رفتن به مطلب

راهنمایی خرید هاست از خارج کشور و دامنه های دات کام

gitymarket

پست های پیشنهاد شده

سلام

میخواستم یک هاستی رو بخرم که هیچ نشانی از من نخواد و دامنه ای ار هم نباشه

هدفم اینه نتونن از طریق سایت پیگیریم کنند

ممنون

لینک به ارسال

مثل این میمونه که بخواهید یک ماشین بخرید اما سند نداشته باشه به نام کسی نباشه ولی پلاک داشته باشه

اون موقع به اون ماشین چی میگن ؟ پس بهتره از هاست های رایگان استفاده کنید

لینک به ارسال

1 - چون سایبری از طریق آیپی ؛ شماره تلفن خطی که اینترنت میگیرید رو در میاره و اقدام میکنه؛ که برا آیپی هم میتونید از ف--ی--ل--ت--ر شکن استفاده کنید.اما از فیلتر شکن هم استفاه کنید آیپیتون قابل ردیابیه؛ چون مراکز ارائه دهنده اینترنت میتونن تشخیص بدن از ف--ی--ل--ت--ر شکن استفاده کردید و بازم مشخصاتتون رو به سایبری میدن،اگر واقعا قصد دارین تشخیص ندن با یه هکر صحبت کنید تا براتون هزینه هاشو برآورد کنه و بهتون بگه برای تغییر آیپی سیستم بدون ردیابی سایبری ؛ مخابرات و ... چقد میگیره که صد درصد عملی هست و تو ایران من ندیدم کسی این کار رو انجام بده اما چند تا از هکر ای هندی رو سراغ دارم که این کارو انجام میدن.در ضمن هزینه هاش سنگینه؛پیشنهاد میکنم قیدشو بزنین.

2 - میتونید هاست رو از هرجا که دوست دارید تهیه کنید؛ اما پول رو به صورت دستی از طریق بانک با یه اسم و مشخصات دیگه واریز کنید؛ تو سایت هم با یه اسم و مشخصات دیگه ثبت نام کنید.هاست روی سرور های خارج باشه امکان داره نتونن ردتونو بزنن.

در هر صورت اینجا ایرانه و سعی کن اهدافت رو با قوانین کشورمون به پیش ببری تا برات مشکلی پیش نیاد؛ یا حق.

لینک به ارسال

کار خاصی قرار نیست انجام بدیم که - این رو پرسیدم چون میخوام یک سایت جامع بزنم با چند نویسنده - بعد نویسنده ها یک مطلب میزنند ناجور - اونوقت یقه ی مارو میگیرند به عنوان مدیر سایت

لینک به ارسال

بهتره برا نویسنده هات و اعضای سایتت قانون وضع کنی تا به مشکل نخوری؛مثله بقیه جا ها.

اما اگه کارت و هدفت چیز دیگس باید فکرهزینه های سنگینش هم باشی؛امکان داره کاربرا بخوان به دولت یا اشخاص دولتی یا ... توهین کنن اونوقت مدیریت سایت گیره.پس از اول قوانین و رفع مسئولیتو بذار تا مشکلی گریبان گیرت نشه.آخرش هم بگم ؛ صلاح مملکت خویش خسروان دانند.

یا حق.

لینک به ارسال

شما اگر حتی دامنه ir هم بگیریمیتونی به نام یکی دیگه بگیری چه برسه به دات کام

برو تو nic.ir ثبت نام کن با مشخصات اشتباه

تنها مشکلش اینه که دامین را اگر بخوای بفروشی و انتقال بدییا ... باید همون مدارک را بدیبهشون وگرنه الانخیلیها این کارو میکنن

لینک به ارسال

1 - چون سایبری از طریق آیپی ؛ شماره تلفن خطی که اینترنت میگیرید رو در میاره و اقدام میکنه؛ که برا آیپی هم میتونید از ف--ی--ل--ت--ر شکن استفاده کنید.اما از فیلتر شکن هم استفاه کنید آیپیتون قابل ردیابیه؛ چون مراکز ارائه دهنده اینترنت میتونن تشخیص بدن از ف--ی--ل--ت--ر شکن استفاده کردید و بازم مشخصاتتون رو به سایبری میدن،اگر واقعا قصد دارین تشخیص ندن با یه هکر صحبت کنید تا براتون هزینه هاشو برآورد کنه و بهتون بگه برای تغییر آیپی سیستم بدون ردیابی سایبری ؛ مخابرات و ... چقد میگیره که صد درصد عملی هست و تو ایران من ندیدم کسی این کار رو انجام بده اما چند تا از هکر ای هندی رو سراغ دارم که این کارو انجام میدن.در ضمن هزینه هاش سنگینه؛پیشنهاد میکنم قیدشو بزنین.

