رفتن به مطلب

مشکل مخفف نشان دادن تاریخ شمسی مانند تاریخ میلادی

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان یه مشکلی داشتم که تاریخ شمسی رو مثل تاریخ میلادی مخفف نشون میده در مطالب مثلا در تاریخ میلادی August را می نویسیم:Aug،توی مطالب من شهریور رو می نویسه :شهر.یا مرداد رو می نویسه:مرد.مثل تاریخ های میلادی که مخفف میشه و سه حرف.توی مطالب من هم تاریخ شمسی رو همونطوری که براتون گفتم نشون میده.

لینک به ارسال
amoozesh98.com مهمان

سلام ممنونم منظورم یوزر و پسورد وردپرستون بود تا تنظیمات شمسی ساز یا کد نویسی نمایش تاریخ رو در پوسته بررسی کنم و دلیل این مسئله رو بهتون بگم تا خودتون هم یاد بگیرید.

لینک به ارسال

با این اطلاعاتی که شما دادید فقط می تونیم بگیم در جایی که تاریخ فراخوانی میشه به جای M بنویسید F. همین.

لینک به ارسال

دقیقا همین موردی هست که قائم اشاره کرده. باید در سمت پوسته یا تنظیماتتون ست کنین

اسم پوسته تون (اگر اختصاصی نیست)؟

لینک به ارسال

برید تو ویرایش پوسته و پوسته مورد نظرتون رو انتخاب کنید و فایل هایی که داخلشون از توابع jdate یا date استفاده میشه یا تابعی که به چشتون می خوره و مربوط به نمایش تاریخ هست کاری که این دوست عزیزمون گفتن رو انجام بدین در نهایت اگر نتونستین مشکل رو حل کنید با یکی از دوستان و مدیران مورد اطمینانتون نتیجه رو در میان بزارید تا دقیق تر بررسی بشه با تشکر.

اردتمند : مسلم فلاح نیت

لینک به ارسال

برید تو ویرایش پوسته و پوسته مورد نظرتون رو انتخاب کنید و فایل هایی که داخلشون از توابع jdate یا date استفاده میشه یا تابعی که به چشتون می خوره و مربوط به نمایش تاریخ هست کاری که این دوست عزیزمون گفتن رو انجام بدین در نهایت اگر نتونستین مشکل رو حل کنید با یکی از دوستان و مدیران مورد اطمینانتون نتیجه رو در میان بزارید تا دقیق تر بررسی بشه با تشکر.

اردتمند : مسلم فلاح نیت

فقط برای توابع the_date و the_time چون بسته با تابع jdate کاری نداره.

لینک به ارسال

اره داداش مرتضی گل واسش انجام دادم درست شد با the_time از get_the_time استفاده کرده بود و اینکه مختصر نویسی شده بود تو نمایش تاریخ حلش کردم واسش ممنونم با تشکر.

ارادتمند : مسلم فلاح نیت

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...