رفتن به مطلب

فراخوانی عنوان پست ها از دیتابیس

bmppc2

پست های پیشنهاد شده

سلام

من نزدیک به 5000 تا مطلب پزشکی تو سایتم دارم و حالا میخوام از عنوان پست هام بک آپ بگیرم ولی نمیدونم چجوری

یعنی میخوام فقط عنوان پست هام بک آپ گرفته بشه و نه چیز دیگری و بتونم انتقال بدم به یک دیتابیس دیگه

چجوری باید این کارو بکنم ؟

لینک به ارسال

سلام

شما اگه میخواید هاست و مطالبتون رو انتقال بدید تقربا بیشتر شرکت های هاستینگ ایران این کار رو براتون به طور رایگاه انجام میدن

لینک به ارسال

سلام

شما اگه میخواید هاست و مطالبتون رو انتقال بدید تقربا بیشتر شرکت های هاستینگ ایران این کار رو براتون به طور رایگاه انجام میدن

خیر انجام نمیدن

من نمیخوام همه چیرو انتقال بدم

من فقط میخوام عنوان پست هام را انتقال بدم

لینک به ارسال

با استفاده از mysql commandline به صورت زیر خواهد بود

mysql -u USERNAME --password=PASSWORD --database=DATABASE --execute='SELECT `FIELD_TITLE` FROM `TABLE` LIMIT 0, 10000 ' -X > export.xml

یا با استفاده از کوئری زیر

SELECT FIELD_TITLE FROM TABLE INTO OUTFILE 'export.bak'

لینک به ارسال

با استفاده از mysql commandline به صورت زیر خواهد بود

mysql -u USERNAME --password=PASSWORD --database=DATABASE --execute='SELECT `FIELD_TITLE` FROM `TABLE` LIMIT 0, 10000 ' -X > export.xml

یا با استفاده از کوئری زیر

SELECT FIELD_TITLE FROM TABLE INTO OUTFILE 'export.bak'

تشکر که پاسخ دادید

میشه توضیح بدید کمی ؟

اینارو کجا باید بزارم ؟

از طریق مدیریت ؟

لینک به ارسال

کد اول مربوط به خط فرمان mysql هست که میتنونین بریزین دستورات رو تو یه فایل با پسوند .bat میریزید بعد با mysql.exe که تو ادرس زیر معمولا هست اجرا میکنید c:\xampp\mysql\bin\mysql.exe البته اگه سرور خودتون هست و بهش دسترسی کامل دارین

کد دوم میرین تو cpnalen بعد php my admin رو باز میکنید دیتابیس سایتتونو انتخاب میکنین بعد میرین تو سربرگ sql و کدها رو اجرا میکنید

لینک به ارسال

کد اول مربوط به خط فرمان mysql هست که میتنونین بریزین دستورات رو تو یه فایل با پسوند .bat میریزید بعد با mysql.exe که تو ادرس زیر معمولا هست اجرا میکنید c:\xampp\mysql\bin\mysql.exe البته اگه سرور خودتون هست و بهش دسترسی کامل دارین

کد دوم میرین تو cpnalen بعد php my admin رو باز میکنید دیتابیس سایتتونو انتخاب میکنین بعد میرین تو سربرگ sql و کدها رو اجرا میکنید

هاستم اشتراکیه

از این کد استفاده کردم :

SELECT post_title FROM wp_posts INTO OUTFILE 'export.bak'

ولی خطا داد :

Error
SQL query: Documentation
MySQL said: Documentation
#1045 - Access denied for user 'iranne'@'localhost' (using password: YES)

هاست من اشتراکیه ومیخوام هاستمو عوض بکنم اما میخوام فقط از عنوان های مطالبم بک آپ بگیرم و تو هاست جدیدم ایمپورت بکنم

لینک به ارسال

هاستم اشتراکیه

از این کد استفاده کردم :

ولی خطا داد :

Error
SQL query: Documentation
MySQL said: Documentation
#1045 - Access denied for user 'iranne'@'localhost' (using password: YES)

هاست من اشتراکیه ومیخوام هاستمو عوض بکنم اما میخوام فقط از عنوان های مطالبم بک آپ بگیرم و تو هاست جدیدم ایمپورت بکنم

شما دسترسی اجرای کوئری روی phpmyadmin ندارید

یک کاربر جدید برای دیتابیستون بسازید و تمام تیکهای این بخش را بزنید

post-336-0-94233800-1409241498_thumb.jpg

لینک به ارسال

شما دسترسی اجرای کوئری روی phpmyadmin ندارید

یک کاربر جدید برای دیتابیستون بسازید و تمام تیکهای این بخش را بزنید

post-336-0-94233800-1409241498_thumb.jpg

از قسمت ساخت کاربر جدید میسازم و همه دسترسی هارو میدم:

gy3xo60gi8hkhax3k8v9.jpg

لینک به ارسال

کوئری را به اینصورت قرار بدید

SELECT `post_title` FROM `wp_posts` INTO OUTFILE 'export.bak'

