رفتن به مطلب

عدم نمایش یک پیج یا پست برای کاربر

پست های پیشنهاد شده

سلام

1- ایا امکانش هست که یک پیج یا یک پست خاصی برای یک ای پی که عضو سایت نیست نمایش نده؟یعنی میخوام با بستن آی پی کاربر غیر عضوسایت فقط یک پیجی براش نمایش نده

2- اگر کاربری عضوسایت باشه نخواهیم یک لینک یا یک پست یا یک پیج خاصی برایش نمایش نده راهش چیه؟

3- اگر بخواهیم برای فرم ارسال اطلاعات در تاریخ وساعتی خاص لینک ارسالش غیرفعال یا پنهان بشه بایدچکار کرد؟

ممنونم

لینک به ارسال

سلام، اینا که میگی دیگه خیلی تو جزییاته، برای محدودیت کاربران سطح دسترسی تعیین میشه کرد، یا مطالب و... رمزگذاری کرد، فکر کنم باید سفارش بدی چنین امکاناتی رو برات بسازن. :huh:

لینک به ارسال

سلام، اینا که میگی دیگه خیلی تو جزییاته، برای محدودیت کاربران سطح دسترسی تعیین میشه کرد، یا مطالب و... رمزگذاری کرد، فکر کنم باید سفارش بدی چنین امکاناتی رو برات بسازن. :huh:

من سه تا سوال گرفتم به نظرم پاسخ هاش هم متفاوت باید باشه

تو اینها تنها سطح دسترسی مشکل را حل نمیکنه بالاخره بایدراهی داشته باشه حالا یا با یک کد یا نصب افزونه

لینک به ارسال

اگر فرض کنیم نامک صفحه مورد نظر "my-page" باشه برای بن کردنش می تونید از کد زیر در htaccess استفاده کنید

error_page 403 http://example.com/forbidden.html;
location /my-page {
deny 192.168.1.1;
allow all;
}

البته از اونجایی که آی پی با خاموش و روشن کردن مودم تغیییر می کنه خیلی به دردتون نخواهد خورد

لینک به ارسال

اگر فرض کنیم نامک صفحه مورد نظر "my-page" باشه برای بن کردنش می تونید از کد زیر در htaccess استفاده کنید

error_page 403 http://example.com/forbidden.html;
location /my-page {
deny 192.168.1.1;
allow all;
}

البته از اونجایی که آی پی با خاموش و روشن کردن مودم تغیییر می کنه خیلی به دردتون نخواهد خورد

خوب با این وصف اگر از طریق سی پنل آی پی را بن کنیم یکبار که مودم خاموش و روشن کنه ای پی تغییر میکنه ودوباره میتونه وارد سایت بشه؟

ضمنا سوال سوم من راهی براش موجوده یانه؟

ویرایش شده توسط saeed313
لینک به ارسال

برای بن کردن آی پی معمولا رنج آی پی را بن می کنند ولی اگر آی پی بن شده متعلق به کسی باشه که از برنامه نویسی سر رشته داشته باشه (مثل یک هکر) باز هم بی فایده است چون صدها سرویس رایگان برای مخفی کردن و تغییر آی پی وجود داره که قطعا هر هکری ازشون استفاده می کنه

کافی hide my ip را در گوگل جستجو کنید

متوجه کل سئوال سومتون نشدم

لینک به ارسال

سلام. سوال اولتون راهی جز بستن ای پی ها نداره و برای اون میتونید از افزونه های محدود سازی بر اساس کشورها استفاده کنید ، اکثرشون بخشی دارن به اسم افزودن ای پی می تونید رنج ای پی خاصی رو بهش بدید، مثلا wordfence ، البته سرعت عمل htaccess که اقای فخار گفتن بیشتر هست .برای سوال دومتون میتونید از این افزونه استفاده کنید User Access Manager ، برای سوال سوم هم بد نیست نگاهی به این افزونه بندازید https://wordpress.or...events-manager/

موفق باشید.

لینک به ارسال

فکرپاسخ سوال سومم فراموش کردیدمیشه راهنمایی کنید؟

لینک به ارسال

مسیر ارور 403 باید داخل .hatacces تعریف شده باشه اما هیچ وقت مسیر 403 ندید مسیر بدید به صفحه اصلی

و این شکل بلاک ip بیهوده هست

بیشتر سعی کنید با همه تعامل و دوستی کنید و دشمن سازی

سوال سوم شما هم پلاگین زیادی موجود هست البته میشه برنامه اش نوشت

لینک به ارسال

نگاه کنید من یک فرم دارم که ازطریق اون کاربران سایت اطلاعاتی ارسال می کنندمیخوام کاری کنم که دکمه ارسال این فرم یا خود فرم در تاریخ وساعت مشخصی پنهان بشه یا از کار بیفته بعبارتی از ان تاریخ وساعت مشخص خود فرم یا دکمه ارسالش غیرفعال بشه وبعد بصورت دستی خودم فعالش کنم

خود پیج ومطالبی که داخلش هست نمایش بده ولی فرم یا دکمه اش غیرفعال بشه

احتمالا مطالب را رسانده باشم

لینک به ارسال

سلام. سوال اولتون راهی جز بستن ای پی ها نداره و برای اون میتونید از افزونه های محدود سازی بر اساس کشورها استفاده کنید ، اکثرشون بخشی دارن به اسم افزودن ای پی می تونید رنج ای پی خاصی رو بهش بدید، مثلا wordfence ، البته سرعت عمل htaccess که اقای فخار گفتن بیشتر هست .برای سوال دومتون میتونید از این افزونه استفاده کنید User Access Manager ، برای سوال سوم هم بد نیست نگاهی به این افزونه بندازید https://wordpress.or...events-manager/

موفق باشید.

از این افزونه چیزی نفهمیدم فکر نکنم با کاری که من دارم مطابقت داشته باشه !

حداقلش برای مورد سوم که دربالا توضیح دادم کاری برام نکردضمن اینکه برای کار به این کوچکی به نظرم این افزونه خیلی پیچیده است

لینک به ارسال

اول یک متاباکس احتیاج داریدبرای تعیین تاریخ انقضا

می تونید از این آموزش استفاده کنید:

[sharedmedia=tutorials:tutorials:595]

بجای textarea یک input بگذارید با تایپ date مثل

<input type="date" name="stop-time">

یا با استفاده از زمینه دلخواه انجامش بدید

فرض می کنیم نام متای درست شده stop_time باشه و فرمت دریافتش

2014-11-25

باشه (فرمت دیفالت اینپوتی که عرض شد )

حالا به اکشن فرمتون مراجعه می کنید و کدهای اکشن را در داخل کد زیر قرار می دهید

<?php
$today = date('Y-m-d');
if(isset($_POST['postid']))
{
$postid = $_POST['postid'];
$stop_time = get_post_meta($postid, 'stop_time', true);
if($today < $stop_time) :
/// محل کدهای اکشن
else :
echo 'فرصت تعیین شده تمام شده است';
endif;
}
?>

و در نهایت فیلد مخفی زیر را هم به فرمتون اضافه می کنید

<input type="hidden" name="postid" value="<?php the_ID();?>">

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...