رفتن به مطلب

افزونه سمت چپ سایت wp-parsi.com

پست های پیشنهاد شده

تو رو خدا افزونه ای که آخرین ارسال انجمن،آخرین افزونه،آخرین آموزش در سمت چپ سایت www.wp-parsi.com ایجاد کرده،بهم معرفی کنین.

دقیقا همون افزونه رو میخواااااااااااااااااااااااااااااااااااااام

لینک به ارسال

سلام

افزونه نیست و به صورت دستی استفاده شدن

توی مخزن اگر بگردید افزونه های مشابه پیا میکنید که باید استایلشون رو خودتون تغییر بدین

لینک به ارسال

برای نیوز تیکر اون بخش،

از پلاگین جیکوئری "Totem Ticker Plugin" استفاده شده دوست عزیز.

استایل ها هم بصورت دستی نوشته میشن.

لینک به ارسال

کد جیکوئری اصلی رو از سایت جیکوئری دانلود کنید و این پلاگین هم به صفحه پیوست کنید

و در مکان دلخواه کد های HTML و CSS رو بنویسید . اگر بخواین بصورت افزونه عمل کنه ، یعنی قابلیت کنترل در پنل وردپرس رو داشته باشه

که بحثش چیز دیگه ای میشه و باید با توابع و base وردپرس آشنایی کامل داشته باشید .

لینک به ارسال

کد جیکوئری اصلی رو از سایت جیکوئری دانلود کنید و این پلاگین هم به صفحه پیوست کنید

و در مکان دلخواه کد های HTML و CSS رو بنویسید . اگر بخواین بصورت افزونه عمل کنه ، یعنی قابلیت کنترل در پنل وردپرس رو داشته باشه

که بحثش چیز دیگه ای میشه و باید با توابع و base وردپرس آشنایی کامل داشته باشید .

در واقع من دنبال یه لیست متحرکم که آخرین مطالب و آخرین ارسال های انجمنمو به همون صورتی که در wp-parsi هست،نمایش بده.

با همون استایل.

شما افزونه ای میتونین بهم معرفی کنین؟

استایل css اون حالت میتونم جایی پیدا کنم،در واقع استایل اولیشو میخوام و بعد خودم ویرایشش میکنم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...