رفتن به مطلب

Stop redirecting smartphone users to the homepage of

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان به تازگی در گوگل وب مستر پیامی داشتم که اینجا قرار میدم

از دوستان کسی اطلاع داره منظورش چیه و راه حلی داره بگه تا مشکلو حل کنیم

مرسی

Stop redirecting smartphone users to the homepage of http://musicboy.ir/

August 17, 2014

Dear webmaster of http://musicboy.ir/,

Google systems have detected that your desktop site URLs redirect smartphone users to the homepage of the smartphone site rather than the page they found in Search results. This critical issue causes problems for Googlebot for smartphones because it can’t access your smartphone URLs. It also confuses your users.

Start now to fix this problem:

1 Check the Webmaster Tools Crawl report.

The Smartphone crawl errors section shows faulty redirect examples.

2 Debug using the example URLs.

Investigate your server settings by starting with example URLs. 3 Configure your server correctly.

Redirect smartphone users to the equivalent URL on your smartphone site. 4 Use desktop page if there is no smartphone equivalent.

If some of your desktop URLs don't have a smartphone equivalent, allow users to remain on the desktop.

94d45wp54gfbhnlz3ir7.jpg

ویرایش شده توسط majideblis
لینک به ارسال

توقف هدایت کاربران گوشی های هوشمند به صفحه اصلی

سیستم های گوگل شناسایی شده اند که آدرس ها سایت روی کامپیوتر خود تغییر جهت کاربران گوشی های هوشمند به صفحه اصلی سایت گوشی های هوشمند به جای صفحه که در نتایج جستجو یافت می شود. این مسئله مهم باعث مشکلات برای GoogleBot محبوب برای گوشی های هوشمند است زیرا می تواند URL های گوشی های هوشمند خود دسترسی پیدا کنید. این نیز دچار سردرگمی کاربران خود را.

:lol: معنیش این میشه ...

مثله اینکه لینکهایی هست که کاربرای گوشی های هوشمند رو انتقال میده به یه صفحه ای و میگه نتایج جستجو هم باعث شده کاربرا سر در گم بشن :(

----- بعدشم خوده گوگل بهت میگه چیکار کنی دیگه ... مراحلش رو یکی یکی گفته چیکار کنی.

یه قسمتی توی بخش وبسمتر تولز خوده گوگل هستش که اسمش Webmaster Crawl report هست اونجا برو ارورها رو میگه . واسه منم یه همچین مشکلی یبار پیش اومد.

لینک به ارسال

این بخشی که میگی کجاست که من نمیبینم؟

خودش که یه See error examples گذاشته که وقتی روش کلیک میکنی ارور 403 میده :|

الان دقیقا این گزینه ای که فرمودی کجاست ؟ راه حلی هم داره این مشکل؟

لینک به ارسال

یه جایی تو crawl errors تو بخش Smartphone پیدا کردم که اونجا سه تا لینک داده که انگاری وقتی روشونو کلیک میکنم میره تو صفحه اول سایت

http://musicboy.ir/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A2%D9%87%D9%86%DA%AF-%D8%AC%D8%AF%D9%8A%D8%AF-%D8%B3%D8%B1%D9%86%D9%88%D8%B4%D8%AA-%D8%A7%D8%B2-%D9%81%D8%B1%D8%AE/
http://musicboy.ir/%D8%AA%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%BA%D8%A7%D8%AA/
http://musicboy.ir/%D8%AA%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%BA%D8%A7%D8%AA/

اینارو فیکس کنم کافیه؟

راه حل همینه؟

لینک به ارسال

بنده هم همین مشکل رو داشتم از فریمورک bootstrap استفاده میکنم سایت بصورت واکنشگراس ، پلاگین redirection رو نصب کردم مشکل حل شد

لینک به ارسال

خوب معلومه که نباید اینطور پیداش کنی دوست عزیز ,

گفتم که باید وارد بخش Webmaster Tools گوگل بشی ... باید توش عضو شده باشی . یه قسمتی Crawl نام داره البته اون برای حل کارت نیست فقط بهت گزارش خطا رو میده یه حالت Report مانند هست . این باعث شده بازدیدتون کم بشه ؟ یا سایتتون حذف بشه از نتایج ؟

اینکه باز نکنه اون صفحه رو احتمال داره بخاطر IP ایران باشه خیلی از خدماتی که گوگل ارائه میده برای ایران تحریم هست.

