رفتن به مطلب

شکلک ها در زیر بخش نظرات

پست های پیشنهاد شده

سلام دوسستان

انشالله که هرجا هستید خوشحال و شاد باشید.

ینده یه افزونه ای میخوام که شکلک ها را در زیر بخش نظرات نشون بده که به راحتی بتوان از ان ها در نظرات استفاده کرد.

مثلا سایت دوستمون Saeed Fard عزیز:

http://www.yekweb.com/wp-parsi-plugin-wp-parsidate/

اگه افزونه ی خوبی دارید که معرفی کنید

اگه هم کد دارید یاز هم دریغ نکنید

با تشکر,

محمد شهبا

لینک به ارسال

با امکان قرار دادن شکلک های اختصاصی خود !

https://wordpress.org/plugins/custom-smilies/

منظور من این نبود.

من افزونه ای میخوام که شکلک ها رو (اگه جدید باشند چه بهتر) در زیر فرم نظرات قرار بده مثل سایتی که دادم.

من قبلا از افزونه ای که شما دادید استفاده کردم ولی همچین امکانی ندارد

لینک به ارسال

یادش بخیر یک‌وب :D

پلاگینی که استفاده کردم رو در اینجا معرفی کردم ، http://www.yekweb.co...-for-wordpress/

شماره 10

لینک به ارسال

پلاگینی که استفاده کردم رو در اینجا معرفی کردم ، http://www.yekweb.co...-for-wordpress/

شماره 10

چرا یادش بخیر؟

متوجه شدم که آپدیتش نمیکنی.

ولی رتبه خوبی داره ها حیفه :lol:

به هر حال مرسی

لینک به ارسال

شماره 10

مطمعنن خودت از کد استفاده میکنی ؟ :) کد باشه بهتر

از افزونه هایی که در مورد 10 معرفی کردی کدومشون سبکتراند منظورم اینه که باعث بشه سایت کمتر سنگین بشه ؟؟ :rolleyes:

لینک به ارسال
چرا یادش بخیر؟

متوجه شدم که آپدیتش نمیکنی.

ولی رتبه خوبی داره ها حیفه :lol:

چون از سال 86 باهامون بوده و یه دورانی حرفایی داشت واسه گفتن :) از 90 به بعد هم دیگه آپدیت نشد فقط در حد چند تا پست برای کارای خودمون ، رتبه‌ش هم به دلیل بازخورد بالای سال‌های گذشته‌ش هست و دیگه به دلیل مشغله بالای کاریی نمی‌رسم متاسفانه .

مطمعنن خودت از کد استفاده میکنی ؟ :) کد باشه بهتر

از افزونه هایی که در مورد 10 معرفی کردی کدومشون سبکتراند منظورم اینه که باعث بشه سایت کمتر سنگین بشه ؟؟ :rolleyes:

از Custom Smilies استفاده کنید

لینک به ارسال

چون از سال 86 باهامون بوده و یه دورانی حرفایی داشت واسه گفتن :) از 90 به بعد هم دیگه آپدیت نشد فقط در حد چند تا پست برای کارای خودمون ، رتبه‌ش هم به دلیل بازخورد بالای سال‌های گذشته‌ش هست و دیگه به دلیل مشغله بالای کاریی نمی‌رسم متاسفانه .

من وقتی برای سایتم این همه جون میکنم آخرش هم رتبه اش خجالت اوره. حیفم میاد وقتی میبینم یک وبو به حال خودش رها کردی.

حداقل بده دست یکی برات اپدیتش کنه

من قبلا از این افزونه استفاده کردم ولی شکلک هارو زیر بخش نظرات نشون نمیده

میشه کامل راهنمایی کنید؟

لینک به ارسال

دوست عزیز استفاده کردم . نصبیدم بدرد نخورد یعنی هیچ شکلکی اضاف نشد!!! . البته مثل اینکه 2 سالی هست اپدیت نشده!

