رفتن به مطلب

نمایش تعداد ورودی به سایت از سایت های مورد نظر

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت اساتید محترم

توسط سوپرگلوبال در php کد زیر رو ایجاد کردم درست یا اشتباه بودنش رو دوستان کمک کنند و راهنمایی کنند .توسط این کد می خوام تعداد ورودی ها رو از سایت هایی که در آرایه و متغییرsites مشخص کردم بصورت عددی نمایش بدم چیزی شبیه به آمار سایت فقط مشکل من اینجاست که نمی تونم اعداد ورودی از هر سایت رو echo و نمایش بدهم دوستان لطفا راهنمایی و در صورت امکان کد کامل رو قرار بدهید

مقادیر موجود در متغییر sites یعنی آدرس های site1.ir و site2.ir فرضی هستند که با آدرس های مورد نظر مثلا forum-wp-parsi.com یا سایت های مورد نظر خودم جایگزین خواهد شد...

<?php
$sites=array(
'site1.ir',
'site2.ir'
);
if(isset($_SERVER["HTTP_REFERER"])){
$site_info= parse_url($_SERVER["HTTP_REFERER"]);
if(in_array($site_info['host'], $sites)){
$domain=explode('.',$site_info['host']);
$key='referer_'.$domain[0].'_count';
$old_val=(int)get_option($key);
update_option($key,++$old_val);
}
}
?>

با تشکر

لینک به ارسال

اول اینکه اگه شما این کد رو با یک ادرس مثل http://forum.wp-parsi.com تست کنید مقدار

$domain[0]

شما برابر forum میشه نه wp-parsi

میتونین به صورت زیر عمل کنید

$key='referer_site1.ir_count';
echo get_option($key);

لینک به ارسال

اول اینکه اگه شما این کد رو با یک ادرس مثل http://forum.wp-parsi.com تست کنید مقدار

$domain[0]

شما برابر forum میشه نه wp-parsi

میتونین به صورت زیر عمل کنید

echo get_option($key);

سلام دوست عزیز و ممنون از پاسخ گوییتون

طبق روش شما عمل کردم جواب داد ولی 2 مشکل نسبتا بزرگ وجود داره زمانی از سایت مورد نظر مثلا site1.ir وارد سایت خودمون بشیم متغییر $key اکو میشه و برای بار اول عدد 1 رو نشون میده حالا اگر صفحه رو دوباره رفرش کنیم به 2 تغییر میکنه و همین طور با هر با رفرش ورودی رو افزایش میده مثل اینکه دائم داره از site1.ir یه ورودی به سایت مورد نظر وارد میشه !!!!

دومین مشکل هم اینه که این عدد ورودی رو می خوام ذخیره کنم و بصورت ثابت نمایش بدم ولی الان اگر در آدرس بار مرورگر آدرس سایت خودم که می خوام این آمار درش نمایش داده بشه رو وارد کنم مقدار $key بازم صفر میمونه و چیزی نمایش نمیده در حالی که از سایت site1.ir چندین بار به سایت خودم مراجعه کردم یعنی متغییر بصورت لحظه ای کار میکنه و متغییر $old_val چیزی درش ذخیره نمیشه که بشه تا ارجاع بعدی از سایت site1.ir به عنوان آخرین تعداد ورودی نمایشش داد!!!

اگر امکان داره راهنمایی بفرمایید

ممنون...

لینک به ارسال

خب مشکل اول رو با گذاشتن یک سشن میتونین حل کنید

(این یک مثال ساده هست شما باید به نیاز خودتون تغییر بدید)

session_start();
$_SESSION['check']=(isset($_SESSION['check'])?++$_SESSION['check']:1);
echo $_SESSION['check'];

با هر بار رفرش شده صفحه عدد بالا میره

شما میتونین داخل سشن مقدار

HTTP_REFERER رو بریزین وقتی وارد این صفحه میشین اگه سشنی نبود یا اگه مقدار سشن مخالف مقدار HTTP_REFERER بود یک مقدار به مقدار به مقدار get_option اضافه کنید

مشکل دومتون هم دقیق متوجه نشدم

وقتی از site1.ir وارد سایتتون میشین طبعا

ایجاد میشه و مقدار میگیره و ذخیره میشه

خب وقتی شما مستقیما وارد سایت خودتون میشین دیگه ریفری وجو نداره که بخواهد مقدار رو به شما نمایش بدهمگه اینکه شما خودتون مقدار $key رو دستی قرار بدید به صورت زیر

لینک به ارسال

خب مشکل اول رو با گذاشتن یک سشن میتونین حل کنید

(این یک مثال ساده هست شما باید به نیاز خودتون تغییر بدید)

session_start();
$_SESSION['check']=(isset($_SESSION['check'])?++$_SESSION['check']:1);
echo $_SESSION['check'];

با هر بار رفرش شده صفحه عدد بالا میره

شما میتونین داخل سشن مقدار

HTTP_REFERER رو بریزین وقتی وارد این صفحه میشین اگه سشنی نبود یا اگه مقدار سشن مخالف مقدار HTTP_REFERER بود یک مقدار به مقدار به مقدار get_option اضافه کنید

مشکل دومتون هم دقیق متوجه نشدم

وقتی از site1.ir وارد سایتتون میشین طبعا

ایجاد میشه و مقدار میگیره و ذخیره میشه

خب وقتی شما مستقیما وارد سایت خودتون میشین دیگه ریفری وجو نداره که بخواهد مقدار رو به شما نمایش بدهمگه اینکه شما خودتون مقدار $key رو دستی قرار بدید به صورت زیر

ممون از شما و راهنماییتون منظورم از سوال دوم این بود که تعداد ورودی ها در یک فایل txt یا دیتابیس ذخیره بشه و اون مقدار ذخیره شده رو بشه بعنوان آمار ورود از سایت یا سایت های مورد نظر در هر لحظه رو نمایش بدیم مثلا آمار ورود از site1.ir تا امروز 540 بار بوده

اگر امکان داره کد کامل رو برای الگو برداری قرار بدید چون این مورد سوال و مشکل هم من هم خیلی از دوستان هستش خدا خیرتون بده

با تشکر

ویرایش شده توسط poolmaster
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...