خوب باید تست کنید این مشکل از انتقال هست ... فیسکسش کنید اگه مشکلتون برطرف نشد از همین افزونه ای که دوست عزیزمون معرفی کردن استفاده کنید.

لینک به ارسال

نمیدونم چرا همچین اروری داد گشتم چیز خاصی پیدا نکردم ، خوب نباید بوت گوگل رو خدا فرض کنیم احتمال داره بعضی وقتا اشتباه کنه ، معمولا بررسی که کردم دیدم سایت های خبرخوان که آخرین اخبار رو بصورت فید میزارن توی سایت بعد با Iframe نشون میدن ایین مشکل رو بوجود میارن ، گوگل که داره Crawl میکنه میبینه توی Iframe داره Redirect میکنه همچین مشکلی احتمال داره بوجود بیاد

البته نظر شخصی بنده س

لینک به ارسال

من یه خورده تحقیق کردم یه سری نتایج بدست آوردم نمیدونم شاید بدردتون بخوره

این مشکل مثله اینکه برای خیلی تعداد کمی از کاربرا اتفاق میوفته بعدشم مثله اینکه میتونی با افزونه The Ultimate Wordpress Mobile Redirect Plugin اینو فیکسش کنی اینم لینک مرجع :

http://ultimate-wordpress-mobile-redirect.com/

مثله اینکه افزونه Premium هستش

این به شما اجازه می دهد تا به راه اندازی یک موبایل تغییر منحصر به فرد برای هر صفحه / در وب سایت وردپرس خود را.

:| شرمنده دیگه ترجمم یخورده بده

اگر یک پیام از ابزار وب مستر گوگل تحت عنوان شده اند "توقف هدایت کاربران گوشی های هوشمند به صفحه اصلی http://www.yourdomain.com"، لطفا توجه داشته باشید که ما در حال بررسی این مسئله، و از این موضوع به عنوان به زودی به عنوان هر گونه به روز رسانی بازخورد ناشی می شود.

به منظور برای ما به شما کمک بهتر، لطفا یک عکس از پیام های خطا در در ابزار وب مستر گوگل شما نمایش داده حساب در این موضوع.پیام را می توان تحت عنوان 'خزیدن یافت>>' گوشی های هوشمند tab را خطاها خزیدن '> همه زیر زبانه.

با تشکر از شما برای صبر و درک شما در این زمینه.

======

تقریبا اون متن بالا ترجمه این سایته بود یه سر بهش بزنید جالبه شاید به کارتون بیاد

لینک سایت

وهمچنین اینم از سایت اصلی یعنی گوگل

لینک سایت

امیدوارم به کارتون بیاد موفق باشید دوست عزیز ;)

لینک به ارسال

گفتم که باید وارد بخش Webmaster Tools گوگل بشی ... باید توش عضو شده باشی . یه قسمتی Crawl نام داره البته اون برای حل کارت نیست فقط بهت گزارش خطا رو میده یه حالت Report مانند هست . این باعث شده بازدیدتون کم بشه ؟ یا سایتتون حذف بشه از نتایج ؟

اینکه باز نکنه اون صفحه رو احتمال داره بخاطر IP ایران باشه خیلی از خدماتی که گوگل ارائه میده برای ایران تحریم هست.

خوب باید تست کنید این مشکل از انتقال هست ... فیسکسش کنید اگه مشکلتون برطرف نشد از همین افزونه ای که دوست عزیزمون معرفی کردن استفاده کنید.

