رفتن به مطلب

مشکل سایت مپ در گوگل مستر

ali-span

پست های پیشنهاد شده

2igh_23.jpg

با سلام

1-چرا ایندکس ها با submitted مساوی نیستند نزدیک 1 سال هست که سایت را راه اندازی کردم و نزدیک 5 ماه هم هست که سایت مپ را ساختم و فایل xml را آپلود کردم.

2.چظور میتونم 27 هزار صفحه 404 ایجاد شده را حذف کنم یا جلوی ایجادش را بگیرم - هر روز نزدیک 500 صفحه ایجاد میکنه در صورتی که من مطلبی حذف نمیکنم!!! صفحه هایی هم که 404 میده آدرسش عجیب و غریبه اینطور که آدرس های 404 از آدرس 3 تا 5 صفحه دیگه ساخته شده!!

لینک به ارسال

سلام

باید ببنید در ارور ها هایی که ثبت شده به چه صفحاتی اشاره شده آیا شما تحولی در سایت ایجاد کردید مثل تغییر پیوند های یکتا یا حذف یک سایت در ساب دامین و... اگر به این دلایل بود ارور های404 رو ریداکت کنید به صفحه اصل.

در مورد نقشه سایت،چطوری نقشه سایت رو ایجاد کردید؟

ویرایش شده توسط amir sepahvand
لینک به ارسال

مشکل دوم را ریدایرک کردم - ممنون

سایت مپ را در این سایت ساختم http://www.xml-sitemaps.com/

مراتش

آدرس را وارد کردم

Change frequency را always

Priority را روی گزینه Automatically Calculated Priority گزاشتم و بعد گه درست کرد کدی که داده بود را در فایل سایت مپ کپی کردم

لینک به ارسال

سایت یکمی با افزونه ها مشکل داره - آیا این روش که من انجام دادم غلط هست؟

راه دیگه ای نیست؟

لینک به ارسال

چرا با افزونه ها مشکل داره؟تقریبا تمام سایت های مشهور وردپرسی از این افزونه استفاده میکنن و هیچ مشکلی ندارن.

درست و غلطش رو نمیدونم تا چیزی تجربه نکنی نمی دونی خوبه یا بد اما شما تجربه کردید نتیجه خوبی نگرفتید پس بهتره یه راه دیگه رو آزمایش کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...