رفتن به مطلب

مشکل سرور

پست های پیشنهاد شده

سلام من از سرویس های پارس پک هاست ابری با مشخصات زیر گرفتم

فضا 25 گیگ

ترافیک 420 گیگ

رم 5 گیگ

پردازنده 4 هسنه

بازدید انلاین 100 نفرر

حسایتم بازدیدش 2000 تا 4000 هست

حالا همیشه با کندی سرعت و ... مواجه هستم وقتی از پنلم چند صفخه رو هم زمان باز کنم سرعت افت شدید پیدا می کنه سرعت دانلود هم کمه و کاربرانی بهم خبر دادند .

ایا کسی از این شرکت هست ابری داشته ؟

خاطره بدی هم از سرور مجازی دارم من از همین پارس پک سرور مجازی خریدم با مشخصاب رم 1 و سی پی یو 1 هسته ای ، هر 5 دقیقه سایت میرفت و سی پی یو و رم فول میشدن و باید سرورو ریست می کردم .

دووستان پیشنهاد شما چیه ؟ من ماهانه 75 هزار میدم

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز . پارس پیک سرورهای پایداری نداره ! پیشنهاد من به شما استفاده از این سرویس هاست

1- هاست ایران

2- ایران سرور

3- سرور پارس

4- میهن وب هاست

5- http://sindad.com/ هم خوبه ولی باش کار نکردم

لینک به ارسال

سلام

به نظر من اگر می خواید کمی هم تو هزینه هاتون صرفه جویی کنین از آبتین وب یه هاست بخرید یکی از دوستام طراح سایت و پشتیبان سایته گفت به هر کی پیشنهاد کرده راضیه

فقط قبلش زنگ بزنید ازشون بپرسد که میتونن سایتتون رو ساپورت کنن یا نه

خودشون هم رایگان و کامل سایتتون رو انتقال میدن

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز . پارس پیک سرورهای پایداری نداره ! پیشنهاد من به شما استفاده از این سرویس هاست

1- هاست ایران

2- ایران سرور

3- سرور پارس

4- میهن وب هاست

ممنونم بررسی می کنم ولی میهن وب هاست ملت هاسته کخ قبلا مشتریاشو قال گذاشته و قابل اعتماد نیست

بقیه رو نمیدونم

برو سایت ایران سرور ;) عالیه

ظاهرا خیلی جالبه قیمتشاتون یه خورده زیاده ولی باهاشون حرف می زنم

سلام

به نظر من اگر می خواید کمی هم تو هزینه هاتون صرفه جویی کنین از آبتین وب یه هاست بخرید یکی از دوستام طراح سایت و پشتیبان سایته گفت به هر کی پیشنهاد کرده راضیه

فقط قبلش زنگ بزنید ازشون بپرسد که میتونن سایتتون رو ساپورت کنن یا نه

خودشون هم رایگان و کامل سایتتون رو انتقال میدن

من قبلا از ابتین وب سرویس داشتم با این که سایتم خیلی خیلی کچیک بود ولی سرعتت شدددددددددددیدا کم بود و تا تقی به توقی می خورد مسدود می کردن

من شخصا ازش استتفاده کرده پیشنهاد می کنم به هییییچ وجه ازش ایتفاده نشه

---------------------

بچه ها تهرن هاست چطوره ؟

http://www.tehranhost.com/vps-iran/

ظاهرا قیمتش خوبه و سروروشون مدیریت شدست کسی ارینو داشته تا الان ؟

لینک به ارسال

ظاهرا خیلی جالبه قیمتشاتون یه خورده زیاده ولی باهاشون حرف می زنم

من ازشون سرویس دارم عالیه ، پشتیبانی که دیگه حرف نداره ، سرویس هاشون 6 ماه هستش که بخوای ماهانه حساب کنی ..... قیمتهاشون بنظرم عالیه

لینک به ارسال

گفتم دوستان اسم چند شرکت رو اوردن hostdl.com از قلم نیفته

هاست دل ال در کیفیت حرف نداره ولی مشتری های پولدارش براش مهم هستن بقیه اصلا مهم نیستن همون طوری که زمانی که اعلام کرد دیگه سرویس نمیده ولی زیر میزی با پول دارا ادامه همکاری میداد

1- هاست ایران

2- ایران سرور

3- سرور پارس

4- میهن وب هاست

هاست ایران و سرور پارس عالی هستن بهترین پشتیبانی توی ایران به نظر من نت افزار داره البته سرویس های الماسش خیلی عالی هستن ها در کل بخوام رده بندی کنی هاست ایران - سرور پارس - نت افراز

لینک به ارسال

هاست های ابری از لحاظ امنیت ضعیف هستند و بدلیل عدم محدودیت داخلشون دارای مشکلاتی هستند مثله قعطی ,

شما حتی هاست نامحدود هم بخرید این مشکل رو دارید و اینا تقصیر سرویس دهنده نیست.

