رفتن به مطلب

سوال در مورد تگ بادی

Meiti

پست های پیشنهاد شده

سلام ، من یه قالب آماده گرفتم اما Wide نیست ... یعنی اندازه یه sidebar از هر 2 طرف خالی داره

میخواستم ببینم چه کدی رو باید تغییر بدم یا اضافه کنم تا قالبم wide بشه ...

میخوام این اتفاق فقط تو Homepage بیفته نه تو صفحات دیگم ... ممنون میشم جواب بدید :)

لینک به ارسال

سلام

عزیز احتمالا منیتور شما خیلی بزرگ هست!! یعینی از 960 پیکسل کوچیکتره؟

لینک به ارسال

نه سوالم ربط به مانیتور نداره ... قالبم آمادست فقط صرفا عکس که میزارم توش گوشه هارو پر نمیکنه ... تو عکس مشخصه اون table که وسط ایجاد شده رو میخوام یه کاری کنم تا انتهای صفحه کشیده شه.

post-7233-0-61968200-1410010605_thumb.jp

لینک به ارسال

به نظر بنده احتمالا با تغییر width کلاس wrapper به 100 درصد مشکلتون حل بشه. ( بستگی به نام سلکتور های قالبتون داره )

اگر لینک آنلاین بزارید بهتر میشه راهنماییتون کرد.

موفق باشید.

لینک به ارسال

دقیقا ربطی به منیتور داره... ادرس انلاین بدید تا بهتون بگم ربطی به منیتور داره یا نداره...

لینک به ارسال

قالبم رو آپلود میکنم ببینید اگه تونستید پیدا کنید کدوم قستمه .. چون یکم پیچیده نوشته شده خودم نتونستم پیدا کنم !

ویرایش شده توسط Morteza
لینک به ارسال

سلام این قالب ریزپانزیو نیست و من متوجه نمیشم که دقیقا می خواهید چکار بکنید ، اما اگر هرطوری که شده می خواهید محتویات تمام صفحه رو پوشش بده و در واقع وسط چین نباشه کد زیر رو در انتهای فایل style.css قالبتون بنویسید و نتیجه رو اطلاع بدید.

.inner{
width:80%;
}

80 درصد رو میتونید بکنید 100 درصد. البته این کار چندان جالبی نیست ولی شاید همون چیزی باشه که دنبالش هستید!

اینم بگم اگر منظورتون فقط صفحه ی اصلی هست (home) و نمی خواهید صفحات دیگه به این صورت دربیان در کد بالا به جای .inner بنویسید

.home .inner

موفق باشید.

ویرایش شده توسط parsigroup
لینک به ارسال

میخوام Margin های درون قسمت بدنه اصلی رو در Home از بین ببرم .... فضاهای اضافی رو .. این کارم جواب نداد

لینک به ارسال

قوانین رو بخونید لطفا

قالب شما رایگان نیست و بحث در موردش در انجمن ممنوعه

http://themeforest.net/item/cstar-design-wordpress-theme/2490278?WT.ac=portfolio_item&WT.z_author=Codestar

دوستانی که دسترسی دارند ممنون می شم لینک دانلود قالب را حذف کنند

لینک به ارسال

دوست عزیز الان دیگه این قالب رو تو هر سایت ایرانی میشه پیدا کرد ... ضمنا حرکت قشنگی نیست یکی رو که 10 ساعت منتظر جواب تو یه تاپیکه رو اینطوری بهش پاسخ بدید.

من از هر طریقی وارد شدم کسی بهم جواب نداد متاسفانه .. از کسی که کارش گیره حمایت نمیکنین اما خوب به قانون کپی رایت یه پروگرمر خارجی اهمیت میدین ..

قبلنا برخورد تو فروما خیلی بهتر بود از طرف اعضای قویش

http://wpcity.ir/cstardesign/

لینک به ارسال

قوانین رو بخونید

1.احترام گذاشتن به قوانین مجموعه ای که عضوش می شید وظیفه است

2.یک قالب سرقتی یک قالب سرقتیه حتی اگر تمام سایتهای دنیا ازش استفاده کنند

3. پروگرمر خارجی و داخلی نداره رعایت حقوق دیگران منتی نداره چون اون حقوق از اول مال اونها بوده شما اگر می تونستید متوجه بشید برنامه نویس چه زمانی را برای قالب گذاشته و چی به روزش اومده تا قالب برای فروش آماده شده الان طلبکار پشتیبانی رایگان ازش نمی شدید

4. نشانی لینکی که گذاشتید داره قالب دزدی عرضه می کنه (دونسته یا ندونسته) لینکی که در تایپیک قبلی گذاشتم لینک مرجع قالبه

5. از قالبی که متعلق به خودتون هست استفاده کنید تا پشتیبانی بگیرید

6. شما بجز رعایت نکردن حق کپی برداری به خودتون اجازه دادید برای سئوالتون پیام خصوصی هم بزنید پس براتون پروگرامر خارجی و داخلی فرقی نداره حقوق هر دو رو زیر پا می گذارید

لینک به ارسال

سلام

ببینید سایت های دیگه مسئول کار خودشون هستن.

قانون کپی رایت و احترام به اون توی قوانین انجمن ذکر شده

ایرانی خارجی برای ما فرقی نداره دوست عزیز

برخورد بدی هم با شما نشده

فقط بهتون یادآوری شد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...