عکس 50کیلوبایتی رو اوندفعه تست کردم کرد 9کیلوبایت!

و امّا کاری که خود وردپرس میکنه همینطور که تقریباً هممون میدونیم کیفیت عکس ها رو از 100% به 90% به صورت خودکار کاهی میده

برای کم یا زیاد کردنش کد زیر رو در functions.php قرار بدید:

<?php
add_filter('jpeg_quality', function($arg){return 100;});
?>
توجّه:
<?php
add_filter('jpeg_quality', function($arg){return عدد بین 1-100;});
?>

البتّه خب فرمت jpeg رو فقط کیفیتش رو کم میکنه

اینم افزونه اش:

https://wordpress.org/plugins/wp-resized-image-quality/screenshots/

لینک به ارسال

سلام!

نیازی به افزونه نیست!

قبل از آپلود عکس ها از این نرم افزار استفاده کنین:

PNG Gauntlet

برای عکس های PNG خیلی خوبه! طرّاح های حرفه ای هم از شبیه های این استفاده میکنن! مثلاً عکس 50کیلوبایتی رو اوندفعه تست کردم کرد 9کیلوبایت!

و امّا کاری که خود وردپرس میکنه همینطور که تقریباً هممون میدونیم کیفیت عکس ها رو از 100% به 90% به صورت خودکار کاهی میده

برای کم یا زیاد کردنش کد زیر رو در functions.php قرار بدید:

<?php
add_filter('jpeg_quality', function($arg){return 100;});
?>
توجّه:
<?php
add_filter('jpeg_quality', function($arg){return عدد بین 1-100;});
?>

البتّه خب فرمت jpeg رو فقط کیفیتش رو کم میکنه

اینم افزونه اش:

https://wordpress.or...ty/screenshots/

مرسی علی جان

ولی من عکس های خیلی زیادی روی سایت دارم و نمیتونم تک تک اونها رو کم حجم کنم و این افزونه ای که گفتی به طور اتوماتیک حجم همه ی تصاویر رو کم میکنه؟ یا باید خودم تک تک روی تصاویر اعمال کنم؟

لینک به ارسال

افزونه رو نمیدونم ، ولی اگه از کد استفاده کنی باید تصاویرت رو بزنی که از اوّل لود کنه.

پیشنهاد من اینکه به جای اینکار ها توی index.php از یه تصویر شاخص کوچیک استفاده کن. اینجوری هم به کیفیت میرسی هم سرعت لود.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...