رفتن به مطلب

ویرایش پوسته!

Asia

پست های پیشنهاد شده

با سلام.من می خوام قالب سایت رو ویرایش کنم.توی مدیریت وردپرس از بخش نمایش قسمت تنظیمات پوسته رو انتخاب می کنم.مثلا یک قسمتی هست به نامه شبکه های اجتماعی.من اگه بخوام اینا رو کلا حذف کنم چطوری باید این کار رو انجام بدم؟ فقط امکان لینک دادن رو داره.

ممنون میشم کسی راهنمایی کنه.

لینک به ارسال

سلام ، به انجمن خوش اومدید .

توی عنوانی که انتخاب می‌کنید دقت کنید تا سریع‌تر راهنمایی بشید .

اون قسمت مربوط میشه به تنظیمات و مدیریت پوسته‌ی سایتتون و فقط شما می‌بینید و بهتره که بهش دست نزنید ، چرا میخواید حذف کنید این قسمت رو ؟

• امتیاز 2
لینک به ارسال

به دلیل اینکه هر قالبی ساختار خودش رو داره باید فایلهای قالب رو برای دانلود بذارید تا دانلود کنیم و بررسی کنیم

اما راه حل اینه که یک تگ خاص از بخشی که میخواهید حذف کنید پیدا کنید بعد توی تمامی فایلهای تم جستجو کنید تا مشخص بشه کدوم فایل کدوم خط کد مربوط به بخش خاص میشه

برای جستجوی سریعتر میتونید از برنامه notepad++ کمک بگیرید

• امتیاز 2
لینک به ارسال

خب راستش و بخوایید از داخل ویرایش گر می خوام این کار رو انجام بدم ولی کد گذاری شده هست.مثلا کد هایی که داخل بخش ایندکس هست این طوریه !

<?php //0046a
if(!extension_loaded('ionCube Loader')){$__oc=strtolower(substr(php_uname(),0,3));$__ln='ioncube_loader_'.$__oc.'_'.substr(phpversion(),0,3).(($__oc=='win')?'.dll':'.so');if(function_exists('dl')){@dl($__ln);}if(function_exists('_il_exec')){return _il_exec();}$__ln='/ioncube/'.$__ln;$__oid=$__id=realpath(ini_get('extension_dir'));$__here=dirname(__FILE__);if(strlen($__id)>1&&$__id[1]==':'){$__id=str_replace('\\','/',substr($__id,2));$__here=str_replace('\\','/',substr($__here,2));}$__rd=str_repeat('/..',substr_count($__id,'/')).$__here.'/';$__i=strlen($__rd);while($__i--){if($__rd[$__i]=='/'){$__lp=substr($__rd,0,$__i).$__ln;if(file_exists($__oid.$__lp)){$__ln=$__lp;break;}}}if(function_exists('dl')){@dl($__ln);}}else{die('The file '.__FILE__." is corrupted.\n");}if(function_exists('_il_exec')){return _il_exec();}echo('Site error: the file <b>'.__FILE__.'</b> requires the ionCube PHP Loader '.basename($__ln).' to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the <a href="http://www.ioncube.com/lw/">ionCube Loader Wizard</a> to assist with installation.');exit(199);
?>
HR+cPn/s/wTjpqQ5GjLCgKvUYavF2XbehR7wTbD7BCQZbp0fMtg1GeedP9mLuTY2HiM9CTcUciTW
YT2Vy8jxN6N88JeHxTW2PAUtM+qNXgBUwQOpEWSRJFAA4XKMal8mZCkBdibCTuvKohHv8wIlShcz
zrDkZPy/CMHsYfsL9DR6fkesQvHIve0E/lwq0s5aVbuWGP1Cp80WwvGOTqejCbo5HiGANjfW55Ms
h+yL3B69FMHqFy30xT2Xrb0DD0CQmf26a/XWkHcJNNIpcshCcu1oVa4kQjA8pcka1/F5jnBKMN5s
VLlJecjESR6IoDPq6aG/iyVw7vFoM4Slz3qOMmUV60RD265c4P0V3/y47AyBQX4rdcEZr2znox65
XTM2y63+/+D+NzdSQnS0Kq/greCSGlMq54+eTLa34szOACgN5Eoo4i41x94QZdt9Lp+HI3rkApj3
cf+2xvDpqkR4Wy8IlvA+zxcmZ6HYd9JL6oyj4MjfwLLtX/3Y4EdlNt/We3WgNfq=

من اصلا قسمتی که مربوط میشه به بالای سایت که این عکس ها هستند رو پیدا نمی کنم.

لینک به ارسال

پس به طراح سایتتون بگید تا تغییرات مد نظرتون رو انجام بده ( در غیر اینصورت باید کدگذاری رو بشکنید این کد ionCube PHP Loader نیاز داره ولی چون کپی رایت رو نقش میکنه بنده نمی تونم همیاریتون کنم شرمنده)

• امتیاز 3
لینک به ارسال

اگه قالب کد گذاری شده یعنی که دارین از قالب های فروشی استفاده میکنید که قوانین انجمن بحث در مورد اون ها رو ممنوع کرده.

اگه از قالب رایگان استفاده میکنید و حدث بنده اشتباه هست آدرس آنلاین + اسم قالب رو بذارین تا راهنمایی های بیشتری بکنیم.

• امتیاز 2
لینک به ارسال

خیر! بنده این قالب رو خریداری کردم.لینک قالب هم http://wp-iran.com/shop/template/max-3/ ولی متاسفانه این سایت هیچ جواب و راهنمایی نمی کنه.هر چند باری که ایمیل یا تیکت زدم پاسخی نداده .لطفا راهنمایی کنید اگه می تونید مشکل بنده رو حل کیند.

لینک به ارسال

در بالا گفته شده که هیچ سوالی درباره قالب های تجاری پاسخ داده نمیشود

برای همین پوسته شما کد شده است

• امتیاز 2
لینک به ارسال

خریداری هم کرده باشید فرقی نمی کنه انجمن به قالبهای رایگان پشتیبانی می ده و شما باید با فروشنده تماس بگیرید معمولا با دریافت مبلغ کمی کارتون رو انجام می دند

قالبی را که کد گذاری شده وقتی می خرید یعنی فقط اجازه استفاده از اون را در شرایط حاضر خریدید و نه مالکیتش و نه اجازه تغییراتش را قانونا ندارید

• امتیاز 2
لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...