رفتن به مطلب

مشکل در بخش مدیریت

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان

من بخش مدیریت سایتم یه ذرهبه مشکل بر خورده. یعنی اینکه انگار بخش مدیریت هم داره کش میشه وقتی مثلا یه افزونه رو میخوام غیرفعال کنم، روی غیرفعال که کلیک میکنم صفحه سفید میشه و بعد که برمیگردم و رفرش میزنم می بینم هنوز فعاله اما کنترل+اف5 که میزنم می بینم غیرفعال شده.

یکسری ایرادات دیگه هم پیش اومده مثلا توی بعضی قسمتها میخوام افزودن مورد جدید رو بزنم، سفحه سفید میشه و اتفاقی نمیفته

از چی میتونه باشه این مشکل؟

وردپرس رو از طریف پیشخوان دوباره نصب کردم باز هم رفع نشد. به نظرتون اگر از طریق هاست یه وردپرس جدید نصب کنم مشکل حل میشه؟

لینک به ارسال

با پوسته و افزونه های پیشفرض تست کنید و ببینید

چون بیشتر به صفحه سفید وردپرس شباهت دارد

لینک به ارسال

سلام نه صفحه سفید نبود، هدر و منوی سمت راست مدیریت میومد ولی بقیه قسمتهای وسط صفحه نمیومد. بعدشم انگار که بخش مدیریت کش میشد. چون وقتی Ctrl+F5 میزدم برطرف میشد.

مرورگز کروم 38 رو حذف کردم و مرورگر کرومیوم 40 رو نصب کردم مشکل حل شد.

البته نکته جالبش اینه که اون زمان با فایرفاکس هم مشکل داشت اما الآن دیگه با فایرفاکس تست نکردم هنوز.

لینک به ارسال

httacess تغییر نام بدید و با ccleaner استفاده کنید و همه کش و کوکی ها رو پاک کنید و تیت کنید

درضمن با سیستم دیکر هم تست کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...