رفتن به مطلب

اپلود فایل در نظرات وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام

من یه افزونه می خوام که کاربرام بتونن در قسمت نظرات فایل اپلود کنند که فرمت فایل های اپلودی هم برای من (مدیر) قابل ویرایش و افزایش باشه یعنی امکان اضافه کردن فرمت به فرمت های پیشفرض خود افزونه داشته باشه و حجم اپلود هم تحت کنترل مدیر باشه (اگه بتونید صفحه تنظیمات هم براش درست کنید و همه امکانات از اونجا قابل دستکاری باشه دیگه نور علی نوره)

من هرچی گشتم پیدا نکردم اگه شما تونستید پیدا کنید وگرنه خودتون برام بنویسید(البته رایگان)

لینک به ارسال

سلام

ورودتون رو به انجمن خوش‌آمد میگم.

وگرنه خودتون برام بنویسید(البته رایگان)

توجه کردید این حرفتون چقدر بی‌ادبانه هست؟

لینک به ارسال

فقط نیاز بود کمی جستجو می کردید

این پلاگین » Comment Attachment « کار رو شما می تونه به درستی راه بیاندازه

لینک به ارسال

فقط نیاز بود کمی جستجو می کردید

این پلاگین » Comment Attachment « کار رو شما می تونه به درستی راه بیاندازه

سلام

من یه افزونه می خوام که کاربرام بتونن در قسمت نظرات فایل اپلود کنند که فرمت فایل های اپلودی هم برای من (مدیر) قابل ویرایش و افزایش باشه یعنی امکان اضافه کردن فرمت به فرمت های پیشفرض خود افزونه داشته باشه و حجم اپلود هم تحت کنترل مدیر باشه (اگه بتونید صفحه تنظیمات هم براش درست کنید و همه امکانات از اونجا قابل دستکاری باشه دیگه نور علی نوره)

من هرچی گشتم پیدا نکردم اگه شما تونستید پیدا کنید وگرنه خودتون برام بنویسید(البته رایگان)

این هم نسخه فارسیش:

comment-attachment.zip

لینک به ارسال

ببخشید من از همگی معذرت می خوام بابت این جمله(ولی به نظر من جمله توهین آمیزی نبود ولی به هر حال من از این که شما ناراحت شدید معذرت می خوام)[شکلک شرمنده ای]

ببخشید من یه خورده رک حرف می زنم

من اینقدر سرچ را دیگه بلدم که این افزونه مسخره را دانلود کنم اگه دقت کرده باشید این افزونه اولا فقط برای محیط مدیریت هست یعنی فقط وقتی که با کاربری وارد شدین میتونین فایل اپلود کنید و افراد مهمان نمی تونن فایل اپلود کنن و دوما این افزونه همه حد اکثر میزان اپلود مدیر را در اختیار کاربران قرار میده و سوما من سعی کردم که فرمت بهش اضافه کنم و اضافه هم کردم ولی باز یه خطا میداد و اپلود نمی کرد من یه افزونه می خوام که شرایط بالا رو داشته باشه یا حد اقل دیگه افراد مهمان بتونن فایل اپلود کنن و بشه فرمت های اپلودی را از داخل ویرایشگر بهش اضافه کرد

بازم معذرت خواهیییییییییییییییییییییییییییییییییی

لینک به ارسال

دوست عزیز قابلیت آپلود در حالت عادی برای فقط کاربران عضو سایت هست نه مهمانها

اگر راه دیگه ایی رو هم بهتون پیشنهاد بدم بازم باید کاربر عضو باشه در غیر اینصورت برای کنترل فایلها در مدیریت باید دسترسی ها تنظیم بشه تا هر فایل اپ نشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...