رفتن به مطلب

وجود ارور 404 در وبمستر تولز و تولید خودکار دسته بندی و تگ در وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام

سایتم رو تازه راه انداختم و کلا2تا دسته بندی و 1 مطلب داره ولی تو وبمستر تولز متوجه شدم که ارور 404 داره(حدودا40ارور) که پاکشون کردم...

ولی باز دیدم ارور ایجاد شده .

و لینک ارور ها هم نشوندهنده اینه که به صورت خودکار داره دسته بندی و تگ ایجاد میکنه :o

post-2614-0-97009000-1415528189_thumb.pn

افزونه هایی که نصب کردم :

post-2614-0-61380500-1415528568_thumb.pn

قالب مورد استفاده :

[قالب رایگان خرید]

نمیدونم مشکل از کجاست!

ویرایش شده توسط Ali-Ahmari
لینک به ارسال

توی گوگل وبمستر تولز ببینید منبع ایجاد ارور 404 کجاست (چه سایتی به اون آدرس لینک داده)

برای رفع این مشکل هم میتونید لینک های شکسته رو به پست های شبیه ریدارکت 301 کنید

لینک به ارسال

توی گوگل وبمستر تولز ببینید منبع ایجاد ارور 404 کجاست (چه سایتی به اون آدرس لینک داده)

برای رفع این مشکل هم میتونید لینک های شکسته رو به پست های شبیه ریدارکت 301 کنید

منم همین مشکل رو دارم 61 ارور 404 دارم تو وبمستر منبع ایجاد ارور هم ادرس سایت خودمه ! چجوری لینک هارو ریدارکت 301 کنم

لینک به ارسال

با استفاده افزونه میشه از طریق سرور هم میشه

افزونه https://wordpress.org/plugins/redirection/ یکی از اون افزونه هاست که میتونید اینکار رو بکنید

لینک به ارسال

به افزونه که دقت کردم بنظر میرسه کا باید لینک های 404 بصورت دستی وارد بشه و به لینک مقصد هدایت شه

حالا اگه خطا های 404 تو یه سایت زیاد باشه این کار خیی وقت گیره آیا راهی هست که هر صفحه ای که با ارور 404 مواجه شد به لینک مورد نظر ما ریدارکت شه ؟

لینک به ارسال

منظور شما از "

لینک مورد نظر" چیه؟ مثلا میخواهید همه صفحاتی که ارور 404 میدن مثلا به صفحه اصلی ریدارکت بشه؟ کد اینجور چیزا هست ولی اصلا پیشنهاد داده نیمشه (ریدارکت فقط تغییر مسیر نیست تاثیرات زیادی میذاره) بهتره که وقت بذارید و برطرف کنید

لینک به ارسال

از این کد در صفحه 404 استفاده کردم

<?php
header("HTTP/1.1 301 Moved Permanently");
header("Location: ".get_bloginfo('url'));
exit();
?>

ایا در وبمستر تاثیر منفی ایجاد نمیکنه ؟

لینک به ارسال

فعلا که من لینک های 404 رو ریدایرکت کردم به صفحه اصلی .

لینک ها هم از یه سایت دیگه هستش که سایته نه رنک الکسا داره و نه پست داره اصلا معلوم نیست (با سایت های اسپم اشتباه نگیرید)

لینک به ارسال

بهتره قبل از ریدایرکت چک کنید که چرا 404ها به صورت خودکار ایجاد میشن ، مشکل میتونه از ساختار پیوند یکتا یا پلاگین‌های سئو باشه

لینک به ارسال

بهتره قبل از ریدایرکت چک کنید که چرا 404ها به صورت خودکار ایجاد میشن ، مشکل میتونه از ساختار پیوند یکتا یا پلاگین‌های سئو باشه

از کجا میشه فهمید مشکل از کجاست ؟

اگه به صفحه اول ریدایرکت کنیم تو بازدید سایت و ورودی گوگل تاثیر منفی داره ؟

ویرایش شده توسط alam7o
لینک به ارسال

میتونی این مطالب رو مطالعه کنی

آموزش حل مشکل ارور ۴۰۴ در وبمستر تولز

ارور ۴۰۴

میشه نتیجه گیری کرد که انتقال به صفحه اصلی اصلا کار درستی نیست !

