رفتن به مطلب

آیا امکان راه اندازی این سایت در ورد پرس موجود است؟

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه دوستان و اساتید عزیزم :)

من میخواستم یه سایت وردپرسی راه اندازی کنم منتها نمیدونم امکاناتی که من نیاز دارم رو میتونم توش پیدا کنم یا نه

1-یه چیز تو مایه های شبکه اجتماعی منتها به اون وسعت نیست و میخوام یه سری امکانات داشته باشه

2-گزینه دوست یابی و تایید و حذف دوست و ارسال مطلب داشته باشه

3-یه سری فرم های مخصوص داشته باشه مثلا فرم تایید ثبت نام با ارسال پیامک که از طریق پنل پیامکی خودم قابل راه اندازی باشه

و یه فرم های دیگه که میخوام با سلیقه شخصی خودم و جلوه دار طراحی بشه

بادی پرس رو نصب کردم ولی زیاد ازش سر درنیاوردم...

این موضوع رو بگم که من هیچ اطلاعاتی در مورد برنامه نویسی php و css و غیره و همینطور بانک های اطلاعاتی و چگونه ارتباطشون با فرم و چگونه استخراج اطلاعات ازشون برای صفحات ندارم

لطفا راهنمایی بکنید...

لینک به ارسال

سلام

برای شما بهترین راه اینه که خودتون امکاناتی که میخواین رو طراحی کنید چون مختصر و ساده هستند ولی حالا که تخصصی تو این زمینه ندارید باید از بادی پرس استفاده کنید

تو یک بار نصب کردن و استفاده که معلومه نباید چیزی متوجه بشید کمی باهاش کار کنید با چند تا یوزر مختلف وارد شید درخواست بدید و .... تا کمی دستتون بیاد چه خبره

در آخر هم یک پوسته مناسب تهیه کنید و تمام

لینک به ارسال

سلام

برای شما بهترین راه اینه که خودتون امکاناتی که میخواین رو طراحی کنید چون مختصر و ساده هستند ولی حالا که تخصصی تو این زمینه ندارید باید از بادی پرس استفاده کنید

تو یک بار نصب کردن و استفاده که معلومه نباید چیزی متوجه بشید کمی باهاش کار کنید با چند تا یوزر مختلف وارد شید درخواست بدید و .... تا کمی دستتون بیاد چه خبره

در آخر هم یک پوسته مناسب تهیه کنید و تمام

سلام ممنون از پاسختون

یعنی امکانش هست؟

من میخواستم پیش از اینکه مشغول بکار بشم مطمئن بشم که چیزهایی که میخوام رو میتونه انجام بده وقت الکی صرف نکرده باشم لطف میکنید در مورد بادی و امکاناتش و بخصوص فرم هایی که گفتم توضیحاتی بدید؟ خیلی ممنون میشم ازتون

لینک به ارسال

یه مشکل

من بادی پرس رو نصب کردم این اررور ها برام هم توی پیشخوان و هم اررورهایی توی صفحه اصلی نمایش داده میشه ایناچیه باید چکارشون کنم

جای دامینو خودم خالی گذاشتم :D

Warning: Missing argument 2 for wpdb::prepare(), called in C:\xampp\htdocs\.........com\wp-content\plugins\buddypress\bp-core\bp-core-functions.php on line 143 and defined in C:\xampp\htdocs\.........com\wp-includes\wp-db.php on line 1147

Warning: Creating default object from empty value in C:\xampp\htdocs\.........com\wp-content\plugins\buddypress\bp-core\bp-core-functions.php on line 148

Warning: Creating default object from empty value in C:\xampp\htdocs\.........com\wp-content\plugins\buddypress\bp-core\bp-core-functions.php on line 148

لینک به ارسال

از افزونه wp_mingle استفاده کردید؟

من خودم تعریفش رو زیاد شنیدم.

(پیام خصوصی و دوستی و فلان و فلان)

ولی تا به حال تستش نکردم.

لینک به ارسال

این افزون هم جالبه

http://wordpress.org/plugins/gra4-social-network/

قبلاً معرفیش کردم:

لینک به ارسال

بهترین گزینه در این زمینه بادی پرس هست ولی در مورد کاراییش با کمی گشت و گذار خیلی ساده متوجه میشید

لینک به ارسال

از همه عزیزانی که پاسخ دادن ممنونم خدا خیرتون بده

اگر باز کسی اطلاعاتی داره دریغ نکنه

مثلا میخواستم بدونم میشه فایل های وردپرس رو دستکاری کرد و شکل و شمایل و یا امکانات دلخواه به سایت داد؟

لینک به ارسال

از همه عزیزانی که پاسخ دادن ممنونم خدا خیرتون بده

اگر باز کسی اطلاعاتی داره دریغ نکنه

مثلا میخواستم بدونم میشه فایل های وردپرس رو دستکاری کرد و شکل و شمایل و یا امکانات دلخواه به سایت داد؟

نزدیک 99% جذب همین امکانات وردپرس میشن که میشه به راحتی هر تغییری در اون داد

شما به خاطر اپن سورس بودن وردپرس میتونی به راحتی اونو به هر چیزی که میخواین تغییر بدین !

از یک وبلاگ ساده تا یک پرتال قدرتمند !

لینک به ارسال

بازم تشکر میکنم ولی الان یه مشکل مهم برام پیش اومده اونم انتخاب نوع هاسته

برای این سایت تماس گرفتم گفتن حتماباید سرور غیر اشتراکی بگیری! تازه اونموقع سرور خام هست و باید کارشناس کاراشو انجام بده!

1-میخواستم بدونم اولا واقعا به سرور های مجازی یا اختصاصی برای این سایت نیاز دارم؟ سایتی که معلوم نیست چقد بازدید کننده داشته باشه و فکز نمیکنم خیلی زیاد بشه

2- از کجا میتونم آموزش راه اندازی همچین سرورهایی رو بگیرم تا خودم کاراشو بکنم؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...