رفتن به مطلب

ایجاد وبلاگی جداگانه روی سایت وردپرس

shahab-d

پست های پیشنهاد شده

سلام

من دوماه هست که با وردپرس آشنا شدم و اطلاعاتم خیلی کامل نیست .

کاری که می خوام انجام بدم رو هم نمی دونم اصطلاح فنیش چی هست ، بنابراین خیلی نتونستم توی فرومها دنبالش بگردم ، پس اگر عنوان موضوع درست نیست یا جای دیگری به این سوال پاسخ داده شده است من را ببخشید .

من یک سایت دارم که این سایت با اخبار مربوط به خودش باید آپدیت شود ، ولی مدیر این وبسایت می خواهد برای خودش وبلاگی در این سایت داشته باشد که برای مردم به صورت جداگانه مطلب نوشته و در کامنتهای آن ، با آنها پرسش و پاسخ داشته باشد.

اگر فرض کنیم دامنه ی وبسایت ما mywp.com باشد می خواهم وبلاگ مدیر سایت به شکل weblog.mywp.com باشد ، برای انجام این کار باید چه اقدامی انجام داد ؟ آیا نیاز است که سایت وردپرس دیگری روی دامنه نصب شود ؟ اگر بله ، چگونه دامنه ای به شکل بالا به آن متصل کنم ؟

با تشکر

لینک به ارسال

سلام، خوشآمدید به انجمن

به دو روش:

1 وردپرس شبکه (جستجو کنید)

2 نصب وردپرس در ساب دامین

برای ایجاد ساب دامین به پنل هاست خودتون برید و در قسمت ساب دامین یه ساب دامین ایجاد کنید و وردپرس رو توی اون پوشه قرار بدید(همون پوشه ساب دامین) از طریق ادرس همون ساب دامین وردپرس رو نصب کنید...

لینک به ارسال

سلام

شبکه : http://wpschool.ir/%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3-%D8%B4%D8%A8%DA%A9%D9%87/

نصب روی ساب دامین : فقط ی ساب دامین ایجاد کنید و وردپرس رو توش نصب کنید

لینک به ارسال

سلام

برای هر دو روش که روش نصب وردپرس جداگانه که چیز خاصی نداره که...

برای ساخت ساب دامین هم:

نحوه ایجاد ساب دامین در سی پنل

آموزش ایجاد ساب دامین در دایرکت ادمین

البته اینو آموزش رو توی گوگل جستجو کردم...

برای شبکه هم باز هم توی گوگل جستجو کردم و :

ساخت وردپرس شبکه

ـــــــــــــــــــــــــــــــ

ببخشید گویا همزمان پاسخ دادیم!

ویرایش شده توسط مرتضی نظری
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...