2 - میتونید هاست رو از هرجا که دوست دارید تهیه کنید؛ اما پول رو به صورت دستی از طریق بانک با یه اسم و مشخصات دیگه واریز کنید؛ تو سایت هم با یه اسم و مشخصات دیگه ثبت نام کنید.هاست روی سرور های خارج باشه امکان داره نتونن ردتونو بزنن.

در هر صورت اینجا ایرانه و سعی کن اهدافت رو با قوانین کشورمون به پیش ببری تا برات مشکلی پیش نیاد؛ یا حق.

به نظر من در این مورد ها صحبت نشه بهتره دوست خوب من میتونه خطر ساز باشه ! خیلی جدی گفتم...

لینک به ارسال

سلام

بهترین کار اینه که مثل سایت تورتک اول پستهای نویسنده ها رو بازبینی کنید و بعد اونها رو منتشر کنید

تورتک میاد پستها رو بازبینی و ویرایش میکنه و یه سری توضیحاتم بهش اضافه میکنه که خیلی حرکت خوبیه,کافیه شما خلاصه مطلب رو بنویسی,مدیرش کلی توضیح مینویسه و یه پست حرفه ای رو به اسم شما منتشر میکنه :دی

لینک به ارسال

amoozesh98

برادر من ؛ من که آموزش ندادم. گفتم این راه ها هست و میتونه اقدام کنه.

بخوام آموزش تغییر آیپی و ... بذارم آشیانه هست اما چون میدونم از این آموزش ها سوء استفاده میشه فقط راهنمایی کردم.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

سلام

بهترین کار اینه که مثل سایت تورتک اول پستهای نویسنده ها رو بازبینی کنید و بعد اونها رو منتشر کنید

تورتک میاد پستها رو بازبینی و ویرایش میکنه و یه سری توضیحاتم بهش اضافه میکنه که خیلی حرکت خوبیه,کافیه شما خلاصه مطلب رو بنویسی,مدیرش کلی توضیح مینویسه و یه پست حرفه ای رو به اسم شما منتشر میکنه :دی

اگه میخواست خودش همه پست ها رو تایید کنه که نمیگفت کاربرا برام بنویسن؛ حتما نمیتونه دائم حواسش به وبسایتش باشه یا ... و میخواد بزاره به عهده کاربرا

ویرایش شده توسط NeaN
لینک به ارسال

سلام

بهترین کار هست هم در امنیت کافی هست و هم سئو عالی تر ...

لینک به ارسال

آقای amoozesh98 بحث سئو و امنیت و ... رو میشه سپرد به کاردونش خودشون براش حل میکنن ؛ بنده خدا به هر دلیلی خودش نمیتونه محتوا رو مدیریت کنه.میخواد بذاره به عهده کاربرا همین؛ الان بازم باد به این مسائل فک کنه؟

بعدش هم اینطور که من فکر میکنم ایشون فقط درمورد شناسایی نشدن مدیر وبسایت پرسیدن که راه حل هاشو بهش گفتم.در مورد سئو و مدیریت پیام ها چیزی تو سوالشون ندیدم.قصد توهین ندارم.

لینک به ارسال

برادر من ؛ من که آموزش ندادم. گفتم این راه ها هست و میتونه اقدام کنه.

بخوام آموزش تغییر آیپی و ... بذارم آشیانه هست اما چون میدونم از این آموزش ها سوء استفاده میشه فقط راهنمایی کردم.

