رفتن به مطلب

غیرفعال کردن لینک ها در سایت های خاص

sir1

پست های پیشنهاد شده

با سلام

با توجه به اینکه سایت های اسپم فید سایت منو میخونن و مطالبو در سایت خودشون درج میکنن. چیکار کنم که تمام لینک های سایتمو در اون سایتها غیرفعال کنم و شکسته بشه

مثلا افزونه ای باشه که با وارد ادرس اون سایت بنش کنم و نتونه هیچ مطلبیو از طریق فیدم منتقل کنه؟

لینک به ارسال

گذشته از اینکه اصو.لا فید یک خدمات رایگان و مفیده و کپی نرم افزارهای فیدخوان نه تنها برای سایت مرجع مضر نیست مفید هم هست شما نمی تونید سایتی را که مشخص نیست را بن کنید ارتباط سایت با فید شما از طریق آی پیشه اگر آی پی سایتها را داشته باشید چرا می تونید سایتها را بر اساس آی پیشون بن کنید و الا فقط می تونید فید تون رو غیر فعال کنید

لینک به ارسال

اقای فخر چرا مفیده؟

سایتم الان به دلیل اینکه لینک زیاد در سایت های اسپم داره در نتایج گوگل حذف شده. با بن کردن ای پی اون سایتا یعنی میتونم جلوی انتقال مطالب به اون سایت ها رو بگیرم؟

نمیتونم فید را غیرفعال کنم چون از طریق اون فید مطالب یه کاربران ارسال میشه. ولی سایت من دو تا فید داره یکی با فد برنر ساختم یکی هم مال خود سایت هست.

چطور فید خود سایتو ببندم؟

لینک به ارسال

سلام

به نظر من اون لینکها رو از طریق وبمستر حذف کنید و از ایجاد تاخیر در ارسال به خوراک برای فید سایتتون استفاده کنید.

لینک به ارسال

اینکه سایتهای زیادی به شما لینک داده باشند هم مگه شما رو از نتایج گوگل حذف می کنه؟

من برعکسش رو شنیده بودم

اصولا شما مسئول لینک دادن یا ندادن سایتهای دیگه نیستید

دلایل مفید بودنش رو توی هفته ی گذشته دو بار کامل توضیح دادم و در کل انجمن بالای بیست بار

جستجو کنید می یابید

لینک به ارسال

سلام

به نظر من اون لینکها رو از طریق وبمستر حذف کنید و از ایجاد تاخیر در ارسال به خوراک برای فید سایتتون استفاده کنید.

دو تا چیز میخام

اینکه چطور فید سایتمو غیرفعال کنم

دوم چجوری به تاخیر بندازم

اینکه سایتهای زیادی به شما لینک داده باشند هم مگه شما رو از نتایج گوگل حذف می کنه؟

من برعکسش رو شنیده بودم

اصولا شما مسئول لینک دادن یا ندادن سایتهای دیگه نیستید

دلایل مفید بودنش رو توی هفته ی گذشته دو بار کامل توضیح دادم و در کل انجمن بالای بیست بار

جستجو کنید می یابید

بله حذف میکنه. و خیلیا از این روش برای سایتهای رقیبشون استفاده میکنن تا اونارو از نتایج گوگل حذف کنن

الان گوگل بخشیو در وبمستر اضاف کرده که میتونی سایتهای اسپم را از بک لینک خودت پاک کنی.

خب این به این معنا هست که خودمون این اختیارو داریم که از کدوم سایتها بک لینک بگیریم.

شاید شما دلیل خوبی برای این سایت ها داشته باشید ولی منم در بیشتر سایت های سئو خوندم که لینک کرفتن از این سایت ها باعث میشه که سایت ما هم به بخش اسپم گوگل اضاف بشه.

لینک به ارسال

لینک گرفتن با اینکه اونها لینکتون توی سایتشون قرار بدند فرق داره

بک لینک یا همون لینک گرفتن کلا مبحث جدایی داره و تا چند وقت پیش باعث رشد چشمگیر سایتها می شد اما در حال حاضر تاثیر معکوس داره ولی بک لینک لینک برگشتیست و با لینک مستقیم یک سایت به سایت ما متفاوته

در هر حال پاسختون :

می تونید سایتها را بر اساس آی پیشون بن کنید و الا فقط می تونید فید تون رو غیر فعال کنید
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...