رفتن به مطلب

مشکل در تغییر فونت بعضی از قسمت ها

پست های پیشنهاد شده

با سلام و درود

من یک قالب نسبتا قدیمی دارم و میخوام بعضی از فونت هاشو عوض کنم

فونت پیش نمایش مطالب - فونت عنوان مطالب- فونت فهرست ها و دسته ها

تو نت خیلی گشتم و آموزشای FontFace هم خوندم و به صورت کامل اجرا کردم ولی فونت ها تغییر نکرد و اثری نداشت

من فونت های BYekan رو داخل پوشه فونت قالب ریختم و @fontface مخصوص Byekan رو هم در Style.css قالب اعمال کردم ولی هیچ تغییری در قالبم بوجود نیومد ..

آیا لازمه از جای دیگه هم فونت ها رو عوض کنم ؟

ممنون میشم دوستان راهنمایی فرمایند

آدرس سایت هم در امضا ذکر شده

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین

زمانی که font face می نویسید یه font-family هم داره که اسم فونته. حالا تو قالب هر جا که نیاز دارید می تونید از طریق نام بهش دسترسی داشته باشید.

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین

زمانی که font face می نویسید یه font-family هم داره که اسم فونته. حالا تو قالب هر جا که نیاز دارید می تونید از طریق نام بهش دسترسی داشته باشید.

سلام ممنون از شما

بنده هم این کارو انجام دادم و فونت فامیلی هارو ویرایش کردم ولی بازم نتیجه ای نداشت ..

حتی فونت Tahoma رو هم در کل Font-family های موجود داخل فایل استایل قرار دادم و امتحان کردم ولی مثه قبل فونت ها شبیه فونت Arial نشون میده

لینک به ارسال

از ژنراتور فونت ساز استاد فخار استفاده کنید ببینید مشکل داره یا نه ممکنه ایراد از font-fac باشه البته اگه آدرس سایت مورد بحث همون سایت داخل امضاتون باشهfont-fac که استفاده شده فونت BKoodakBold هستش باید برا هر فونت یکی جدا داشته باشید.

/***** @font-face Fonts *****/
@font-face { font-family: 'BKoodakBold'; src: url('fonts/BKoodakBold.eot'); src: local('BKoodakBold'), url('fonts/BKoodakBold.woff') format('woff'), url('fonts/BKoodakBold.ttf') format('truetype'), url('fonts/BKoodakBold.svg') format('svg'); font-weight: normal; font-style: normal; }

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...