رفتن به مطلب

سئو سایت فروشگاه اینترنتی online shoping

Blood

پست های پیشنهاد شده

سئو یک فروشگاه اینترنتی با حجم کالای زیاد

سلام

میتونید به ما در خصوص سایت فروشگاه تجارت الکترونیک کمک کنید؟؟؟

در خصوص صفحات کالاها با 200000 محصول خاص و هر کدام 5 عدد عکس خاص چه چیزی را در نظر بگیریم؟

به عنوان نکته ما محصوللات را خیلی سریع میخواهیم آپلود کنیم و متوجه هستیم که امکان بهبود انسانی (دستی وارد کردن اطلاعات) را نداریم به دلیل حجم زیاد

و اینجاست مشکل ما که یک سری توضیح تکراری که از خود ما تولید شده است رو در این صفحات قرار بدیم مثلا 10 تا متن داریم که این محصولات هر کدام به تفکیک دسته اون متن 10 الی 15 خطی روی این ها قرار میگیره و یک سری مشخصات خود کالا ها هستش که شاید تکراری نباشد

لطفا راه حلی بیان کنید

خیلی ضروری هستش

نمیخواهیم سئو سایتمان افت کند و گوگل ما رو به عنوان duplicate content ببینه

لینک به ارسال

اگه فقط مشکلتون متاتگ توضیحات هست میتونید اصلا استفاده نکنید و ضرری هم نداره (صفط برای صفحات مهم استفاده کنید)

ولی اگر منظور محتوای پست ها هست بهتره که فکری برایش بکنید (با اینکه توی گوگل وبمستر اصلا به این مسئله گیر نمیده!)

لینک به ارسال
اگه فقط مشکلتون متاتگ توضیحات هست میتونید اصلا استفاده نکنید و ضرری هم نداره (صفط برای صفحات مهم استفاده کنید) ولی اگر منظور محتوای پست ها هست بهتره که فکری برایش بکنید (با اینکه توی گوگل وبمستر اصلا به این مسئله گیر نمیده!)

من متوجه نشدم و فکر میکنم زیاد تخصصی توضیح ندادید از دوستان حرفه ای سئو خواهشمند هستم به سوال من جواب دقیق و واضح بدهید؟؟؟

همان فکر را شما پیشنهاد دهید؟؟؟

(صفط برای صفحات مهم استفاده کنید)

این رو متوجه نشدم؟

ویرایش شده توسط Blood
لینک به ارسال

یه اشتباه نوشتاری بود "فقط برای صفحات مهم استفاده کنید" منظورمم اینه متا توضیحات صفحه اصلی و دسته ها که تعداد کمی هستند رو پر کنید و متا توضیحات محصولات رو خالی بذارید (اینطوری خود ربات بر اساس محتوا یک چکیده ای تعیین میکنند)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...