رفتن به مطلب

مشکل جدی در کش سایت

پست های پیشنهاد شده

بعد از ارتقاء سرور به الماس سایتم با مشکل کش روبرو شده

در صفحه اول تمامی مطالب سایتم به 5 ماه قبل باز گشته

اما بعد از اینکه بر روی یه مطلب کلیک میکنی و دوباره به صفحه اول بازمیگردی مطالب جدید در سایت نمایش داده میشه

هر کاری کردم نتونستم مشکل رو برطرف کنم تمامی افزونه ها رو غیرفعال کردم نتیجه نگرفتم کش ها رو خالی کردم بازم نتیجه نگرفتم

لطفا با تجربه ها کمک کنند

سایت : http://niaztarin.ir/

لینک به ارسال

بعد از ارتقاء سرور به الماس سایتم با مشکل کش روبرو شده

در صفحه اول تمامی مطالب سایتم به 5 ماه قبل باز گشته

اما بعد از اینکه بر روی یه مطلب کلیک میکنی و دوباره به صفحه اول بازمیگردی مطالب جدید در سایت نمایش داده میشه

هر کاری کردم نتونستم مشکل رو برطرف کنم تمامی افزونه ها رو غیرفعال کردم نتیجه نگرفتم کش ها رو خالی کردم بازم نتیجه نگرفتم

لطفا با تجربه ها کمک کنند

سایت : http://niaztarin.ir/

اگر همه این کارهارو کردید و درست نشد احتمالا مشکل از تاریخ سرور هست به مدیر سرورتون بگید چک کنه

اگر از تاریخ نبود تمام کدهای کش که در wp-content و فایل wp-config.php اضافه شدرو پاک کنید و تست کنید

راستی سایتتون رو باز کردم چک کنم اما پاپ آپ باز شد و بدون نگاه کردن بسایتتون رو ستم (90% کارابرا همین کارو میکنن ) یک پیشنهادی میکنم حتی اگر از پاپ آپ درآمد دارید این کارو نکنید چون شاید موقتی براتون خوب باشه اما در درازا لطمه میزنه به بازدید کننده سایتتون :)

لینک به ارسال

ممنون از پاسخ شما

مشکل تو مرورگر من برطرف شده تو یکی از لب تاپ های دوستم برطرف شد

در مورد پیشنهاد شما به پاپ آپ هم روش فکر میکنم یه کسب و کار جدید راه انداختیم به احتمال زیاد پاپ آپ رو حذف کنیم

ممنون از لطف شما

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...