اگه میخواست خودش همه پست ها رو تایید کنه که نمیگفت کاربرا برام بنویسن؛ حتما نمیتونه دائم حواسش به وبسایتش باشه یا ... و میخواد بزاره به عهده کاربرا

ببین خودت تو گفته هات برگشتی و گفتی می فهمن بله مثل آب خوردن مثل آب خوردن آی پی شما در هر صورت واسشون کاری نداره در آوردنش وای به حالت که در بیاد ایمیل می فرستی تو هیدر ایمیل هست اینترنت میای مخابرات دست سپاهه میری کلوب دات کام نصف بیشتر سهامش مال سپاهه فقط دارم بهت گوش زد می کنم ایرانیم شعار نمیدم اما کشورمو دوست دارم میگن اون طرف عالیه بله یه دانشجو که بره اون طرف باید 120 میلیون تومن با خودش ببره تو یه کشوری مثل ترکیه برای تحصیل فقط ، اونجا طلا ارزونه اره نفت گرونه ! گاز گرونه ! آب گرونه ! برق گرونه ! بنزین گرونه ! حقوق بالاست اره راست میگی داداش حقوق بالاست پس برو حتما حقوقت اینقدر بالاست که یه ساله میلیاردر میشی ... نابره رنج چی داداش گنج چی ؟؟؟ پس به همین ایران می چسپم و تو همین خاک هم می میرم از توابع و قوانین بیرون نمیام چرا که همون آمریکا و اسرائیل کثافت هم قانون داره بد ترین قوانین هم برای ما بدبخت بیچاره های مقیم هست که این همه خواننده و آدم حسرت برگشتن به ایران رو دارن و نمیتونن پس دیگه حتی در موردش برای اینکه به من و دوستان و روش های لطمه زدنو این مسائل توضیح بدی یا از خودت دفاع کنی یا از انجمن آشیانه ای که چون تو چارچوب همین کشور و ابو خاک داره کار می کنه مجبور شد تایتل آموزش هک و امنیت رو به نام آموزش مقابله با هک تغییر بده که بالا تر نیست در ضمن اگر مسئله به همین راحتی بود که شما گفتی خاک بر سر بعضی ها البته بلانسبت دوستان منظورم خودم بود نباید میرفتم دنبال امنیت ... که آخرشم هیچی به هیچی تازه ما که اسممون سفید بوده... و تو هیچ سایتی ثبتی نداشتیم سایت ایرانی رو کاری نداشتیم فقط اگر به چند تا موسسه یا دانشگاه تماس بگیری بهت میگن اره یه بنده خدایی اطلاع داده این باگو رفع کردیم نه این که بیایم برای ساختن دردسر گوشتو بدیم دست... پس لطفا در موردش دیگه صحبت نکن از اون دسته آدمهایی هستم که اصلا دوست ندارم سرو کارم به فیلترینگ بیفته یا اینکه خدایی نکرده این انجمن بسته شه و زحمت کلی آدم اللخصوص جمع این برادرای مدیر عزیز یه مدتی آشفته بشه ... پس خواهش می کنم اصلا کشش نده در پایان هم من خاک زیر پای شما هستم با افتادگی کامل با تشکر.

ارادتمند : مسلم فلاح نیت

لینک به ارسال

بهترین کار همونه که من بهش اشاره کردم

میشه به 2-3 تا از دوستای مطمئن سپرد که روزی یک یا 2 بار سایت رو چک کنن و اگه پست جدیدی بود بازبینی و ویرایش و منتشر کنن

البته یه سایت برای شروع نیازی به چندتا مدیر نداره ولی کم کم که تعداد پستها بالا رفت این بهترین کاره...

لینک به ارسال

عزیزان من فقط یک سوال کوچیک داشتم و اون هم برای این بود که مشکلی پس فردا واسم پیش نیاد - چون اش نخوردم و قراره دهنم بسوزه - بازم ممنون از همه

مدیران عزیز اگر می تونند تاپیک رو پاک کنند تا مشکلی پیش نیومده

متشکرم

لینک به ارسال

عزیزان من فقط یک سوال کوچیک داشتم و اون هم برای این بود که مشکلی پس فردا واسم پیش نیاد - چون اش نخوردم و قراره دهنم بسوزه - بازم ممنون از همه

مدیران عزیز اگر می تونند تاپیک رو پاک کنند تا مشکلی پیش نیومده

متشکرم

نوالا منو جناب فلاح هیچ مشکلی نداریم ؛ نترس برادرم دعوا نشده ؛ به کسی هم توهین نمیشه ;):D

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...