رفتن به مطلب

لینکهای مرتبط در نتایج جستجوی گوگل

محمد امین

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

داشتم تو گوگل سرچ میکردم که یه چیزی زیر یکی از نتایج دیدم که برام خیلی جالب بود! و تا حالا ندیده بودم یا اگه دیده بودم دقت نکرده بودم! زیر یکی از نتایج بعد از سه فاکتور:

1-عنوان سایت(که رنگ آبی تو جستجو نمایش داده میشه)

2-آدرس سایت(که رنگش سبزه)

3-بخش توضیحات اون سایت(که رنگش مشکیه)

یه بخش دیگه ای مشاهده میشده (که تو عکس پیوست شده کنارش علامت سوال کشیدم) و یک سری لینک به اون سایت (4 تا لینک) تو اون قسمت بود! بعد از این که این مورد توجه منو جلب کرد تو چند مورد سرچ دیگه هم با همین موضوع برخورد کردم.

کسی میدونه این چیه؟ و چطور میتونیم به نتایجمون اضافه اش کنیم؟

post-7311-0-50920600-1416554569_thumb.jp

لینک به ارسال

عنوان ویرایش شد

در این انجمن سوال غیر مهم نداریم

لطفا قوانین را بخوانید

http://forum.wp-pars...انین-کلی-انجمن/

لینک به ارسال

مهندس پارسا مسئله مهمیه.

چجوری میشه نوع نمایش سایت رو توی نتایج موتور های جستجو گر تغییر داد ؟ستاره گذاشت و یا لینک های مرتبط دلخواه ما بیاد روی نتایج

لینک به ارسال

:D ممنون از تذکرت استاد جان!

مهندس پارسا مسئله مهمیه.

چجوری میشه نوع نمایش سایت رو توی نتایج موتور های جستجو گر تغییر داد ؟ستاره گذاشت و یا لینک های مرتبط دلخواه ما بیاد روی نتایج

سلام دوست عزیز

ستاره دار کردن مطالب خیلی کاری نداری یه سرچ کن پره ! اما لینک های مرتبط که سوال پرسیدم (اونم به این شکل) تا حالا ندیده بودم!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...