رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان کسی علت جمع شدن محیط ویرایشی را در وردپرس می دونه بابت چیه و راه حلش چی میتونه باشه ؟ محیط بسته شده و از چند شورت کات یا غیره استفاده میکنی قدرت مانور در ویرایش رو ازت میگیره و توی هم و درهم میشه :(

- افزونه ها را غیر فعال کردم درست نشد.

- آپدیت کردم درست نشد.

- از تنظیمات صفحه حالت گستره یا 1 ستون 2 ستون رو هم تست کردم متاسفانه نشد.

post-5610-0-65357400-1416667833_thumb.jp

لینک به ارسال

سلام . اگر پوسته غیر رایگان هست حتما باید از فروشندتون کمک بگیرید و بحث در موردش در انجمن ممنوعه اگر نیست ، وقتی می خواید از سازنده ی شورت کد استفاده کنید کلید page builder رو بزنید و وقتی می خواید شورت کدهای موجود رو ویرایش کنید همون دکمه رو مجدد بزنید تا ادیتور به حالت عادی برگرده بعدش از تب های بالا ادیتور به حالت متن برید و در اونجا کلید جهت متن رو بزنید تا چپ چین بشن.

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام به شما دوست عزیز

ممنون از اینکه پاسخ دادین اما فکر کنم من بد بیان کردم ، الان مشکل در اینجا نوع قالب نیست چون محیط وردپرس در حال جمع شده قرار گرفته ، آپدیت ، نصب مجدد نیز انجام دادم نشد. مشکل عجیبی هست که تا حالا برخورد نداشتم. در هر صورت باز هم ممنون

لینک به ارسال

باز هم فرقی نمی کنه

ادمین وردپرس از سه جا کد می گیره

1. موتور وردپرس که اگه ایراد داشته باشه باید وردپرس همه به مشکل بخوره

2. قالب شما

3. افزونه های شما

لینک به ارسال

سلام. عذر می خوام من اشتباه متوجه شدم ، فکر کردم توی کار با شورت کد ها مشکل دارید.

چیزی که اقای فخار گفتن قطعا به جواب میرسوندتون.

لینک به ارسال

مرسی دوست عزیزم شما جهت راهنمایی به من پیام زدید، اما در پاسخ و راهنمایی جناب فخار عرض کنم که در اولین پست هم درج شد که حتی افزونه ها رو غیر فعال میکنم اوکی نمیشه و تصویری از جمع شدن تقریبی پیوست کردم ، حال یه برون ریزی میکنم از ابتدا سایت رو نصب کنم شاید درست بشه. اما اگه قبل از این عملیات دستوری هست خوشحال میشم.

با سپاس از دوستان

لینک به ارسال

اگر از افزونه کش استفاده می کنید اول کش ها را تخلیه کنید و همینطور کوکی های سیستم رو بعد تست بگیرید

لینک به ارسال

اگر از افزونه کش استفاده می کنید اول کش ها را تخلیه کنید و همینطور کوکی های سیستم رو بعد تست بگیرید

مهندس کش استفاده نشده ، با کوکی هم حل نشد ، جالبه یه برگه رو ذخیره میکنی به حالت استاندارد میره ولی دوباره جمع میشه، الان میشینم قبل از پاکسازی یکم دیگه دستکاری بکنم ببینم از کجاست این مسئله.

سپاس

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...