من یه خورده تحقیق کردم یه سری نتایج بدست آوردم نمیدونم شاید بدردتون بخوره

این مشکل مثله اینکه برای خیلی تعداد کمی از کاربرا اتفاق میوفته بعدشم مثله اینکه میتونی با افزونه The Ultimate Wordpress Mobile Redirect Plugin اینو فیکسش کنی اینم لینک مرجع :

http://ultimate-word...e-redirect.com/

مثله اینکه افزونه Premium هستش

این به شما اجازه می دهد تا به راه اندازی یک موبایل تغییر منحصر به فرد برای هر صفحه / در وب سایت وردپرس خود را.

:| شرمنده دیگه ترجمم یخورده بده

اگر یک پیام از ابزار وب مستر گوگل تحت عنوان شده اند "توقف هدایت کاربران گوشی های هوشمند به صفحه اصلی http://www.yourdomain.com"، لطفا توجه داشته باشید که ما در حال بررسی این مسئله، و از این موضوع به عنوان به زودی به عنوان هر گونه به روز رسانی بازخورد ناشی می شود.

به منظور برای ما به شما کمک بهتر، لطفا یک عکس از پیام های خطا در در ابزار وب مستر گوگل شما نمایش داده حساب در این موضوع.پیام را می توان تحت عنوان 'خزیدن یافت>>' گوشی های هوشمند tab را خطاها خزیدن '> همه زیر زبانه.

با تشکر از شما برای صبر و درک شما در این زمینه.

======

تقریبا اون متن بالا ترجمه این سایته بود یه سر بهش بزنید جالبه شاید به کارتون بیاد

لینک سایت

وهمچنین اینم از سایت اصلی یعنی گوگل

لینک سایت

امیدوارم به کارتون بیاد موفق باشید دوست عزیز ;)

نمیدونم چرا همچین اروری داد گشتم چیز خاصی پیدا نکردم ، خوب نباید بوت گوگل رو خدا فرض کنیم احتمال داره بعضی وقتا اشتباه کنه ، معمولا بررسی که کردم دیدم سایت های خبرخوان که آخرین اخبار رو بصورت فید میزارن توی سایت بعد با Iframe نشون میدن ایین مشکل رو بوجود میارن ، گوگل که داره Crawl میکنه میبینه توی Iframe داره Redirect میکنه همچین مشکلی احتمال داره بوجود بیاد

البته نظر شخصی بنده س

مرسی بابت پیگیریتون و ترجمه تون

کاهش بازدید نداشتم بلکه افزایش بازدید داشتم

من اخر نفهمیدم این مشکل واسه کسایی که با موبایل وارد میشن؟

این پلاگین Redirection رو نصب کردم

ولی خب قبل اینکه این افزونه رو نصب کنم خود سایت وقتی به صفحه ای میرفت که وجود نداشت خودش به صفحه اول سایت میرفت

حالا یکی بگه تنظیمات این پلاگین به چه صورته؟

لینک به ارسال

پوزش بخاطر تاخیر ,

روش کار با افزونه The Ultimate Wordpress Mobile Redirect به صورت فیلم آموزشی :

لینک سایت ( البته فک نکنم با دسترسی اینترنت ایران بتونید برید باید از نرم افزارهای ..... جایخالی استفاده کنید ) :)

کاره سختی نیست چیزی کوتاه که از این فیلم فهمیدم این بود که به

قسمت تنظیمات -> The Ultimate Wordpress Mobile Redirect

مراجعه می کنید و بعد از اینکه کد لایسنس پلاگین رو زدید پایینترش 2 تا آپشن ( گزینه ) هستش که برای Post و Page هستش بقیشو دیگه نمیدونم . اما توی فیلم روش کامل کار با افزونه رو گذاشه خیلیم سخت نیست .

فکر کنم منظورش اینه که این Redirect کردن کاربرا رو رو به صفحه اصلی ( منظورم گوشی های هوشمند رو ) گوشیشون منتقل میکنه زیاد از ترجمش سر در نمیارم فکر کنم اینجور Redirect کردن برای کسایی که از این گوشی ها استفاده می کننن و وارد سایت شما میشن یخورده سر در گمشون میکنه.

