رفتن به مطلب

مشکل عجیب وردپرس 4.0.1 و میهن وب هاست!

پست های پیشنهاد شده

اولا که سلام!

دوما که عجب! :mellow:

از صبح حدودا ساعت شیش تا الان سرعت لود سایت من شده هر برگه اونم مثلا برگه های ادمین که خیلی هم سبک هستن حدودا 5 دقیقه :o

علت رو از هاستیگ(میهن وب هاست) جویا شدیم پاسخ ندادند! (البته تا الان) ولی از صفحه اصلی کاربران میهن وب هاست چند تارو تست کردم هیچ کدوم همچین مشکلی نداشتن!!! :o :o

یکی از دوستان هم از همین میهن وب هاست استفاده میکنه که مثل من شده ولی باز هم زود تر از من لود میشه. :blink:

راستی اینم بگم که از وقتی وردپرس رو اپدیت کردم روزگارم سیاه شده!بیشتر قسمت های قالب از کار افتادن و فکر کنم مشکل سرعت هم از همون باشه و سریعا پوشه های wp-admin و wp-includes را پاک کردم و پوشه های مربوط به نسخه قبلی یعنی 4 رو جای گزین کردم! در محل پایین محل مدیریت ورژن چهار است ولی باز همان 4.0.1 است! یعنی دقیقا مثل قبلش نشده. :wacko:

فکر کنم دلیل این همه دیر لود شدن هم همین ورژن باشد. :(

این مشکل خیلی مهمه اگه میتونید کمک کنید این مشکلو حل کنم

با تشکر

لینک به ارسال

آخ :lol:

هر چی میکشم از دست این افزونه هاست

چرا زود تر به فکرم نرسید؟

یه افزونه رو وردپرس نصب بوده که با نسخه جدید سازش نداشته و سایت بنده رو به فنا داده بوده!

الان چندتا افزونه رو غیر فعال کردم همه چیز کامل درست شد هم سرعت و هم قالب!

راستی من ورژن وردپرسم رو به چهار تغییر داده بودم و بانصب افزونه پارسی ساز درست شد مشکل ترجمه و الان هیچ مشکلی نیست! :)

تجربه بشه واستون که هر مشکلی براتون پیش اومد اول این افزونه هارو تست کنید خیلی مارموزن

تاحالا من چندین بار گولشونو خوردم :D

لینک به ارسال

والا من دیگه از ورژن 4.0.1 استفاده نمیکنم ورژن رو به 4 بک دادم

ولی خودتون همه ی افزونه ها رو غیر فعال کنید متوجه میشید

لینک به ارسال

والا من دیگه از ورژن 4.0.1 استفاده نمیکنم ورژن رو به 4 بک دادم

ولی خودتون همه ی افزونه ها رو غیر فعال کنید متوجه میشید

مشکلی نیست/میخواستم بدونم کدوم افزونه با 4.0.1ناسازگار بوده

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

ممنون از اینکه این ایراد رو ذکر کردید

بنده هم همین مشکل رو با ورژن 4.0.1 دارم و حتی بدلیل مصرف بالا "میهن وب هاست" سرور بنده رو جابجا کرد.

مشکل هم با غیرفعال کردن افزونه های ناسازگار حل نشد و فکر میکنم باید به ورژن قبل برگشت!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...