بجای استفاده از هاستهای ابری و همینطور اشتراکی از هاست هایی استفاده کنید که دارای پهنای باند مشخص و حجم مناسبی باشه و مناسب با نیازتون باید تهیه کنید.

به سایتهای میزبانی اونم ارزون ها و غیره اصلا پیشنهاد نمیشه هر لحظه ممکنه جمع کنند و برن ( البته نه همه بعضیاشون )

از سرویس دهنده های معتبر و دارای پروانه کسب و مجوز استفاده کنید .

سایتهای مطرح میزبانی هاشونو ببینید چی هستند اگه سایتتون با بازدید بالاست.

من به شخصه سرور پارس رو پیشنهاد میکنم تا بحال موفق بوده .

زیادی به نوشته های پشتیبانی 24 ساعتشون توجه نکن ( خوده سرور پارس گفته کمترین مقدار زمان برای پاسخگویی به تیک 30 دقیقس ولی گاهی به چند ساعت هم به طور می انجامه )

بعدشم وردپرس که فشار زیادی به سرور وارد نمیکنه الان یک سایت معمولی با حجم 20 مگابایت برای وردپرس عالیه.

لینک به ارسال

ممنونم از پاسخ ها تون

من مشکل فضا و ترافیک ندارم مشکل رم و سی پیو دارم

یک سایت وردپرس با دیتابیس 200 مگابایت و بازدید 6 هزار چه رم و سی پی یویی براش کافیه ؟؟؟؟

لینک به ارسال

چند نکته :

شرکت hostdl گروه قبلی با اینی که الآن هست فرق داره و اون قبلی سرویساش رو قطع کرد و امتیازش رو آسیاتک گرفت

مورد بعدی در مورد پارس پک هست که 3 ساله سرویس دارم هیچ مشکلی تا به حال نداشتم بازدید بالای 50 هزار آی پی هم داشتم روی vps اما مشکلی نبوده

مورد بعدی در مورد هاست ابریهست که کلا برای شما به درد نمیخوره و هدف این هاست ها چیز دیگه ای هست

در مورد سایتتون نمیشه گفت چقدر لازم دارید چون مصرف به تعداد آنلاین و ... نیست بلکه ممکنه گاهی با 500 نفر آنلاین هیچ مشکلی نباشه اما گاهی با 20 نفر آنلاین سایت داون بشه

این بر میگرده به تعداد درخواست به سرور که به نوع سایت بستگی داره که آیا تعداد آنلاین تو سایت فقط میگردن یا اینکه درخواستی برای اجرا به سرور هم میدن و خیلی عوامل دیگه که باید در نظر بگیرید

لینک به ارسال

چند نکته :

شرکت hostdl گروه قبلی با اینی که الآن هست فرق داره و اون قبلی سرویساش رو قطع کرد و امتیازش رو آسیاتک گرفت

مورد بعدی در مورد پارس پک هست که 3 ساله سرویس دارم هیچ مشکلی تا به حال نداشتم بازدید بالای 50 هزار آی پی هم داشتم روی vps اما مشکلی نبوده

مورد بعدی در مورد هاست ابریهست که کلا برای شما به درد نمیخوره و هدف این هاست ها چیز دیگه ای هست

در مورد سایتتون نمیشه گفت چقدر لازم دارید چون مصرف به تعداد آنلاین و ... نیست بلکه ممکنه گاهی با 500 نفر آنلاین هیچ مشکلی نباشه اما گاهی با 20 نفر آنلاین سایت داون بشه

این بر میگرده به تعداد درخواست به سرور که به نوع سایت بستگی داره که آیا تعداد آنلاین تو سایت فقط میگردن یا اینکه درخواستی برای اجرا به سرور هم میدن و خیلی عوامل دیگه که باید در نظر بگیرید

شما در یک پست دیگه هم بم گفته بودی سروس ابری به درد نمیخوره و vps بگیرم ، من هم رفتم از پارس پک vps گرفتم

ولی جواب نداد 5 دقیقه 55 دقیه سایت می رفت و همگ می کرد ولی وقتی بر میگشت سرعتش خوب بود دلیل رفتنش هم این بود که رم و cpu نمی کشید 100 درصد میشدن و سایتم هنگ می کرد . من رم 1 و سی پی یو 1 گرفته بودم

لینک به ارسال

شما در یک پست دیگه هم بم گفته بودی سروس ابری به درد نمیخوره و vps بگیرم ، من هم رفتم از پارس پک vps گرفتم

ولی جواب نداد 5 دقیقه 55 دقیه سایت می رفت و همگ می کرد ولی وقتی بر میگشت سرعتش خوب بود دلیل رفتنش هم این بود که رم و cpu نمی کشید 100 درصد میشدن و سایتم هنگ می کرد . من رم 1 و سی پی یو 1 گرفته بودم

چرا خودتو داری اذیت میکنی اخه ، با ایران سرور تماس بگیر بگو جریان اینه، کدوم سرویس شما جوابگو هستش ، خیلی راحت میتونن کمکت کنند

