رفتن به مطلب

راهنمایی برای استفاده از filezilla

gitymarket

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

من فایل زیلا رو نصب کردم و به هاست هم وصل شدم - می خوام یک فایلی رو آپلود کنم - در

سیستم خودم روی فایل موردنظر کلیک راست می کنم و گزینه ی اپلود رو می زنم - بعد فایل

اپلود میشه - الان می خوام بدونم چه جوری ادرس فایل اپلود شده رو بدست بیارم تا برای دانلود کردن در سایت قرار بدم - ممنون

سوال اخر

ایا نیاز هستش یک پوشه ی جدید ساخته بشه تا اهنگ هارو اپلود کنم از طریق ftp یا هر جا اپلود بشه فرقی نداره؟

ممنون

لینک به ارسال

بهتره یه ساب دامین براش بسازید مثلا dl.yoursite.com بعد فایل هاتون در پوشه dl که ساخته بریزید برای اینکه لینک دانلودشون هم بگیرید بزنید dl.yoursite.com اون شاخه رو براتون باز میکنه اگر پرمیشن هاش محدود نشده باشه راه دیگه هم اینه که ایندکسر بریزید توی اون پوشه :)

لینک به ارسال

برای پیدا کردن آدرس نرم افزار فایل زیلا را اجرا کرده فایلی که آپلود کردید رو پیدا کرده روش کلیک راست کنید و گزینه ی copy url رو بزنید آدرسی به صورت زیر بهتون میده:

ftp://Userhost@11.11.111.11/public_html/93/shahrivar/05/Beamax.zip

فقط کافیه این رو

ftp://Userhost@11.11.111.11/public_html

حذف کرده و آدرس خودتون رو وارد کنید حالا یا به صورت dl.site.com یا site.com

دوستمون توضیحات خوبی دادن بهتر یه ساب دامین ایجاد کنید و در اون به صورت آرشیوی پوشه ایجاد کنید با این کار اگه بعدا هاست دانلود خریدید به راحتی فایل هاتون رو منتقل میکنید به صورت مرتب

لینک به ارسال

عزیز من ساب دامین رو ساختم - الان پوشه رو کجا بسازم؟

عزیز من هاست دانلود رو خریدم - بخاطر همین موندم چیکار کنم

ویرایش شده توسط gitymarket
لینک به ارسال

عزیز من ساب دامین رو ساختم - الان پوشه رو کجا بسازم؟

یه ساب دامین توی هاست دانلود و یه ساب دامین هم توی هاست اصلی میسازی بعد میای آی پی هاست دانلودت رو میدی به هاستینگت میگی روی ساب دامین فلان ست کنن برات بعد 6 ساعت اینا فایلی که روی هاست دانلودت آپلود کنی از طریق ساب دامین لود میشه برات / وقتی هم ساب دامین بسازی فولدرش ساخته میشه و نیازی نیست که دیگه بسازی خودت

لینک به ارسال

من یک ساب دامین تو هاست اصلی با نام dl.mysite.ir ساختم - حالا باید یک ساب دامین دیگه به همین نام در هاست دانلود هم بسازم ؟

بعدم بگم که ای پی هاست دانلود رو ساب دامین هاست اصلی ست کنه ؟

لینک به ارسال

خب اگه هاست دانلود دارید باید اون رو متصل کنید به دامین اصلی بعد روت هاست دانلود میشه همون ساب دامین برای این منظور نیازی به ساخت ساب دامین نیست برای اتصال هم به قسمت domains در هاست اصلی رفته و advanced dns zone editor رو انتخاب کنید و با وارد کردن پیشوند ساب دامین و آی پی سرور دانلود اون رو متصل کنید بعد از یکی دو ساعت ست میشه.

لینک به ارسال

من یک ساب دامین تو هاست اصلی با نام dl.mysite.ir ساختم - حالا باید یک ساب دامین دیگه به همین نام در هاست دانلود هم بسازم ؟

بعدم بگم که ای پی هاست دانلود رو ساب دامین هاست اصلی ست کنه ؟

بله درسته

لینک به ارسال

سوال اخر ؟

اگربخوام بصورت مستقیم اپلود کنم در سی پنل کجا باید اپلود کرد و لینک مستقیم گرفت ؟

با فرض اینکه من هاست دانلود هم خریدم

لینک به ارسال

شما که گفتید هاست دانلود خریدم

پاسخ به سئوالتون داده شده قبلا

برای پیدا کردن آدرس نرم افزار فایل زیلا را اجرا کرده فایلی که آپلود کردید رو پیدا کرده روش کلیک راست کنید و گزینه ی copy url رو بزنید آدرسی به صورت زیر بهتون میده:

ftp://Userhost@11.11.111.11/public_html/93/shahrivar/05/Beamax.zip

فقط کافیه این رو

ftp://Userhost@11.11.111.11/public_html

حذف کرده و آدرس خودتون رو وارد کنید حالا یا به صورت dl.site.com یا site.com

دوستمون توضیحات خوبی دادن بهتر یه ساب دامین ایجاد کنید و در اون به صورت آرشیوی پوشه ایجاد کنید با این کار اگه بعدا هاست دانلود خریدید به راحتی فایل هاتون رو منتقل میکنید به صورت مرتب

ویرایش شده توسط amir sepahvand
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...