رفتن به مطلب

نمایش یک قسمت در فایل single.php با radio button+هزینه

پست های پیشنهاد شده

در قسمت "افزودن نوشته" یکی از فیلد Advanced Custom Fields وجود دارد. حالا می خواهم با یک radio button در پایین همین فیلد کاری کنم که با انتخاب کاربر این فیلد در صفحه single.php نمایش داده یا نمایش داده نشود.

post-330-0-14105400-1408782360_thumb.png

می دانم باید در single.php از دستور if استفاده کرد ، به طوری که اگر تیک گزینه اول خورده باشد اون فیلد را نمایش و در غیر اینصورت آن را نمایش ندهد.ولی نمی دانم باید دقیقا چه کار کنم!کسی هست راهنمایی کند.اگر لازم باشد هزینه آن را پرداخت می کنم.

لینک به ارسال

سلام

متوجه نشدم ؟ شما با پست سفارشی یک فیلد ساختید حالا میخواید اون فیلد با تیک خوردن نمایش داده بشه تو single??

لینک به ارسال

سلام

متوجه نشدم ؟ شما با پست سفارشی یک فیلد ساختید حالا میخواید اون فیلد با تیک خوردن نمایش داده بشه تو single??

دقیقا.این فیلد مربوط به خلاصه مطالب است.اگر بخواهم کلا پر نکنم مطلب صفحه اصلی سایتم خلاصه ندارد.این فیلد در قسمت ارشیو - صفحه اصلی - دسته بندی - تک مطلب فرخوانی میشه.

کاری که باید انجام دهم >>

حالا من می خواهم با یک

radio button در قسمت "افزودن نوشته" کاری کنم که این خلاصه مطلب در فایل تک مطلب(single.php) فرخوانی بشه یا نشه.

لینک به ارسال

هزینه اش را پرداخت می کنم؟بابا فقط بگید من این دستور if را چگونه پیاده کنم؟

ویرایش شده توسط alireza1375
لینک به ارسال

فرض می کنیم نام فیلد اصلی costum باشه نام رادیو فیلدتون رو مثلا می گذارید myradio و مقدارش را هم می گذارید مثلا 1 اونوقت این شرطتون می شه

<?php
$radio = get_field('myradio');
if($radio == '1') {
the_field( 'costum' );
}
?>

هزینه اش رو هم لوازم تحریر اهدا کنید به کودکان بی سرپرست :D

لینک به ارسال

فقط یک سوال دیگر.در این کد فقط می توانم با رادیو

فیلد costum را نمایش دهم یا ندهم.در سایت درو این فیلد یک استایل وجود داره.می خواهم وقتی متن را نمایش نداد اون استایل هم نمایش داده نشود.

با این کد فقط متن نمایش داده نمی شود.

این کد اون قسمتی است که costum را با استایل فراخوانی می کنه.

[/color]
<div class="subtitle"><div class="cnt"><p style="text-align: justify;"><?php echo get_post_meta($post->ID, costum, true); ?></p></div></div>
[color=#282828]

[right]

[/right]

لینک به ارسال

<?php
if($radio == '1') {?>
<div class="subtitle"><div class="cnt"><p style="text-align: justify;"><?php echo get_post_meta($post->ID, costum, true); ?></p></div></div>
<?php }?>

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

یک سوال دیگر.اگر بخواهم برای دستور دیگر آن هم کار خاصی انجام بشه باید کد زیر

<?php
if($radio == '1') {
the_field( 'costum' );
}
?>

به شکل زیر تغییر دهم؟

<?php
if($radio == '1') {
the_field( 'costum' );
}
if($radio == '2') {
the_field( 'costum' );
}
?>

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...