رفتن به مطلب

کمک برای دور زدن فیلترینگ...

konjkav

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت همه دوستان عزیز

واقعیت من دارم برای سایتم یه نرم افزار اندروید طراحی میکنم و به مشکل خییلییی بزرگی خوردم .

مشکلم این هست که سایتم فـــیــلتر میشه و آدرس فید رو دیگه نمیتونم در برنامه تغییر بدم ...

حالا میخوام شما یه کمکی بهم کنید که بتونم فیدی بزارم که قیلتر نشه آدرسش و از طرفی فیید سایتم باشه ...

مثلا سایتی بهم پیشنهاد بدید که کارش این باشه و بتونم از آدرسش برای بارگزاری فیدم استفاده کنم

یا

افزونه ای پیشنهاد بدید که بیاد فید سایتم رو رو یه آدرس دیگه بیاره

و ...

ممنون میشم از دوستان کمکم کنن...

لینک به ارسال

فکر کنم میتونید Feedburner رو بیارید روی دامین خودتون فیلتر نمیشه ، البته لینک هاش فیلتره

لینک به ارسال

سلام

فک کنم بشه از فیدخوان گوگل استفاده کنی!

سلام عزیز

مرسی از جوابتون ولی متاسفانه فیدبرنر هم به کل فیلتر هست :

http://feeds.feedburner.com/

فکر کنم میتونید Feedburner رو بیارید روی دامین خودتون فیلتر نمیشه ، البته لینک هاش فیلتره

ممنون داداشم خدت جواب خودت رو دادی :دی

درضمن یه چیزی نیاز دارم عمری، نمیخوام 2 روز دیگه عشقشون بکشه یه چیزو رفع فــیلتر و فــیلتر کنن .

مشکل اینجاست که دیگه دسترسی ندارم آدرس رو عوض کنم .

لینک به ارسال

سلام عزیز

مرسی از جوابتون ولی متاسفانه فیدبرنر هم به کل فیلتر هست :

http://feeds.feedburner.com/

بله ولی این امکان هست که این سرویس رو روی سابدومین خودتون قرار بدین

آموزش هاش هست

البته شما اگه از لینک rss استفاده کنید فک نکنم با فیلترینگ مشکلی داشته باشید

لینک به ارسال

سلام

سایتتون فیلتر میشه یا فید برنرتون ؟؟

سلام عزیز

ممنون میشم یه بار دیگه متنم رو بخونی ...

سایت که فیلتــــر میشه بله، فیدبرنر هم که 3 سالی هست فیـــــلتر شده...

لینک به ارسال

میتونین از روشهای استاندارد استفاده کنید کاری که نرم افزارهای دیگه انجام میدن یعنی قابلیت بروز رسانی در نرم افزارتون قرار بدید

هر وقت سایت فیلتر شد و شما فیدتونو عوض کردید کافیه بروز رسانی جدید رو قرار بدید تا برم افزارتون خودشو بروز کنه

مثلا موقع اجرا یک لینک ثابت از هر جایی مثلا persiangig رو چک کنه برای اخرین نسخه اگه یکی بود که هیچ اگه نبود نسخه جدید یا پچ جدید رو دانلود و نصب کنه

لینک به ارسال

میتونین از روشهای استاندارد استفاده کنید کاری که نرم افزارهای دیگه انجام میدن یعنی قابلیت بروز رسانی در نرم افزارتون قرار بدید

هر وقت سایت فیلتر شد و شما فیدتونو عوض کردید کافیه بروز رسانی جدید رو قرار بدید تا برم افزارتون خودشو بروز کنه

مثلا موقع اجرا یک لینک ثابت از هر جایی مثلا persiangig رو چک کنه برای اخرین نسخه اگه یکی بود که هیچ اگه نبود نسخه جدید یا پچ جدید رو دانلود و نصب کنه

سلام استاد

آره اولین فکری به سرم زد همین بود .

1. قابلیت بروز رسانی واسه فید نمیشه گذاشت .

2. مثلا خواستم آدرس فید رو تو فایل txt بزارم و و از اونجا بخونه test.persiangig.com/feed.txt ولی متاسفانه نشد و فقط باید فرمت feed به برنامه بدی .

لینک به ارسال

سلام استاد

آره اولین فکری به سرم زد همین بود .

1. قابلیت بروز رسانی واسه فید نمیشه گذاشت .

2. مثلا خواستم آدرس فید رو تو فایل txt بزارم و و از اونجا بخونه test.persiangig.com/feed.txt ولی متاسفانه نشد و فقط باید فرمت feed به برنامه بدی .

چه مشکلی داشت که نشد؟

فیدها معمولا یه قالب استاندارد xml دارن

لینک به ارسال

با چه نرم افزاری دارید اندرویید می سازید اگر SDK خودش کلید میانبر برای فایل به روز رسانی داره (اگه اشتباه نکنم)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...