رفتن به مطلب

مشکلات نصب دوباره وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام.میخواستم بدونم اگه بخوم وردپرس رو به صورت دستی پاک و مجدد نصب کنم چه چیزهای پاک و چه چیزهایی باقی خواهد ماند مثلا کل نوشته هام پاک میشه؟تنظیمات به حالت اول برمیگرده؟

لینک به ارسال

قبل از هر چیزی بک آپ بگیرید حتما ، اینم فیلم آموزش بروز رسانی دستی وردپرس که جناب کیانوش زحمتش را کشیده اند : files.wordpresstv.ir/dl/upgrade-wordpress.rar

لینک به ارسال

اگر بک آپ داشته باشید نوشته ها دیدگاه ها و دسته بندی ها میمونن ، تنظیمات هم بستگی داره که افزونه چی باشه ، اگر از افزونه های سئو استفاده میکنید قابلیت بک آپ دارن خودشون ، مشکلی پیش نمیاد فیلم رو نگا کن شاید بهتر باشه

لینک به ارسال

یه اشتباهی که من کردم اینه که اومدم تو تنظیمات همگانی ادرس url وردپرسم رو ادرس ساب دامینم که جدیدا وردپرس روش نصب کرم قرار دادم.حالا هر کاری میکنم وارد پیشخوان سایت اصلی نمیشه و وارد پیشخوان ساب دامینم میشه.میخوام برگرده به تنظیمات اولیه. :mellow:

لینک به ارسال

/سلام. این اشتباه با ری‌استور دیتابیس مربوطه از بکاپ درست میشه.

اگه بکاپ ندارید، با تغییر در دیتابیس هم حل میشه. // نحوه تغییر قبلا گفته شده.../

لینک به ارسال

وارد هاست بشید به phpmyadmin رفته و در تیبل wp_option می تونید ارس url رو عوض کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...