رفتن به مطلب

درخواست کد نظرات کاربر

پست های پیشنهاد شده

سلام به دوستان عزیز ببخشید من کد نظرات میخوام برای پروفایل کاربر ک نظرات کاربر نشون بده و تعداد خاصی نشون بده یه کد سرچ کردم پیدا کردم اما یه کد کامل و جدید و بدون هیچ مشکلی میخوام ممنون میشم کمک کنید

لینک به ارسال

کمی جستجو به نتیجه خوبی میرسیدید

استاد فخار آموزش کاملی دادند بخوانید :

http://forum.wp-pars...و-اعطای-امتیاز/

ممنون دوست عزیز این پست من چهاردبار خوندم و یکی از کارهاش انجام دادم اگه پست من متوجه نشدی دوباره عرض میکنم من کدهای نمایش چندتا از نظرات کاربر میخوام ک هم متن نظر هم تاریخ هم لینکش به نمایش دربیاره ک یه باکس بزارم توی پروفایل و نمایش بدم همین فقط میتونی کمک کنید!؟

لینک به ارسال

تست کنید.در user_id آیدی کاربر رو بذارید

<ul>
<?php
$args = array(
'user_id' => 1,
'number' => 5,
'status' => 'approve'
);
$comments = get_comments($args);
foreach ($comments as $comment)
{ ?>
<li>
<a href="<?php echo get_permalink($comment->comment_post_ID ); ?>#comment-<?php echo $comment->comment_ID; ?>">
<?php echo strip_tags($comment->comment_author); ?>: <?php echo wp_html_excerpt( $comment->comment_content, 38 ); ?>...</a>
<span><?php comment_date('l , j F'); ?></span>
</li>
<?php }?>
</ul>

لینک به ارسال

ممنون اما اگه بخوام ایدی کاربر خاصی نباشه و این کد برای همه نشون بده باید چیکار کنم!؟

لینک به ارسال

user_id رو حذف کنید

<ul>
<?php
$args = array(
'number' => 5,
'status' => 'approve'
);
$comments = get_comments($args);
foreach ($comments as $comment)
{ ?>
<li>
<a href="<?php echo get_permalink($comment->comment_post_ID ); ?>#comment-<?php echo $comment->comment_ID; ?>">
<?php echo strip_tags($comment->comment_author); ?>: <?php echo wp_html_excerpt( $comment->comment_content, 38 ); ?>...</a>
<span><?php comment_date('l , j F'); ?></span>
</li>
<?php }?>
</ul>

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...