رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

سلام ؛

دوستان جز اینکه دستی و با فایر باگ فایل rtl نوشت؛راهی برا آماده کردن فایل rtl که هم سریع باشه و هم کد ها رو به صورت

.et-tabs-container .et-tabs-control:before {
content: ''; position: absolute;
bottom: 0; left: 0; width: 100%;
height: 1px; background: #e7e7e7;
}
.et-tabs-container .et-tabs-control li {
list-style:none outside none;
margin: 0 !important;
padding: 0 !important;
border-left: 1px solid #e7e7e7;
-moz-box-shadow: -1px 0 0 #fff;
-webkit-box-shadow: -1px 0 0 #fff;
box-shadow: -1px 0 0 #fff;
position: relative; }
.et-tabs-container .et-tabs-control li:first-child {
border-left: 1px solid #fff;
-moz-box-shadow: none;
-webkit-box-shadow: none;
box-shadow: none;
}
.et-tabs-container .et-tabs-control li a {
font-size: 14px;
color: #999 !important;
text-shadow: 1px 1px 0 #fff !important;
display: block;
padding: 15px 20px;
}
.et-tabs-container .et-tabs-control li a:hover {
color: #4c4c4c !important;
text-decoration: none;
}

بنویسه وجود نداره؟

از rtl ساز جناب خلجی مهر استفاده کردم ؛ اما بعد از تبدیل دوباره باید فایل رو ویرایش کرد تا بعضی قسمت ها در جای صحیحشون قرار بگیرن

لینک به ارسال

بستگی به پوسته شما داره فکر کنم ، قبلا یه فایل Rtl.css اضافه میشه زیر استایل اصلی که قالب رو راست چین میکرد ، آرس آنلاین بدید یه دیدی بزنیم ببینیم چطوریه

لینک به ارسال

برادر عزیزم میدونم بستگی به قالب داره ؛ میخوام اگه بشه یه rtl ساز با زبان php بنویسم و میخوام یه نمونه اولیه روبررسی کنم تا بدونم چطوری بنویسم که به درد کاربرا بخوره و هیچ مشکلی پیش نیاد.

rtl ساز ماندگار وب خوبه اما بر اساس کد استایل فقط dir , ltr و چندتا کد دیگه رو تغییر میده که با تغییراتش بسته به نوع قالب نمیتونه مثلا Margin ها و padding ها و ... رو که تو فایل rtl باید کم و زیاد بشن رو تغییر بده و به همین خاطر برا بعضی از پوسته ها مشکل ایجاد میکنه.

من میخوام تا بسته به نوع قالبی که تو ژنراتور آپلود میکنن کد Rtl رو به صورت کدی که نوشتم در فایل rtl.css به کاربر بده.

ویرایش شده توسط NeaN
لینک به ارسال

برادر عزیز تو همون پست اولم نوشتم از rtl ساز جناب خلجی مهر استفاده کردم ؛

من میخوام خودم یه Rtl ساز بنویسم.

اما نمیخوام مثل Rtl ساز جناب خلجی مهر باشه.میخوام با گرفتن کد استایل پوسته اونو به html تبدیل کنه و یه طرح شبیه سازی شده بر اساس اون فایل استایل درست کنه و بعدش اونو به حالت راست چین دربیاره و فایل rtl.css رو به صورت کدی که تو همون پست اول نوشتم به کاربر بده نه فقط ltr ها رو به rtl تبدیل کنه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...