این دفعه فکر کنم انجام شد ولی هیچ اتفاقی نیفتاد :

fcpb93cyu8g0f3ovgfa2.jpg

ویرایش شده توسط bmppc2
لینک به ارسال

اتفاقی نباید بیافته برید به یک دایرکتوری بالاتر از روت پوشه mysql و پوشه data و پوشه ای که به نام دیتابیستونه و فایلی که ساختید رو دانلود کنید

لینک به ارسال

اتفاقی نباید بیافته برید به یک دایرکتوری بالاتر از روت پوشه mysql و پوشه data و پوشه ای که به نام دیتابیستونه و فایلی که ساختید رو دانلود کنید

استاد هیچ پوشه ای به این اسم نبود و کل پوشه های هاست من اینا هستند :

on11xvrhu5kqeith0opc.jpg

لینک به ارسال

پس دسترسی ندارید دیگه به سرور بگید از نشانی ای که دادم فایل را به جایی که دسترسی دارید منتقل کنه

داخل پوشه tmp را هم ببینید گاهی مسیر از سرور به تمپ تغییر می کنه

لینک به ارسال

پس دسترسی ندارید دیگه به سرور بگید از نشانی ای که دادم فایل را به جایی که دسترسی دارید منتقل کنه

داخل پوشه tmp را هم ببینید گاهی مسیر از سرور به تمپ تغییر می کنه

استاد نمیدونم چرا میهن وب هاست اذیت میکنه و هیچ کاری انجام نمیده

گفتم بهشون حرف شمارو اینو بهم گفتن :

h5xckh0j7c6y3djydt5m.jpg

لینک به ارسال

اروری که داده مشخصه؛ یوزر iranee دسترسی انجام این کار رو نداره.

لینک به ارسال

استاد نمیدونم چرا میهن وب هاست اذیت میکنه و هیچ کاری انجام نمیده

گفتم بهشون حرف شمارو اینو بهم گفتن :

h5xckh0j7c6y3djydt5m.jpg

شما همینطوری که فرمودند دسترسیتون کافی نیست می تونید کل دیتابیس رو یا تیبل wp-posts را بک آپ بگیرید و روی لوکال نصبش کنید و کارهایی که گفته شد رو انجام بدید

لینک به ارسال

شما همینطوری که فرمودند دسترسیتون کافی نیست می تونید کل دیتابیس رو یا تیبل wp-posts را بک آپ بگیرید و روی لوکال نصبش کنید و کارهایی که گفته شد رو انجام بدید

استاد چجوری میشه ببینم حجم جدول wp-posts چقدر هستش ؟

لینک به ارسال

post-336-0-04732200-1409383906_thumb.jpg

تشکر استاد ولی حجم دیتابیسم خیلیزیاده نگاه کنید:

7xx623gnu6drzjj7uvqm.jpg

منم سرعتم کمه و نمیتونم این همرو دانلود بکنم و خوب من فقط عنوان پست هارو لازم دارم که اگر فقط عنوان را بک اپ بگیرم خیلی خوب میشه

لینک به ارسال

یه لیست معمولی از عناوین کارتون رو راه می ندازه یا حتما می خواهید sql باشه

منظورم اینه که بعد از گرفتن عناوین می خواهید چی کارشون کنید

اگر می خواهید به عنوان یک لیست داشته باشید می شه از طریق کوئری وردپرس اینکار را کرد

لینک به ارسال

یه لیست معمولی از عناوین کارتون رو راه می ندازه یا حتما می خواهید sql باشه

منظورم اینه که بعد از گرفتن عناوین می خواهید چی کارشون کنید

اگر می خواهید به عنوان یک لیست داشته باشید می شه از طریق کوئری وردپرس اینکار را کرد

استاد میخوام هاستم را عوض بکنم و میخوام یک بک آپ فقط از عنوان های سایتم بگیرم و در دیتابیس هاست جدیدم ایمپورت بکنم

لینک به ارسال

اینجوری که بک آپ هم بگیرید نمی تونید در دیتابیستون به همین راحتی اینپورت کنید چون جایگاه و ردیف و آی دی ای ندارند

یا باید بک آپتون کامل باشه یا می تونید عناوین مطالبتون رو در قالب یک فایل ایستاتیک روی سایت جدید قرار بدید یا به عنوان یک پست منتشرش کنید

1.فایلtitle-bkp.zip را دریافت و آن زیپ کنید و فایل title-bkp.php را به پوشه قالبتون منتقل کنید

2. از طریق پیشخوان برگه ها افزودن برگه جدید یک برگه خالی با قالب titles backup منتشر کنید

3. فایل منتشر شده را باز کنید و منتظر باشید تا پیام

Your request was completed successfully. titles.html

را مشاهده کنید

وقتی این پیام اومد یک فایل روی روت سایتتون درست شده به نام titles.html اونرو دانلود کنید و در هاست جدید قرارش بدید

title-bkp.zip

بعد از اینکه کارتون انجام شد برگه منتشر شده را حذف کنید و فایل را از پوشه ی قالبتون پاک کنید

نکته: اسم من ایمان فخاره استاد اسم یکی از گروه های کاربری سایته

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...