رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

با سلام بنده یک فرم لوگین در وب سایت وردپرسی خودم درست کردم , یه عکس هم قرار دادم که به طور defult آواتار خود وردپرسه حالا میخوام یه کاری کنم هر

کس که خواست بتونه عکس خودتشو آپلود کنه دقیقا مثل gavatar با این تفاوت که طرف دیگه نره تو gavatar , خودش مستیقما از طریق قسمت ویرایش اطلاعات

آواتار خودشو آپلود کنه ! چجوری باید این کارو کنم ؟

لینک به ارسال

با سلام بنده یک فرم لوگین در وب سایت وردپرسی خودم درست کردم , یه عکس هم قرار دادم که به طور defult آواتار خود وردپرسه حالا میخوام یه کاری کنم هر

کس که خواست بتونه عکس خودتشو آپلود کنه دقیقا مثل gavatar با این تفاوت که طرف دیگه نره تو gavatar , خودش مستیقما از طریق قسمت ویرایش اطلاعات

آواتار خودشو آپلود کنه ! چجوری باید این کارو کنم ؟

دوست عزیز تو انجمن چندین بار مطرح شده. لطفا سرج کنید قطعا پیدا میشه .

لینک به ارسال

از افزونه

Wp User avatar برای تغییر آواتار استفاده کنید ولی اگر قصد استفاده در برگه رو دارید قیدشو بزنید مشکلش اینه که برای تغییر آواتار از آپلودر رسانه وردپرس استفاده میکنه که باعث سنگینی میشه اگه مشکلی با سنگینی ندارید استفاده کنید

اما اگر سرعت سایت براتون مهمه از افزونه wp_mingle استفاده کنید . با این افزونه میتونید امکانات فراوانی به سایتتون اضافه کنید مثل نمایش پروفایل برای هر کاربر ایجاد دوستی بین کاربران تغییر مشخصات و تغییر آواتار و .. که همشون در برگه قابل نمایش هستند. اگر به دیگر امکاناتش نیاز ندارید

میتونید

غیرفعالش کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...