رفتن به مطلب

کمک درتبدیل قالب+استاتیک یاداینامیک؟+درخواست راهنمایی

jpmo02

پست های پیشنهاد شده

سلام

راهنمایی وکمک میخوام از اساتید ودوستان بزرگوار::

من یک قالب html دارم که میخوام روی سایتم فعالش کنم

ولی برای بعضی از قسمت های سایت میخوام به صورت داینامیک باشه این قالب!!

یعنی مثلا یک صفحه دریاره ما دارم که شاید گاهی اوقات نیاز به تغییر درش دارم برای همین میخوام این قالب رو به وردپرس تبدیل کنم

دانش خیلی زیادی در مورد طراحی قالب وردپرس ندارم ولی چندین سال هست که بارم با وردپرس و قالب هاش کار میکنم یعنی اشنایی لازم رو دارم

1.نظر شما چیه؟ ایا شما هم فکر میکنید اگر این قالب رو به وردپرس تبدیل کنم بهتره؟

2.لطفا یک اموزش تبدیل html به وردپرس ساده بهم ارایه دهید

توی اینترنت و همین انجمن دنبال گشتم ولی چیز مناسبی پیدا نکردم!!

وقت خیلی زیادی ندارم برای اینکه بتونم کامل طراحی قالب وردپرس یاد بگیرم وقالب رو تبدیل یا یه قالب جدید بزنم

3.اگر الان همین قالب رو برای سایت انتخاب کنم و با چند کد قالب روبه وردپرس بشناسونم ومطالبم رو قرار بدم ایا بعدا میتونم قالب رو تکمیل کنم وبهش امکان اضافه کنم وکلا کار طراحی وبرنامه نویسی وردپرسش رو کامل کنم؟؟

4.اگر بخوام صفحه اول سایتم استاتیک باشه یا نهایتا با استفاده از ابزارک ها سه باکس در صفحه اول به ورت متغیر استفاده کنم چطوری امکان داره؟

5. میشه صفحه اول سایت استاتیک باشه ولی مطلب که ارسال میکنم لینکش به عناوین منوهای سایت اضافه بشه؟چجوری؟

6. میشه گفت یه سایت نسبتا شرکتی هست که میخوان چندتا از محصولاتشون روروی سایت معرفی کنند ویک لیست قیمت بدن

به نظر شما بهتره از وردپرس استفاده کنم یا اینکه کلا سایت استاتیک باشه؟

به شرکتی بودنش توجه نکنید ولی طوری میخوان که مثلا اگرخواستند یک متن روتغییر بدن یا کم واضافه کنن مشکل زیادی براشون نداشته باشه

البته یه قسمت هم میخوان روی سایتشون باشه که مقاله قرار بدن یا اخبار برای همین فکرمیکنم درنهایت نیاز باشه وردپرس رو نصب کنم!

لطفا راهنماییم کنید

وهمینطور کمکم که چیکار کنم

سپاس ومعذرت که سوالام طولانی شد :wub:

لینک به ارسال

بهترین راه حل وردپرس هستش ، اگر آپدیت داره قالب یعنی اگر تلفن تماسی خبری چیزی بخواد منتشر بشه ، خوب از قالب وردپرس استفاده کنید بجای تبدیل اینهمه قالب هستش

لینک به ارسال

خوب میخوام قالبی باشه که مثل سایت های شرکتی در بیاد تقریبا

اکثر قالب هایی که برای وردپرس وجود داره قالب های سایت مطلب هست واصلا مناسب یک سایت نسبتا شرکتی نیست

برای همین یک قالب استاتیک مناسب این کار پیدا کردم ولی میخوام ازش تقریبا مثل یک سایت داینامیک استفاده کنم

راهنمایی لطفا

لینک به ارسال

سلام

خب با وردپرس به راحتی میتونید این چیزی رو که میخواید رو بسازید و سایت داینامیک بیشتر به کارتون میاد

http://forum.wp-pars...از-مبتدی-تا-پی/

http://forum.wp-pars...-به-زبان-فارسی/

اگه هم نتونستید در بخش خرید تاپیک بزنید دوستان براتون انجام بدن

موفق باشید

لینک به ارسال

اتفاقا هزاران قالب شرکتی وجود داره توی سایت های فارسی و انگلیسی ، که اگر دوست داشتید میتونید نسخه اصلی رو خریداری کنید بهترین مکان themeforest هستش

http://themeforest.net/

لینک به ارسال

من داخل خیلی از قالب های شرکتی وردپرس گشتم

رایگان هاش خیلی جالب نبود و اگر هم بود نه رنگبندی نه قالببندی جالبی داشت!!

راهنمایی لطفا

----------------------------------

از این پلاگین های تبدیل htmlبه وردپرس میشه استفاده کرد؟

لینک به ارسال

میشه اما چیزی که آدم دلش بخواد در نمیاد ازش ، گفتم که اگر آشنایی زیادی ندارید بهتره بدید به کسی براتون بزنه یا فارسی سازی کنه یا تبدیل بکنه ، اگرم HTML دارید میخوایید تبدیل به وردپرس بشه باید بگید براتون تبدیلش کنن خیلیا هستن از جمله خود بنده

با سپاس

لینک به ارسال

دوست عزیز اگر دارین پروژه ایی رو انجام میدین که برای شرکتی خاص هست

با پرسیدن اینطور سوالات به پاسخ نمیرسید چراکه فعالیت اصلی این انجمن پشتیبانی وردپرس هست و در کنار اون آموزش نیز ارائه شده

نباید انتظار این رو داشته باشید که تمامی مواردی رو که خواستید یکجا بصروت کامل در اختیارتون قرار بدن

در ارسالهای بالا دوستان به چند مورد مختلف به شما راهنمایی کردن برای ساخت قالب

اگر هم درخواست ساخت قالب دارید

در بخش خرید و فروش انجمن در خواست بدین

اگرم HTML دارید میخوایید تبدیل به وردپرس بشه باید بگید براتون تبدیلش کنن خیلیا هستن از جمله خود بنده

هر گونه فعالیت تجاری در بخش خرید فروش ارجاع داده میشه !

لینک به ارسال

ببینید با قالب رایگان مسلما چیز مد نظرتون رو به ندرت میتونید پیداش کنید

لطفا کمی دست ب جیب بشید و هزینه کنید بگید یا براتون ی قالب شرکتی بزنن یا ترجمه کنن ی قالب تجاریو

موفق باشید

لینک به ارسال

اگر بنابه قالب رایگان باشه از نظر تغییرات واستایل دادن اون قدری که برام کافی باشه میتونم

ولی یک قالبی هست که خیلی دلموگرفته

اگر بشه یه طورایی قالبم رو به وردپرس تبدیل کنم که بهتر

فکر میکنید یه قالب ساده یک صفحه ای که الان هست و بعد از تبدیل یک صفحه اول که استاتیک باشه ویک صفحه همون شکلی بدون محتویات وسط برای مطالب باشهچقدر در میاد حدودا؟

نظر نهایی شما دوستان چی هست؟

حتی اگرهم خیلی لازم باشه مشکل زیادی از نظر هزینه ندارم!!

سپاس

لینک به ارسال

مثل اینکه ارسال قبلی بنده رو مطالعه نکردید

قوانین انجمن رو رعایت کنید

برای درخواستهای تجاری در بخش خرید و فروش درخواست بدید

در صورت ادامه این روند تاپیک قفل خواهد شد

قوانین کلی انجمن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...