لینک به ارسال

چرا خودتو داری اذیت میکنی اخه ، با ایران سرور تماس بگیر بگو جریان اینه، کدوم سرویس شما جوابگو هستش ، خیلی راحت میتونن کمکت کنند

قیمت هاش یکم زیاد هست ولی باهاشون تماس میگیرم

http://www.tehranhost.com/servermajazi/

این منو وس وسه کرده

لینک به ارسال

تقریبا 40 تا مشتری ثابت دارم که از این 40 تاش 16 تا vps دارم از پارس پک و 2 جای دیگه

توی پست هام اگر دقت کرده باشید تاکید کردم که ممکنه سایتی با بازدید 10 نفر انلاین از سایتی با 10000 نفر آنلاین درخواست منابع بیشتری داشته باشه !!!

شما اگر از همین 1 گیگ رمتون کنترل پنل دایرکت ادمین نصب کنید به تنهایی 256 مگ رو مصرف میکنه و اگر cpanel باشه 512

در مورد cpu هم که به همه چی بستگی داره به زبان سایتتون نوع کد نویسی نوع درخواست ها تعداد کوئری تعداد بازدید تعداد کارهای انجام شده و خیلی موارد دیگه که ممکنه به خاطر رعایت نکردن در کد نویسی به این شکا باشه

در یک کد css یک سان ممکنه یکیش طوری نوشته بشه که در هر بار لود شدن 100 تا درخواست بده به سرور ولی همون css طوری نوشته بشه که زیر 10 تا درخواست بده به سرور

همه موارد باید سنجیده بشه وقتی سایتتون از 1000 آی پی به بالا رفت 100% باید کدنویسی و برنامه نویسی سایتتون هم بهینه بشه

لینک به ارسال

تقریبا 40 تا مشتری ثابت دارم که از این 40 تاش 16 تا vps دارم از پارس پک و 2 جای دیگه

توی پست هام اگر دقت کرده باشید تاکید کردم که ممکنه سایتی با بازدید 10 نفر انلاین از سایتی با 10000 نفر آنلاین درخواست منابع بیشتری داشته باشه !!!

شما اگر از همین 1 گیگ رمتون کنترل پنل دایرکت ادمین نصب کنید به تنهایی 256 مگ رو مصرف میکنه و اگر cpanel باشه 512

در مورد cpu هم که به همه چی بستگی داره به زبان سایتتون نوع کد نویسی نوع درخواست ها تعداد کوئری تعداد بازدید تعداد کارهای انجام شده و خیلی موارد دیگه که ممکنه به خاطر رعایت نکردن در کد نویسی به این شکا باشه

در یک کد css یک سان ممکنه یکیش طوری نوشته بشه که در هر بار لود شدن 100 تا درخواست بده به سرور ولی همون css طوری نوشته بشه که زیر 10 تا درخواست بده به سرور

همه موارد باید سنجیده بشه وقتی سایتتون از 1000 آی پی به بالا رفت 100% باید کدنویسی و برنامه نویسی سایتتون هم بهینه بشه

چطوری بدونم سایتم مشکل داره یا نه ؟ راهی هست ؟

لینک به ارسال

چطوری بدونم سایتم مشکل داره یا نه ؟ راهی هست ؟

هیچ مشکلی توی دنیا وجود نداره که راه حل نداشته باشه دیگه مشکل وب و سایت جای خود

کمی حوصله و خوندن مقاله میتونه کمکت کنه

برای شروع به پشتیبانی پارس پک بگو یه لاگ کامل از استفاده منابع سرور بهت بده تاکید کن از منابع استفاده شده و توسط کجا استفاده شده بهت بده

مورد بعدی چک کردن لاگ ها هست ممکنه حتی یک افزونه باعث بشه نصف رم سرورت اشغال بشه

من توی سایت خودم تا 8 گیگ رم هم گرفتم بازم کم میورد اما توی 2 هفته تونستم حتی استفاده از منابع و رم رو به زیر 2 گیگ برسونم پس شما هم میتونی فقط کمی حوصله کن و انجام بده

کدهای پوسته سایتت رو بررسی کن نوع درخواست ها به سرور از توابع وردپرس رو به صورت مستقیم کن در css از اسپریت استفاده کن افزونه سوپر کش یا توتال کش نصب کن و فعال کردن gzip و بهینه سازی عکس های سایت و ...

بعدش با همین 1 گیگ رم و cpu هم به راحتی میتونی استفاده کنی

پ.ن : سرور مثل همون کامپیوتر خودت میمونه حالا فرض کن توی کامپیوتر خودت یه فایرفاکس با 15 تا تب باز کنی فتوشاپ باز باشه کورل باز باشه آهنگ گوش کنی و ... اونوقت به نظرت هنگ نمیکنه اگر ضعیف باشه ؟

یه کم صبر + حوصله + خوندن مقاله های بهسنه سازی و دست کشیدن به وب سایتت همه چیرو درست میکنه ....

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...