رفتن به مطلب

کمک به حل مشکل سایتم و گرفتن یک سال تبلیغ رایگان

gamesir

پست های پیشنهاد شده

سلام من یک سایت دارم که حدود 9 ماه است راه اندازی شده در زمینه دانلود بازی ،اما ورودی گوگل من روزانه فقط چند تا است زیر 10 عدد البته به 15 تا هم رسیده اما نادر بوده ، بازیهایی هم که گذاشتم حداقل نصفشان کاملا اختصاصی اند و بقیه ویرایش شده اند و خیلی کم کپی ، نقشه سایت هم به وبمستر گوگل معرفی کردم تعداد ایندکس هم در وبمستر زده حدود 1500 البته قبلا 2000 بود که کم شد و رسید 1200 وحالاکم کم بالا رفته ، مطالب هم ایندکس میشه البته فکر کنم 2 روزی یک بار در گوگل، کلا هر چی مقاله سئو بوده خواندم ، همه چی را چک کردم هیچ مشکلی نبوده ، واقعا دیگر خسته شدم ، چون که هر روز وبم را اپدیت میکنم ولی امار خوبی اصلا ندارم ، اگر کسی واقعا مشکل وبم را حل کند و باعث بشه راه حلش امار وبم را بالا ببره و ورودی گوگلم افزایش پیدا کنه ، واقعا یک بنر تبلیغاتی اش را به مدت یکسال به رایگان در سایتم قرار میدم و ودروغ هم نمی گویم ، پول هم ندارم که بدهم اگر داشتم به سئو کاران می دادم ، حالا اگر سوالی هم در رابطه از وبم دارین بپرسیدفقط لطفا حرفهای تکراری اینکه مطلبیت کپی است و ....نزنید با تشکر، ادرس سایتم :games-d.ir

تا حالا از خیلیها از سئوکاران پرسیدم اما جواب درستی ندادن ، چون که تا پول ندی خبری از جواب درست نیست، در انجمنهای زیادی هم مطرح کردم جوابی نگرفتم گفتم اینجا را هم امتحان کنم

لینک به ارسال

سلام ، به انجمن خوش اومدی ، دوست عزیز باید بگم که ما همه وقتی داریم اینجا کار میکنیم به صورت رایگان و برای پیشرفت نت کشورمون دست به این اقدام زدیم نه تبلیغات و...

باید عرض کنم که سئوی سایتت اصلاً خوب نیست...

البتّه توی یه وبلاگ خیلی کار ها رو نمیشه کرد.

ولی بازم من یه سری از مشکلات رو میگم که باید البتّه برنامه نویسی بلد باشی تا خیلیاشون رو حل کنی...

امیدوارم موفّق شی.

هدینگ خیلی مهمه! اسم سایتت رو توی h1 و عناوین مطالبت رو توی h2 و برچسب هاشون رو توی h3 قرار بده.

کم کردن لینک های شکسته.

گوگل آنالیز.

اضافه کردن alt به تمامی عکس ها! (توی تصاویر این عنصر هست که به سایت ها معرفی میکنه نوع عکس رو ! تمامی عکس ها باید این رو داشته باشن...)

کم کردن inline css (یعنی style=" رو از توی برچسب ها بردار و بیارشون بیرون توی <style> و به جاش به اون تگ (برچسب) کلاس بده class="")

تبدیل برچسب های اچ تی ام ال font و center و... به کد های CSS

پاک کردن موارد فلاش در صورت امکان

گذاشتن کش برای سایتت

پاک کردن جداول اچ تی ام ال (<table>)

کم کردن کیفیت عکس ها برای بالابردن سرعت لود سایتت

استفاده از فایل های خارجی CSS و JS

یکی کردن لینک سایت در هر دو مورد با www. و بدون www

فعّالیّت در شبکه های اجتماعی

بهینه سازی نوع کد نویسی

و خیلی چیزای دیگه...

موفّق باشی.

درضمن این ها یه مقدار خیلی خیلی کم از سئو هست! کار سئو پیشرفته ترین کار اینترنت هست که درست حسابی هم نمیشه اندازه گیری کرد و به همین دلیل کلاه برداری هم توش زیاده ، حتّی خیلی از این صحبت ها که چی تأثیر داره چی نداره هم ثابت نشده :D

لینک به ارسال

سلام

وضع سئو و ... سایتت خیلی بده

تو 9 ماهه سایتت رو داری الآن رتبه ات 6.800.000 هست تقریبأ اما من یک ماهه سایتم شد 1.300.000

معمولأ هم سایت های دانلود بازی بازدیدش کمه به خـــصـــوص برای ایران که وضع اینترنت خیلی بده،بهت پیشنهاد می کنم نقد و بررسی و بحث هم راجع به بازی ها بزاری.

یه پیشنهاد دیگه هم دارم برای بهبود رتبه سایتت.

از سایت های افزایش بازدید استفاده کن،من خودم استفاده کردم بعد یک ماه رتبه سایتم به 1.300.000 رسید.

وقتی هم رتبه ات بالا باشه بازدید گوگلت بالا میره.

این نظر شخصی من بود.

ویرایش شده توسط funfa
لینک به ارسال

دوست عزیز بهتره مقداری آموزش‌های سئو رو دنبال کنید و عمل کنید ، اول مسائل سئو رو رعایت کنید و بعد آپدیت منظم داشته باشید ، لینک بیلدینگ طبیعی داشته باشید از طریق فعالیت در انجمن‌ها و شبکه‌های اجتماعی ، مطالب اختصاصی داشته باشید ، صبور باشید .

نکات جزئی‌تر رو دوستان گفتند .

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...