رفتن به مطلب

تنظیمات بخش category سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من می خوام کتگوری سایتمو طوری تنظیم کنم که سه بخش اصلی داشته باشه و بقیه زیر بخش باشن

الان تو قسمت ارسال پست اون سه بخش اصلی را به صورت parent در نظر گرفتم .. و به همون صورت که می خوام نشون می ده ولی تو صفحه اصلی سایتم همه کتگوری ها در یک سطح اند.... و همه را بر اساس حروف الفبا ترتیب کرده چطوری می تونم به صورت شاخه بندی شده تو صفحه اصلی سایت نشونش بدم؟

لینک به ارسال

تو مدیریت هست اما پوسته شما هم باید ازش پشتیبانی کنه

البته این مشکلی که شما میگید باید زا پوسته باشه

لینک به ارسال

تو مدیریت هست اما پوسته شما هم باید ازش پشتیبانی کنه

البته این مشکلی که شما میگید باید زا پوسته باشه

خوب پس راه حلش چیه؟ الان باید چی کار کنم؟

این مساله خیلی مهمه.... چون کتگوری زیاد دارم... حتما" باید به دسته مجزا تقسیم بندیشون کنم....

لینک به ارسال

عزیزم شما میتونید دستی اقدام کنید و بزارید یا اینکه ، پیشخوان > نمایش > فهرست ... فهرست میسازی ، اگر پوسته شما پشتیبانی کنه میتونید براحتی همرو اضافه کنید به منو یا سایدبار

لینک به ارسال

عزیزم شما میتونید دستی اقدام کنید و بزارید یا اینکه ، پیشخوان > نمایش > فهرست ... فهرست میسازی ، اگر پوسته شما پشتیبانی کنه میتونید براحتی همرو اضافه کنید به منو یا سایدبار

من این کارو کردم.. مساله اینجاست که کتگوری را به صورت خوشه ای نشون نمی ده.... یعنی اون بخش هایی را هم که به صورت parent در نظر گرفتم.. تو صفحه اصلی سایت به صورت همسطح با بقیه نشون می ده و همه را بر اساس حروف الفبا تنظیم کرده حتی parent ها را... باید چی کار کنم تا کتگوری را خوشه ای نشون بده؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...