رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام اساتید بزرگ

من قالب bussiness-lite رو از http://themes.mandegarweb.com/business-lite/ دانلود کردم و کاملا ازش راضی هستم

فقط ی سوال داشتم، اخبار یا همون نوشته هایی که فرد توی سایت میزنه، میره توی فوتر آخرین اخبار، چجور میشه یه برگه ساخت که آخرین نوشته ها یا نوشته های فلان دسته رو به ترتیب تاریخ نشون بده.

توی دیدگاه های همون سایت که دانلود کردم نوشتم بهم پاسخ دادن که باید براش تمپلت بسازم یا اینکه کدهای پوسته ر ویرایش کنم و من هیچکدوم از این دو رو بلد نیستم، بعدشم هدایتم کردن اینجا

ممنون اگه راهنماییم کنید.

لینک به ارسال

درود.

به عنوان مثال از فایل index.php یا content.php یا هر چیزی که نوشته های سایت از اونجا نشون داده می شه یه کپی بگیرید و اسمش رو مثلا template-news.php بذارید.در این فایل هم کد زیر رو در ابتدای اون قرار بدید

<?php
/*
Template Name: Last news
*/
?>

در همین فایل توسط ژنراتور استاد فخار یه کوئری متناسب با خواسته های خود بسازید و درون این فایل قرار بدید.

به قسمت افزودن برگه رفته و یه برگه بسازید و در سمت چپ در قسمت صفات برگه قالب رو از نامی که در کد بالا گذاشتیم انتخاب کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...