رفتن به مطلب

سوال در مورد پیج بیلدر

PRGAME

پست های پیشنهاد شده

سلام . چند وفته که قالب های چند منظوره زیاد شدن و تصمیم گرفتم که منم یکی طراحی کنم . حالا من از دوستان سوال کردم و گفتن که برای شخصی سازی صفحه اول این قالب ها براشون پیج بیلدر میسازن .

میخاستم ببینم این پیج بیلدر چیه ؟! ایا اموزشی برای ساختش هست ؟

دوستانی که اطلاعات دارن لطف کنن راهنمایی کنن .

لینک به ارسال

این ابزار یکسری قابلیت ها رو به شما میده که میتونید صفحات و برگه های دلخواه ایجاد کنید

با بلاک های چندتایی و بخشهای مختلف

برای نمونه

https://wordpress.org/plugins/aqua-page-builder/

لینک به ارسال

سلام

میتونید از افزونه Elegant Builder توی قالبهاتون استفاده کنید

ویرایش شده توسط Morteza
کپی رایت!
لینک به ارسال

سلام

مارکت همیار وردپرس نسخه ترجمه شده این افزونه رو با قیمت 17,500 تومن میفروشه که این ماه به عنوان فایل رایگان برای دانلود عموم گذاشته

غیر از اماده ها ، امکان ساختش نیس؟

ویرایش شده توسط Morteza
لینک به ارسال

والا من برای این کار 2 تا افزونه دیدم که یکیش همینه

معمولا همه از همین اسکریپت استفاده میکنن و فکر نکنم کسی همچین کدی برا قالبش بنویسه

ویرایش شده توسط Morteza
کپی رایت
لینک به ارسال

سلام

مارکت همیار وردپرس نسخه ترجمه شده این افزونه ....

واقعا خیلی زحمت کشیدن محصول دیگری رو فروختن و این ماه رایگان دادن!!! لطفا دیگه از مارکت لینک ندید.
لینک به ارسال

واقعا خیلی زحمت کشیدن محصول دیگری رو فروختن و این ماه رایگان دادن!!! لطفا دیگه از مارکت لینک ندید.

چشم

قصدم کمک کردن به استارتر بود

لینک به ارسال
غیر از اماده ها ، امکان ساختش نیس؟

میشه ولی باید دانش برنامه نویسی نسبتا بالایی داشته باشید

لینک به ارسال

آموزش خاصی وجود نداره اما روش کلی اینه که شما بر فرض می خواید یک باکس خبری درست کنید و کاربر بتونه با کلیک روی اون هر چندتا که خواست در صفحه ی اصلی نشون بده.در ابتدا باید برای این باکس آپشن رو بنویسید سپس خاصیت تکرار شوندگی رو با جاوا اسکریپت در پنل تنظیمات ایجاد کنید تا با کلیک بر روی اون بشه هر چندتا باکس اضافه کرد.حالا برای این باکس باید یک لوپ هم در صفحه ی اول قرار بدید تا هر باکسی که کاربر اضافه کرده و همچنین تنطیمات و اطلاعات مربوط به باکس ها رو در صفحه ی اصلی نشون داده بشه

مورد زیر اگر دانش خوبی داشته باشید می تونید به homebuilder تبدیل کنید.

http://www.kathyisawesome.com/473/add-repeating-text-field-to-options-framework/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...