رفتن به مطلب

درخواست افزونه تماس با ما سفارشی و دارای کپچا

پست های پیشنهاد شده

سلام عزیزان

من از افزونه Contact Form 7 استفاده می کنم - اما میخوام چند گزینه ی دیگر به قسمت های تماس با ما اضافه کنم - مثل لینک کاور

همینطور که ایمیل یک قسمت داره میخوام لینک کاور هم یک قسمت دیگر داشته باشه و این قسمت به افزونه اضافه بشه و همینطور کپچا هم داشته باشه

ممنون

لینک به ارسال

contact form 7 قابلیت قرار دادن کپچا داره

بهتره فرمتون رو ویرایش کنید

لینک به ارسال

کپچا دقیقا کجاش هستش؟

چه جوری میتونم ویرایشش کنم و گزینه های زیاد تری بهش اضافه کنم؟

نمی خوام قسمت ایمیل تبدیل به لینک کاور بشه - می خوام علاوه بر ایمیل یک جای دیگه برای لینک کاور هم اضافه بشه - یعنی هدف اینه چند گزینه ی دیگه اضافه کنم

لینک به ارسال
کپچا دقیقا کجاش هستش؟ چه جوری میتونم ویرایشش کنم و گزینه های زیاد تری بهش اضافه کنم؟ نمی خوام قسمت ایمیل تبدیل به لینک کاور بشه - می خوام علاوه بر ایمیل یک جای دیگه برای لینک کاور هم اضافه بشه - یعنی هدف اینه چند گزینه ی دیگه اضافه کنم

توی وردپرس در ستون کناری یه گزینه هست تماس نوشته بزنی میاد بعد از اونجا فرمی که ساختی هست ویرایش بزنی بعد میاد یه منو کشویی داره که میتونی انتخاب کنی از اونجا :)

لینک به ارسال

http://brooch.ir/contact/

الان درست ساختم دوستان؟

بعد میتونم اینجوری پرسش هم اضافه کنم؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...