پوزش دیگه افزونه رو پیدا نکردم نصب کنم و بهتون یاد بدم ولی فیلم آموزشی کاملا افزونه رو توضیح داده ( انگلیسی هم بلد نباشید تصاویر گویاست )

( جستجو هم کنید یکی به سایت مرجع میرسید و یکی هم دوباره به انجمن خودمون وردپرس پارسی :lol: )

موفق باشید ;)

لینک به ارسال

این که نمیشه

به نظر خودم اصلا کاری نداشته باشم بهتره چه کاریه

این فیلم آموزشی هم خوب بود ولی خب بعد از تنظیمات میره تو یکی از پست هاش و اونجا واسه پستش یه لینک موبایل میده ( چه کاریه آخه...)

قالب سایت من واکنش گراست دیگه چرا حالا گوگل ارور داده نمیدونم

فعلا با فیکس کردن اون سه تا لینک هام بسنده میکنم چون یکی از اون لینک ها تو قالب قبلیم کاربرد داشت ( یعنی از اون لینک استفاده میکردم که بعد از نصب این قالب به آدرس دیگه تغییر دادم )

در کل فکر نکنم چیز مهمی باشه ... :blink:

در کل اگه کسی راه حلی یا تجربه ای در این مورد داشت خوشحال میشم با ما هم در میون بزاره

بازم مرسی از پروند عزیز

لینک به ارسال

آره بعد از تنظیمات میره با یه موبایل چک کنه ببینه حالا این پلاگین کار خودشو انجام داده یا نه .

این برای گوشی های هوشمنده :| ( بابا ایول یعنی خارجکی ها با گوشی هوشمند میان سایتت ؟ خوش بحالت خدا شانس بده به ما هم )

فقط قضیه گوشی هوشمند نبود توی ترجمه هم نوشته بود مشکل چیزه دیگه ای هم بود که ربات های خوده گوگل رو هم دچار مشکل کرده بود :blink: ( با گوگل در نیوفت خطرناکه باور کن )

در مورد اون ابزار وبمستر گوگل اصلا حواسم نبود همینطور یهویی گفتم وارد اونجا بشید , باید سایتتو تایید کنی داخلش تا گزینش بیاد توی مراحلش هم خیلی گیر میده اگه فایلی رو که میده جایگذین کنی بهتره تا کدش وقتی سایت هم تایید شد Crawl که یه گزارشه میادش .

:lol: بنظر من نباید زیاد درگیر برخی از مسائل شد .. اما اگه سایت موزیک داشته باشید مطمئن باش بازم گوگل به خدمتت میرسه برای عرض ادب :lol:

خواهش میشه دوست عزیز .

موفق باشید ;)

لینک به ارسال

دوست عزیز

سایت شما یه تنظیمی داره که هر کاربری که با موبایل وارد سایتتون میشه ریدایرکت میکنه به صفحه اصلی سایتتون

باید این رو درستش کنی

میتونی با نصب یه افزونه نسخه موبایل ساز یه نسخه موبایل تروتمیز برای سایتت بسازی

لینک به ارسال

ببخشید دوست عزیز یک سوال !

کدوم قسمت وردپرس همچین قابلیتی داره که ریدایرکت رو انجام میده ؟

لینک به ارسال
دوست عزیز سایت شما یه تنظیمی داره که هر کاربری که با موبایل وارد سایتتون میشه ریدایرکت میکنه به صفحه اصلی سایتتون باید این رو درستش کنی میتونی با نصب یه افزونه نسخه موبایل ساز یه نسخه موبایل تروتمیز برای سایتت بسازی

قالب سایتم نا سلامتی واکنش گراست نیازی به نسخه موبایل ندارم اخه

شما با گوشی تست کردین وارد صفحه اول سایت میشه؟ :blink:

مدل گوشیتون رو میشه بگید

ویرایش شده توسط majideblis
لینک به ارسال

هیچ کدوم از اساتید نظری ندادن

اگه میشه یکی جواب بده که خیلی ضروری

یه عکس هم قسمت Smartphone گوگل وب مستر انداختم که نشون میده بعد از نصب قالب جدید که واکنش گرا هم هست ارور داشتم اونم 51 عدد که کم کم خودش انگاری کاهش داشت

اگه ممکنه یکی از اساتید که خبره هم هست بیاد بگه ما چیکار کنیم

ممنون میشمpost-5319-0-65022900-1409566958_thumb.jp

لینک به ارسال

دوست عزیز چه واکنشگرا باشه چه نباشه گاهی اوقات اصلا ربطی نداره به این مسئله !

