رفتن به مطلب

جذب نویسنده فعال برای سایت گرافیکی

elshan

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان.من برای سایتم دنبال نویسنده فعال و خوب می گردم.هر کی هست یا علی.در ضمن سایت من در مورد گرافیک است.هرکی میخواد بیاد ، تو سایت و تو یکی از مطالب در قسمت کامنت ها بگه. با تشکر.اینم بگم وب سایت تازه است و هنوز تبلیغ و اینا نگرفتم ولی برای نویسنده درصدی از سود رو خواهم داد و یا اگر خواست ماهانه یه مبلغی رو بهش میدم. تشکر فراوان

http://elshan-graphic.ir/

لینک به ارسال

سایت خرابه

من هستم

مدل کارم فرق داره شما تعداد پست که میخوای ارسال بشه و جزئیات محتوی هر پست بزار تا بهتت قیمت بدم

من اول هزینه میگیرم بعد پست میزن یه بار ماهانه کار کردم بسه فقط روزانه

لینک به ارسال

منم به این شکل که آقا مرتضی گفتن در خدمت هستم.در ضمن قبلا هم مدیر یک سایت گرافیک بودم ( ir-graphic.net ) که الان خدا بیامرزتش!!!

لینک به ارسال

سایت خرابه

من هستم

مدل کارم فرق داره شما تعداد پست که میخوای ارسال بشه و جزئیات محتوی هر پست بزار تا بهتت قیمت بدم

من اول هزینه میگیرم بعد پست میزن یه بار ماهانه کار کردم بسه فقط روزانه

یعنی چی سایت خرابه؟ روزانه یعنی چطور؟

لینک به ارسال

سایت خوبه مشکلی نداره.روزانه هم یعنی به ازای هر مطلب یک مبلغی... که البته تا این حدش هم خوب نیست.من اینجوری نیستم من مثلا هر $ تا مطلب یک $ تومن میگیرم...

$ یک متغییر هست...

لینک به ارسال

سایتتون خرابه یعنی این که یه صفحه سفید میاد.

منظورشون از روزانه هم فک کنم این باشه که اول هزینه رو دریافت میکنن بعد پست میزنن ( خودشون گفتن که!) :rolleyes:

در ضمن من ماهانه هم میتونم فعایت کنم. اگه خواستین شرایط رو پ.خ کنید.

لینک به ارسال

سایت خوبه مشکلی نداره.روزانه هم یعنی به ازای هر مطلب یک مبلغی... که البته تا این حدش هم خوب نیست.من اینجوری نیستم من مثلا هر $ تا مطلب یک $ تومن میگیرم...

$ یک متغییر هست...

واسه 5 تا چقدر می خواهید؟

لینک به ارسال

یعنی چی سایت خرابه؟ روزانه یعنی چطور؟

یعنی هزینه تعداد پست رو اخر یک روز دریافت میشه

$ یک متغییر هست...

ارزش داره به ازاء مبلغی مثلا یه پست ارسال کنی چون پست های این جور سایت های به موارد زیر نیاز داره (اخرین خط)

میتونید قیمت ارسال مطالب را داخل انجمن های دیگه بدست بیارید البته نباید اینجا بحث قیمت گذاری پیش بیاد خلاف قوانین هست

والا منم قبلا مثل دوستان یه بار ماهانه کار کردم ولی طرفمون توزک از اب درامد متاسفانه

روزی چند تا میخوای ارسال کنی ؟؟؟

شرایط پست های که میخوای ارسال کنید مثلا دسته بندی یا تک برچست و منبع گذاری ومیزان حجم دانلود و اپلود فایل های هر پست ویرایش این فایل ها به طور کلی بیان کنید ؟

سایت شما به همه موارد بالا برای هر پست نیاز داره الان دیدمش

ویرایش شده توسط mortezafox
لینک به ارسال

سلام

بحث آزاد هست درست اما....

اینجا جای این نوع تاپیک ها نیست. اگر بحث هزینه هست باید در بخش خرید و فروش تاپیک بزنید.

دوستانی که آمادگی دارن لطف کنن در پیام خصوصی پیگیری کنن. ممنون

لینک به ارسال

سلام

بحث آزاد هست درست اما....

اینجا جای این نوع تاپیک ها نیست. اگر بحث هزینه هست باید در بخش خرید و فروش تاپیک بزنید.

دوستانی که آمادگی دارن لطف کنن در پیام خصوصی پیگیری کنن. ممنون

مرتضی جان شرمنده.چشم از طریق پ.خ پیگیری میکینم.بازم میم شرمنده.من اصلا به قسمت دستش توجه نکردم(اصلا نگاه نمیکنم.)بازم میگم شرمنده

لینک به ارسال

معذرت میخوام وسط حرفتون میپرم ، اما تجربه من نشون داده از تبلیغات پول زیادی در نمیاد .

من یه وبلاگ دارم ، پیج رنک 3‌ !

تا حالا یه تومن هم بهم سود نرسونده .

الان بحث بحث محتواست نه تعدد مطالب .

به شخصه و بلاگ ها و وبسایتهای زیادی رو دیدم که تعداد مطالبشون به بالای 200 تا میرسه در حالیکه از تبلیغ چیزی گیرشون نمیاد

یعنی هزینه سایت رو هم در نمیاره .

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...