نمیشه یه کدی بدی هم خودتو راحت کنی هم مارو ؟

لینک به ارسال

یک آموزش برای تغییر قرار داد :

تغییر شکلک های وردپرس بدون افزونه

اون مطلبی که شما گفتی خیلی طولانی !نمیشه یک کد بدی در قالب بکار ببریم ؟

اخه گفتید :

باز کنید و به خط 2654 به بعد مطابق شکل زیر ویرایش کنید :

/ خب من 2 روز باید بشمرم تا برسم به خط 2654 ؟؟

لینک به ارسال

اون مطلبی که شما گفتی خیلی طولانی !نمیشه یک کد بدی در قالب بکار ببریم ؟

اخه گفتید :

باز کنید و به خط 2654 به بعد مطابق شکل زیر ویرایش کنید :

/ خب من 2 روز باید بشمرم تا برسم به خط 2654 ؟؟

نیاز بخ شمردن خط ها نیست با editor یا Notepad++ سمت چپ شماره هر خط نوشته شده است

و یا میتونید با ctrl + f اون کلمه جستجو کنید

لینک به ارسال

من وقتی برای سایتم این همه جون میکنم آخرش هم رتبه اش خجالت اوره. حیفم میاد وقتی میبینم یک وبو به حال خودش رها کردی.

حداقل بده دست یکی برات اپدیتش کنه

ایشاالله که سایتتون رتبه خوب میگیره ، ایشاالله اگر قصد ادامه فعالیت داشته باشیم حتما بهتون میگم .

من قبلا از این افزونه استفاده کردم ولی شکلک هارو زیر بخش نظرات نشون نمیده

میشه کامل راهنمایی کنید؟

دوست عزیز استفاده کردم . نصبیدم بدرد نخورد یعنی هیچ شکلکی اضاف نشد!!! . البته مثل اینکه 2 سالی هست اپدیت نشده!

نمیشه یه کدی بدی هم خودتو راحت کنی هم مارو ؟

بعد از نصب افزونه و فعال کردنش کد رو در فایل کامنت در قسمتی که میخواید شکلک‌ها نمایش داده بشه قرار بدید .

<?php if ( function_exists(cs_print_smilies) ) {cs_print_smilies();} ?>

لینک به ارسال

ایشاالله که سایتتون رتبه خوب میگیره ، ایشاالله اگر قصد ادامه فعالیت داشته باشیم حتما بهتون میگم .

منتظرم :)

لینک به ارسال

بعد از نصب افزونه و فعال کردنش کد رو در فایل کامنت در قسمتی که میخواید شکلک‌ها نمایش داده بشه قرار بدید .

دمت گرم . خب زود تر این کد رو میدادی!!

بهرحال ممنون

لینک به ارسال

ممنون دوست عزیز اما

امتحان کردم نشد بازم . :huh:

کدی که دادید رو در قسمت کامنت گذاشتم .اما بازهم نشد !!

میشه بگی دقیقا کد رو در کدام قسمت کامنت قرار بدم ؟

فقط در زیر قسمت نطرات این 3 متن اضاف شد :

;-) =(( :-|

اما هیچ تصویری اضاف نشد !!

اگه میشه بیشتر راهنمایی کنید

باتشکر

لینک به ارسال

مثلا باید در بالای دکمه‌ی ارسال دیدگاه قرار بدید ، تیک تبدیل خندانک‌هارو در وردپرس بزنید ، تنظیمات خود افزونه رو هم ببینید از بخش تنظیمات

لینک به ارسال

مثلا باید در بالای دکمه‌ی ارسال دیدگاه قرار بدید ، تیک تبدیل خندانک‌هارو در وردپرس بزنید ، تنظیمات خود افزونه رو هم ببینید از بخش تنظیمات

خب من هم کد رو الان در قسمت بالای دکمه ی ارسال قرار دادم .

تیک خندانک ها هم فعال بود.

مشکل از تنظیمات بوود ! ممنون درست شد .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...