رفتن به مطلب

مشکل جدی با امکانات پاپ آپ وردپرس

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و خسته نباشید

دوستان بنده بعد آپدیت به نسخه 4 روی هر چیزی که بصورتی پاپ آپ و آجاکس هست کلیک میکنم یا اجرا نمیشه یا بصورت غیر آجاکس لود میشه!

برای مثال با کلیک روی برچسب های مشابه برچسبی نمایش داده نمیشه

با با کلیک بر روی افزودن تصویر شاخص پنجره پاپ آپ باز نمیشه ! و در همون صفحه لود میشه که آپلود و قرار گیریش در نوشته با صفحه سفید همراه هست

پنجره پاپ آپ افزودن رسانه هم با کلیک بر روش چیزی باز نمیشه و کلا وردپرسم فلج شده :((((

جیکار کنم الان

چون دیر به دیر مطلب میزارم بعد اپدیت متوجه نشدم !!!

لطفا کمک کنید

بنده هزینه هم میپردازم اگه مشکل رو بتونید حل کنید

لینک به ارسال

مشکل از پلاگین all in one seo pack بود :D

دست همگی درست اما الان میخوام بدونم چطور برطرفش کنم آخه این پلاگن خیلی ضروریه :(

لطفا کمک دوباره :D

لینک به ارسال

با یک بار حذف و نصب از نو پلاگین باز هم این مشکل هست ؟ این افزونه رو به تنهایی روی سایتتون تست کنید ببینید مشکل داره ؟

لینک به ارسال

بله آخرین پلاگینی بود که deactive کردم و فهمیدم مشکل از اونه

اما یه نکته داره اینم که فقط در صفحه new-post.php یا همون ارسال پست این مشکل هست و بقیه صفحات مشکلی ندارند !

حتی نسخه قدیمیشم دانلود کردم که اونم همینطوری میشد :(

یکبار هم نسخه جدید رو از نو نصب کردم باز هم نشد :|

لینک به ارسال

رفتم تو تنظیمات صفحه ارسال پست و تیک all in one seo pack رو برداشتم , انگاری مشکل از اون ابزارک بود که تو صفحه ارسال پست هست که اکی شد

دمتون گرم

i love u wp parsi :D

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...