یعنی به نظرتون این کار رو نکنم ؟ بازدید سایت رو کاهش میده ؟ از وبمستر گوگل یکی یکی لینک های 404 حذف کنم ؟

لینک به ارسال

ریدارکت کردن به صفحه اصلی بیشتر در فهم ربات از سایت مشکل ایجاد میکنه

لینک به ارسال

میشه نتیجه گیری کرد که انتقال به صفحه اصلی اصلا کار درستی نیست !

یعنی به نظرتون این کار رو نکنم ؟ بازدید سایت رو کاهش میده ؟ از وبمستر گوگل یکی یکی لینک های 404 حذف کنم ؟

بله درست متوجه شدید

لینک به ارسال

آموزش بهینه سازی مقدماتی سایت - انفجار سئو

حالا اینجارو که مطالعه کردم این دوست عزیزمون گفته این کار رو انجام بدید حتی کد 404 سایت خودش رو هم گذاشته !!!

موضوعش هم تو بخش اموزش هستو امتیازشم بالا حالا ما باید چیکار کنیم از کدوم آموزش پیروی کنیم ؟

لینک به ارسال

آموزش بهینه سازی مقدماتی سایت - انفجار سئو

حالا اینجارو که مطالعه کردم این دوست عزیزمون گفته این کار رو انجام بدید حتی کد 404 سایت خودش رو هم گذاشته !!!

موضوعش هم تو بخش اموزش هستو امتیازشم بالا حالا ما باید چیکار کنیم از کدوم آموزش پیروی کنیم ؟

<META HTTP-EQUIV="refresh" CONTENT="3;http://findmedia.ir">

به نظر من این کد خظر سئو بالای داره از نظر گوگل باید جریمه داشته باشه "refresh " به هر صورت بازیده کاذبی هست بازم دوستان بیشتر راهنمایی کنند

لینک به ارسال

ببینید کسی با پیشرفت و پسرفت سایت شما ضرر و سودی نمی کنه پس اگه کسی چیزی میگه نظرش هست و...

شما خودتون رو جای کاربر فرض کنید متنی رو سرچ کردید بعد روی لینکی از نتایج جستجو کلیک میکنید به صفحه ای منتقل میشید که اصلا اون محتوا نیست! چه حسی دارید؟ تجربه خوبی از جستجو داشتید یا خیر؟ این شیوه چه سایت هایی هست؟

یکم بحث رو تخصصی تر میکنم فرض کنید شما یک ربات جستجوگر هستید به یه لینک میرید ریدارکت میشید به صفحه اصلی به یکی دیگه میرید بازم ریدارکت یکی دیگه ... چی حدس میزنید؟ حدس میزنید صفحه اصلی از آدرسی به دامنه تغییر مکان یافته؟ یا نه این روش شبیه سایت هایی هست که بصورت تقلبی پیج رنک رو بالا میارن؟ آیا مشکوک نمیشید به اینجور سایت هایی؟

و هزاران چهره دیگه از این حرکت

خلاصه کل حرفهای من در مورد سئو سایت اینه

گوگل بدنبال ایجاد یک تجربه خوب جستجو برای کاربرانش هست برای همین هست که با سایت های اسپمر و متقلب بشدت برخورد میکنه حتی اگه سایتهای غولی باشن

اما اینم بگم حرف اون شخص رو رد نمیکنم چون من عضوی از گوگل نیستم که بدونم صد در صد این کار اشتباست یا نه درسته ولی اطلاعات من میگه اشتباهست

لینک به ارسال
ببینید کسی با پیشرفت و پسرفت سایت شما ضرر و سودی نمی کنه پس اگه کسی چیزی میگه نظرش هست و...

بله درسته بنده هم قصد جسارت نداشتم دوست عزیز فقط میخوام راجب این مبحث مطمئن شم و بقیه ی کاربرا به جواب این سوالشون برسن چون واقعا خیلیا این سوالو دارن و عده زیادی از جمله خود من از این روش استفاده میکنن

از مدیران و کاربران حرفه ای هم خواهشمندم که کمک کنن و ما رو تو رسیدن به جواب یاری کنن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...