یعنی اینکه برای مثال اکثر گوشی های آندرویدی سامسونگ به این صورت هستن که وقتی وارد سایت شما میشن توی اولین نگاه کل سایتت رو نشون میده اونم بصورت کوچک و انگار اصلا واکنش گرایی تاثیری نداره.

و همینطور هم این مسئلتون ربطی به واکنش گرا بودن پوسته سایتتون نداره و تنها راه فیکس شدنش از لینکی هست که خوده گوگل بهتون ارائه میده و یا گزارشی هست که از توی بخش ابزار وبمستر دریافت میکنید .

الان که طبق عکس صفر شده .. مشکلتون دیگه چیه دقیقا ؟

لینک به ارسال

وقتی خود گوگل میگه که این یه مشکله که گوشی های هوشمند و یا GoogleBot هستش و راهی حلی هم کسی نداره

این میشه یه مشکل بزرگ

لینک به ارسال

تو بالاتر راه حلش رو عرض کردم بهتر بود سری به لینکها میزدید . توی نظرات همون صفحه هم خیلیا این مشکلو داشتن و از طریق همون لینک مشکلشون حل شده

لینک به ارسال

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه

من نمیدونستم دقیق مشکلم رو کجا باید مطرح کنم

اگه بد جاییه ببخشید

من تازگی ها یه سایت موزیک راه اندازی کردم و یه قالب روش نصب کردم

اما وقتی من بیشتر از 11 تا مطلب می زارم دیگه قدیمیارو نشون نمیده..یعنی صفحه بندی نمیکنه

اگه میشه راهنمایی کنید خیلی ممنون

آدرس سایت:

http://selectmusic.ir/

لینک به ارسال

تو بالاتر راه حلش رو عرض کردم بهتر بود سری به لینکها میزدید . توی نظرات همون صفحه هم خیلیا این مشکلو داشتن و از طریق همون لینک مشکلشون حل شده

کدوم لینک ؟ کدوم حل مشکل؟

هر چی که شما فرستادی رو خوندم ولی راه حلی نداده بودن

سایتی که دادید گفتن که در حال بررسی این موضوع هستن و اگه کسی این مشکلو داشت یه عکس از این مشکل بگیره واسه ما بفرسته

که چند نفر هم کامنت دادن که ما هم این مشکلو داریم

راه حلی من ندیدم

لینک به ارسال

دوست عزیز ,

پلاگین مربوطه که معرفی نمودم رو نصب نمایید. شما اصلا پلاگینی که من معرفی کردم رو نصب نکردید و رفتید یه پلاگین دیگه ای رونصب نمودید .

بعدشم نخوندید شما نگاهی به این لینک بندازید :

https://support.google.com/webmasters/answer/4046647?hl=en

پاسخ سوال شما بطور واضح داده شده . خلاصه میگم :

04551795625927599705.png

این تصویر بیانگر همون درخواست و مشکل شماست .

یعنی به جای اینکه وارد برخی از صفحاتتون بشن وارد انگار صفحه اصلی موبایلتون میشن . ( صفحه ای که برای موبایل ساختید )

فکر کنید فردی بخواهد وارد بخش bar شود زمانی که روی لینک مربوطه کلیک می نماید دوباره مستقیما وارد همان صفحه اصلی میشه انگار اتفاقی نیوفتاده .

این مشکل راه حلش یا لینکیه که گفتم یا فیکس کردنش بصورت دستی .

امیدوارم با این تصویر مشکلتون حل شده باشه دیگه .

اون یکی پستتون رو هم در جای مناسب بپرسید تمام سوالات رو توی یک پست ارسال نکنید دوست عزیز .

موفق باشید ^_^

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...